| Bir transfer hedefi önerdi | şimdi |
| Bir transfer hedefi önerdi | şimdi |
| Bir transfer hedefi önerdi | şimdi |
| Bir transfer hedefi önerdi | şimdi |
| Bir transfer hedefi önerdi | şimdi |
| Sözleşme müzakeresi başladı | şimdi |
| Sözleşme müzakeresi başladı | şimdi |
| Sözleşme müzakeresi başladı | şimdi |
| Oyuncu | Kulüp | Durum | Yetenek | Güven | İzlendi | Son Gözlem | Son Oy |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ronaldo Vásquez | Sumgayit | Aktif | 130 / 97 | 40% | 1 | 25.01.2027 | - |
| Santiago Pierotti | Lecce | Aktif | 135 / 121 | 40% | 1 | 25.01.2027 | - |
| Álex Valle | Como | Aktif | 137 / 145 | 40% | 1 | 11.01.2027 | - |
| Charlie Webster | Burton Albion | Reddedildi | 111 / 118 | 75% | 3 | 01.01.2027 | Reddet |
| Ammar Ramadan | OFI | Görüşülüyor | 116 / 117 | 66% | 1 | 01.01.2027 | - |
| Svit Sešlar | NK Celje | Rapor Hazır | 120 / 123 | 66% | 1 | 01.01.2027 | Onayla |
| Ruslanbek Jiyanov | Navbahor | Aktif | 112 / 113 | 64% | 1 | 01.01.2027 | Onayla |
| Andrés Alarcón | Dinamo Makhachkala | Aktif | 111 / 116 | 40% | 1 | 01.01.2027 | - |
| Fran Villalba | Santos Laguna | Aktif | 119 / 134 | 40% | 1 | 31.12.2026 | - |
| Bence Várkonyi | ZTE | Aktif | 87 / 99 | 40% | 1 | 30.12.2026 | - |
| George Bello | LASK | Aktif | 119 / 132 | 67% | 2 | 29.12.2026 | Onayla |
| Marc Montalvo | Gimnàstic | Aktif | 110 / 111 | 40% | 1 | 29.12.2026 | - |
| Márió Zeke | Ujpest | Aktif | 111 / 103 | 67% | 2 | 28.12.2026 | Onayla |
| Pablo Monroy | Pumas UNAM | Aktif | 120 / 112 | 40% | 1 | 27.12.2026 | - |
| Mihály Kata | MTK Budapest | Aktif | 129 / 131 | 67% | 2 | 26.12.2026 | - |
| Szabolcs Mezei | Vasas | Aktif | 102 / 99 | 40% | 1 | 23.12.2026 | - |
| Marlon Gomes | Shakhtar | Aktif | 133 / 140 | 75% | 3 | 21.12.2026 | Güçlü Onay |
| Jhilmar Lora | Novorizontino | Aktif | 128 / 104 | 40% | 1 | 20.12.2026 | - |
| Caio Alexandre | Bahia | Aktif | 127 / 126 | 40% | 1 | 18.12.2026 | - |
| Carlos Terán | Athletico Paranaense | Aktif | 114 / 103 | 40% | 1 | 18.12.2026 | - |
| Álex Centelles | Levski | Aktif | 128 / 127 | 75% | 3 | 16.12.2026 | Güçlü Onay |
| Aldair Zárate | Atletico Bucaramanga | Aktif | 108 / 122 | 40% | 1 | 16.12.2026 | - |
| Arne Maier | Ujpest | Aktif | 118 / 118 | 75% | 3 | 13.12.2026 | Güçlü Onay |
| Anselmo García Mac Nulty | Zwolle | Aktif | 112 / 119 | 40% | 1 | 12.12.2026 | - |
| Aarón Quiros | Vélez | Aktif | 149 / 129 | 40% | 1 | 11.12.2026 | - |
| Tanner Tessmann | Olympique Lyonnais | Aktif | 125 / 128 | 40% | 1 | 11.12.2026 | - |
| Marcos Antonio | Sport Recife | Aktif | 140 / 144 | 40% | 1 | 10.12.2026 | - |
