| Bir oyuncu değerlendirdi | şimdi |
| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | şimdi |
| Bir transfer hedefi önerdi | şimdi |
| Bir transfer hedefi önerdi | şimdi |
| Bir transfer hedefi önerdi | şimdi |
| Bir transfer hedefi önerdi | şimdi |
| Bir transfer hedefi önerdi | şimdi |
| Bir oyuncu değerlendirdi | 7gün önce |
| Oyuncu | Kulüp | Durum | Yetenek | Güven | İzlendi | Son Gözlem | Son Oy |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rene Rantuša Lampreht | Podbrezova | Aktif | 105 / 102 | 67% | 2 | 31.12.2026 | - |
| Miha Kompan Breznik | Malženice | Görüşülüyor | 108 / 103 | 40% | 1 | 31.12.2026 | - |
| Miroslav Gono | Zlate Moravce | Aktif | 109 / 101 | 75% | 3 | 28.12.2026 | Onayla |
| Samuel Alabi | Petržalka | Aktif | 111 / 99 | 67% | 2 | 28.12.2026 | - |
| Filip Mielke | Podbrezova | Aktif | 100 / 110 | 40% | 1 | 28.12.2026 | - |
| Hamdi Akujobi | MSK Zilina | Aktif | 107 / 117 | 75% | 3 | 27.12.2026 | - |
| Andrés Alarcón | Dinamo Makhachkala | Aktif | 124 / 123 | 40% | 1 | 27.12.2026 | - |
| Charlie Webster | Burton Albion | Aktif | 113 / 91 | 40% | 1 | 24.12.2026 | - |
| Lukáš Červ | Viktoria Plzen | Aktif | 138 / 147 | 40% | 1 | 24.12.2026 | - |
| Jhilmar Lora | Novorizontino | Aktif | 110 / 108 | 67% | 2 | 22.12.2026 | - |
| Volodymyr Brazhko | Dynamo Kyiv | Aktif | 126 / 134 | 40% | 1 | 22.12.2026 | - |
| George Tanner | Bristol City | Aktif | 129 / 136 | 40% | 1 | 22.12.2026 | - |
| Iker Pozo | Rodina | Aktif | 113 / 108 | 67% | 2 | 20.12.2026 | Onayla |
| Roko Jureškin | Spartak Trnava | Aktif | 101 / 99 | 67% | 2 | 20.12.2026 | - |
| Marlon Gomes | Shakhtar | Aktif | 143 / 135 | 40% | 1 | 19.12.2026 | - |
| Svetozar Marković | Slovan Bratislava | Aktif | 129 / 126 | 67% | 2 | 17.12.2026 | Onayla |
| Jakub Jakubko | Teplice | Aktif | 98 / 106 | 67% | 2 | 17.12.2026 | İzle |
| Wesley Gasolina | Avaí | Aktif | 110 / 118 | 40% | 1 | 17.12.2026 | - |
| Pedro Santos | Arouca | Aktif | 126 / 125 | 67% | 2 | 08.12.2026 | Onayla |
| Rodrigo Saravia | Ponte Preta | Aktif | 120 / 132 | 40% | 1 | 08.12.2026 | - |
| Sandro Cruz | Slovan Bratislava | Aktif | 120 / 120 | 67% | 2 | 02.12.2026 | Onayla |
| Facundo Cáseres | Gil Vicente | Aktif | 125 / 127 | 40% | 1 | 02.12.2026 | - |
| Matúš Kmeť | Banik Ostrava | Aktif | 111 / 101 | 67% | 2 | 29.11.2026 | Onayla |
| Dom Jefferies | Lincoln City | Aktif | 102 / 84 | 40% | 1 | 27.11.2026 | - |
| Fanil Sungatulin | Ural | Aktif | 104 / 119 | 40% | 1 | 27.11.2026 | - |
| Žan Trontelj | DAC Dunajska Streda | Aktif | 113 / 115 | 40% | 1 | 27.11.2026 | - |
| Beni Mukendi | Vitoria Guimaraes | Aktif | 126 / 103 | 40% | 1 | 25.11.2026 | - |
| Fasson | Lokomotiv Moscow | Aktif | 125 / 105 | 40% | 1 | 25.11.2026 | - |
| Alexander Mojžiš | MFK Ruzomberok | Aktif | 100 / 114 | 40% | 1 | 25.11.2026 | - |
| Bendegúz Bolla | Rapid Wien | Aktif | 128 / 102 | 40% | 1 | 23.11.2026 | - |
| Rahim Ibrahim | Slovan Bratislava | Aktif | 134 / 134 | 67% | 2 | 22.11.2026 | Onayla |
| Pablo Monroy | Pumas UNAM | Aktif | 127 / 123 | 40% | 1 | 22.11.2026 | - |
| Alex Opoku Sarfo | Aris | Aktif | 104 / 135 | 40% | 1 | 21.11.2026 | - |
| Enzo Espinoza | Lokomotiv Plovdiv | Aktif | 97 / 96 | 40% | 1 | 11.11.2026 | - |
| Bruno Onyemaechi | Olympiacos | Aktif | 131 / 122 | 40% | 1 | 04.11.2026 | - |
| Markus Poom | AS Trencin | Aktif | 105 / 111 | 40% | 1 | 04.11.2026 | - |
| Fawaz Abdullahi | Dinamo Minsk | Aktif | 96 / 108 | 40% | 1 | 03.11.2026 | - |
| Tornike Dzotsenidze | MFK Michalovce | Aktif | 103 / 96 | 40% | 1 | 03.11.2026 | - |
| Jorge Yriarte | Slask | Aktif | 102 / 104 | 40% | 1 | 05.10.2026 | - |
| Christoph Klarer | Birmingham | Aktif | 117 / 117 | 40% | 1 | 05.10.2026 | - |
| Aleksandre Narimanidze | MSK Zilina | Aktif | 105 / 115 | 40% | 1 | 05.10.2026 | - |
| Samuel Mráz | Servette | Aktif | 99 / 124 | 40% | 1 | 01.08.2026 | - |