| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | şimdi |
| Bir transfer hedefi önerdi | şimdi |
| Mesleki gelişime katılıyor | şimdi |
| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | 7gün önce |
| Bir transfer hedefi önerdi | 7gün önce |
| Yönetime dosya sundu | 14gün önce |
| Yönetime dosya sundu | 14gün önce |
| Yönetime dosya sundu | 14gün önce |
| Oyuncu | Kulüp | Durum | Yetenek | Güven | İzlendi | Son Gözlem | Son Oy |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Thibaud Verlinden | OH Leuven | Rapor Hazır | 129 / 123 | 83% | 5 | 01.01.2027 | - |
| Lukáš Červ | Rio Ave | Görüşülüyor | 130 / 130 | 66% | 1 | 01.01.2027 | - |
| Karim Konaté | Sheffield United | Görüşülüyor | 128 / 132 | 67% | 1 | 01.01.2027 | - |
| Josh Sargent | Liverpool | Rapor Hazır | 132 / 132 | 70% | 1 | 01.01.2027 | - |
| Konstantin Tyukavin | Liverpool | Rapor Hazır | 132 / 134 | 68% | 1 | 01.01.2027 | - |
| Manfred Ugalde | Liverpool | Rapor Hazır | 139 / 142 | 72% | 1 | 01.01.2027 | - |
| Joe Bell | Moss | Görüşülüyor | 121 / 121 | 64% | 1 | 01.01.2027 | - |
| Mathieu Maertens | Cambuur | Aktif | 134 / 123 | 48% | 1 | 01.01.2027 | - |
| Matisse Samoise | KAA Gent | Aktif | 129 / 122 | 40% | 1 | 01.01.2027 | - |
| Ricardo Pepi | Derby County | Aktif | 147 / 146 | 40% | 1 | 31.12.2026 | - |
| Yorbe Vertessen | Red Bull Salzburg | Aktif | 116 / 124 | 40% | 1 | 31.12.2026 | - |
| Cisse Sandra | Westerlo | Aktif | 113 / 125 | 80% | 4 | 30.12.2026 | - |
| Elayis Tavşan | Samsunspor | Aktif | 122 / 116 | 90% | 9 | 29.12.2026 | - |
| Achraf el Bouchataoui | Pro Vercelli | Aktif | 117 / 103 | 40% | 1 | 29.12.2026 | - |
| Killian Sardella | Anderlecht | Aktif | 124 / 127 | 80% | 4 | 28.12.2026 | - |
| Owen Wijndal | Standard Liege | Aktif | 131 / 131 | 75% | 3 | 28.12.2026 | - |
| Justin Kluivert | Bournemouth | Aktif | 150 / 152 | 86% | 6 | 25.12.2026 | - |
| Bruny Nsimba | Dender | Aktif | 121 / 119 | 88% | 7 | 25.12.2026 | - |
| Quinten Timber | Crystal Palace | Aktif | 142 / 148 | 88% | 7 | 23.12.2026 | - |
| Enric Llansana | Anderlecht | Aktif | 129 / 126 | 83% | 5 | 22.12.2026 | - |
| Roméo Lavia | Chelsea | Aktif | 150 / 154 | 75% | 3 | 22.12.2026 | - |
| Antoine Colassin | Charleroi | Aktif | 122 / 125 | 40% | 1 | 21.12.2026 | - |
| Kelly N'Mai | Salford City | Aktif | 107 / 111 | 75% | 3 | 20.12.2026 | - |
| Charles De Ketelaere | Atalanta | Aktif | 158 / 152 | 88% | 7 | 19.12.2026 | - |
| Adriano Bertaccini | Anderlecht | Aktif | 124 / 124 | 83% | 5 | 17.12.2026 | Güçlü Onay |
| Jesse Bosch | GKS Katowice | Aktif | 115 / 116 | 75% | 3 | 17.12.2026 | - |