| Tomás Cardona | Fortaleza | Kaybedildi | 118 / 134 | 67% | 2 | 07.12.2026 | Onayla |
| Leonel Picco | Remo | Aktif | 129 / 136 | 40% | 1 | 05.12.2026 | - |
| Edo Kayembe | Watford | Aktif | 121 / 135 | 40% | 1 | 05.12.2026 | - |
| Ben Wilmot | Stoke City | Aktif | 118 / 126 | 40% | 1 | 04.12.2026 | - |
| Jhan Pool Torres | Operário Ferroviário | Aktif | 117 / 97 | 40% | 1 | 02.12.2026 | - |
| Samuel Alabi | Petržalka | Aktif | 107 / 100 | 67% | 2 | 30.11.2026 | Onayla |
| Iker Pozo | Rodina | Aktif | 109 / 121 | 40% | 1 | 30.11.2026 | - |
| Marko Matanović | Kisvárda | Aktif | 125 / 107 | 40% | 1 | 27.11.2026 | - |
| Sergio Guerrero | Bruk-Bet Termalica | Aktif | 107 / 108 | 80% | 4 | 26.11.2026 | Güçlü Onay |
| Patrick Iyinbor | Vasas | Aktif | 90 / 106 | 40% | 1 | 26.11.2026 | - |
| Ivan Lepinjica | Sabah | Aktif | 108 / 133 | 40% | 1 | 26.11.2026 | - |
| Juan Camilo Portilla | Athletico Paranaense | Aktif | 107 / 132 | 40% | 1 | 26.11.2026 | - |
| Daniel Štefulj | ETO Győr | Aktif | 110 / 121 | 67% | 2 | 25.11.2026 | Onayla |
| Ádám Nagy | Ferencvaros | Aktif | 109 / 129 | 40% | 1 | 25.11.2026 | - |
| Cadu | Ferencvaros | Aktif | 111 / 111 | 40% | 1 | 23.11.2026 | - |
| Senna Miangué | ETO Győr | Aktif | 105 / 114 | 40% | 1 | 23.11.2026 | - |
| Josua Mejías | Debrecen | Aktif | 115 / 100 | 40% | 1 | 21.11.2026 | - |
| Joe Rodon | Leeds United | Aktif | 137 / 127 | 40% | 1 | 21.11.2026 | - |
| Adrián Marín | ZTE | Aktif | 131 / 119 | 40% | 1 | 20.11.2026 | - |
| Rubens | Dinamo Moscow | Aktif | 137 / 128 | 40% | 1 | 19.11.2026 | - |
| Kayne Ramsay | Charlton Athletic | Aktif | 127 / 132 | 40% | 1 | 05.11.2026 | - |
| Nemanja Stevanović | MTK Budapest | Aktif | 95 / 107 | 40% | 1 | 28.10.2026 | - |
| Kevin Kállai | Honved | Aktif | 108 / 100 | 40% | 1 | 26.10.2026 | - |
| Josip Zorica | Nafta 1903 | Aktif | 105 / 93 | 40% | 1 | 25.10.2026 | - |
| Predrag Popadić | Ajka | Aktif | 100 / 111 | 40% | 1 | 21.10.2026 | - |
| Erion Sadiku | Varbergs BoIS | Aktif | 109 / 95 | 40% | 1 | 21.10.2026 | - |
| Dániel Tiefenbach | BVSC-Zugló | Aktif | 93 / 93 | 75% | 3 | 20.10.2026 | İzle |
| Alexis Steimbach | Gimnasia La Plata | Aktif | 99 / 133 | 40% | 1 | 09.10.2026 | - |
| Aguibou Camara | Septemvri | Aktif | 114 / 115 | 66% | 1 | 24.08.2026 | Onayla |
| Sodiq Rasheed | Kazincbarcika | Aktif | 104 / 89 | 44% | 1 | 24.08.2026 | - |
| Ivan Bašić | Jablonec | Görüşülüyor | 111 / 113 | 64% | 1 | 17.08.2026 | Onayla |
| Bertalan Bocskay | Kecskeméti TE | Aktif | 93 / 104 | 44% | 1 | 17.08.2026 | - |
| Álex Berenguer | Athletic Bilbao | Aktif | 132 / 143 | 40% | 1 | 02.08.2026 | - |