| Sözleşme müzakeresi başladı | şimdi |
| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | şimdi |
| Sözleşme müzakeresi başladı | şimdi |
| Sözleşme müzakeresi başladı | şimdi |
| Sözleşme müzakeresi başladı | şimdi |
| Bir oyuncu değerlendirdi | şimdi |
| Sözleşme müzakeresi başladı | 7gün önce |
| Sözleşme müzakeresi başladı | 7gün önce |
| Oyuncu | Kulüp | Durum | Yetenek | Güven | İzlendi | Son Gözlem | Son Oy |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Facundo Cáseres | Gil Vicente | Rapor Hazır | 111 / 125 | 67% | 2 | 01.01.2027 | - |
| Atli Barkarson | Sogndal | Aktif | 104 / 101 | 40% | 1 | 01.01.2027 | - |
| Hrannar Snær Magnússon | Kristiansund | Aktif | 93 / 109 | 40% | 1 | 31.12.2026 | - |
| Fran Gil | Villarreal | Rapor Hazır | 109 / 113 | 67% | 2 | 25.12.2026 | - |
| Rion Ichihara | AZ | Aktif | 94 / 111 | 40% | 1 | 25.12.2026 | - |
| Andrea Natali | AZ | Aktif | 121 / 115 | 40% | 1 | 24.12.2026 | - |
| Kiani Inge | AZ | Aktif | 89 / 109 | 40% | 1 | 24.12.2026 | - |
| Gabriel William | Ituano | Aktif | 105 / 106 | 40% | 1 | 21.12.2026 | - |
| Marcos Peña | Famalicao | Aktif | 101 / 129 | 40% | 1 | 21.12.2026 | - |
| Hafliði Guðjónsson | Fredrikstad | Aktif | 67 / 71 | 40% | 1 | 18.12.2026 | - |
| Ari Leifsson | Kolding IF | Aktif | 94 / 100 | 40% | 1 | 16.12.2026 | - |
| Aldair Zárate | Atletico Bucaramanga | Aktif | 104 / 108 | 40% | 1 | 16.12.2026 | - |
| Joshua Kitolano | Sparta Rotterdam | Aktif | 134 / 122 | 40% | 1 | 15.12.2026 | - |
| Marlon Gomes | Shakhtar | Aktif | 129 / 152 | 40% | 1 | 15.12.2026 | - |
| Jessy Deminguet | FC Metz | Aktif | 122 / 124 | 40% | 1 | 13.12.2026 | - |
| Yaimar Medina | Racing Genk | Aktif | 112 / 115 | 40% | 1 | 13.12.2026 | - |
| Jens Mathijsen | Willem II | Aktif | 93 / 129 | 40% | 1 | 12.12.2026 | - |
| Emmanuel Mathias | Ikorodu City | Aktif | 92 / 94 | 40% | 1 | 12.12.2026 | - |
| Enzo Espinoza | Lokomotiv Plovdiv | Aktif | 107 / 95 | 40% | 1 | 10.12.2026 | - |
| Júlíus Mar Júlíusson | Kristiansund | Aktif | 84 / 99 | 40% | 1 | 10.12.2026 | - |
| George Tanner | Bristol City | Aktif | 139 / 110 | 40% | 1 | 07.12.2026 | - |
| Anxo Rodríguez | Celta | Aktif | 77 / 100 | 40% | 1 | 12.10.2026 | - |
| Yusi | Alavés | Aktif | 113 / 128 | 40% | 1 | 12.10.2026 | - |
| Hanan Duraković | Slovan Ljubljana | Aktif | 86 / 112 | 40% | 1 | 09.10.2026 | - |
| Rúrik Gunnarsson | Leiknir | Aktif | 80 / 88 | 40% | 1 | 09.10.2026 | - |
| Timoteo Chamorro | Talleres | Aktif | 85 / 100 | 40% | 1 | 02.08.2026 | - |
| Abdoulie Tamba | IFK Norrkoping | Aktif | 93 / 91 | 40% | 1 | 02.08.2026 | - |