| Raphaël Sarfo | Patro Eisden | Aktif | 114 / 100 | 40% | 1 | 15.12.2026 | - |
| Myron van Brederode | KV Mechelen | Aktif | 118 / 126 | 83% | 5 | 14.12.2026 | - |
| Bobby Adekanye | Manisa FK | Aktif | 100 / 105 | 83% | 5 | 12.12.2026 | - |
| Matteo Dams | Club Brugge | Görüşülüyor | 134 / 134 | 75% | 3 | 09.12.2026 | - |
| Mitchel Bakker | Middlesbrough | Aktif | 124 / 129 | 67% | 2 | 08.12.2026 | - |
| Couhaib Driouech | Celta | Aktif | 137 / 143 | 40% | 1 | 08.12.2026 | - |
| Joël Zwarts | CSKA Sofia | Aktif | 103 / 101 | 80% | 4 | 07.12.2026 | - |
| Kenneth Taylor | Lazio | Aktif | 137 / 141 | 67% | 2 | 06.12.2026 | - |
| Cedric Hatenboer | Anderlecht | Aktif | 107 / 119 | 75% | 3 | 02.12.2026 | - |
| Mathias Delorge | KAA Gent | Aktif | 122 / 123 | 80% | 4 | 01.12.2026 | - |
| Remco Balk | Lincoln City | Aktif | 99 / 118 | 40% | 1 | 01.12.2026 | - |
| Jordan van der Gaag | Leiria | Aktif | 120 / 112 | 80% | 4 | 20.11.2026 | - |
| Godfried Frimpong | Kasimpasa | Aktif | 117 / 116 | 75% | 3 | 19.11.2026 | - |
| Kees de Boer | Salernitana | Aktif | 123 / 109 | 40% | 1 | 16.11.2026 | - |
| Tijjani Noslin | Lazio | Aktif | 139 / 141 | 40% | 1 | 15.11.2026 | - |
| Ryan Leijten | Lokomotiv Plovdiv | Aktif | 110 / 102 | 75% | 3 | 12.11.2026 | - |
| Arjen van der Heide | Tondela | Aktif | 102 / 107 | 40% | 1 | 10.11.2026 | - |
| Daam Foulon | Antwerp | Aktif | 113 / 119 | 67% | 2 | 09.11.2026 | - |
| Anis Hadj Moussa | Feyenoord | Aktif | 149 / 129 | 40% | 1 | 06.11.2026 | - |
| Tristan Degreef | Anderlecht | Aktif | 123 / 124 | 75% | 3 | 05.11.2026 | - |
| Robert-Jan Vanwesemael | Sint-Truiden | Aktif | 117 / 119 | 67% | 2 | 22.10.2026 | - |
| Louis Patris | Union SG | Aktif | 130 / 127 | 67% | 2 | 16.10.2026 | - |
| Brian Plat | Beerschot | Aktif | 104 / 111 | 67% | 2 | 14.10.2026 | - |
| Indy Boonen | Seraing | Aktif | 118 / 121 | 67% | 2 | 10.10.2026 | - |
| Joshua Zirkzee | Manchester United | Aktif | 136 / 139 | 67% | 2 | 04.10.2026 | - |
| Kyriani Sabbe | Club Brugge | Aktif | 124 / 136 | 40% | 1 | 03.10.2026 | - |
| Thierry Lutonda | RAAL La Louviere | Aktif | 107 / 120 | 40% | 1 | 21.09.2026 | - |
| Léandre Kuavita | Waasland-Beveren | Aktif | 104 / 113 | 40% | 1 | 14.09.2026 | - |
| Yentl Van Genechten | Eupen | Aktif | 104 / 112 | 40% | 1 | 12.09.2026 | - |
| Hugo Cuypers | Monterrey | Aktif | 136 / 127 | 40% | 1 | 24.08.2026 | - |
| Federico Viñas | Toluca | Aktif | 116 / 124 | 40% | 1 | 05.08.2026 | - |
| Nacho Ferri | Feyenoord | Aktif | 129 / 136 | 40% | 1 | 05.08.2026 | - |