| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | şimdi |
| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | şimdi |
| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | şimdi |
| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | şimdi |
| Bir transfer hedefine karşı oy verdi | şimdi |
| Bir transfer hedefine karşı oy verdi | şimdi |
| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | şimdi |
| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | şimdi |
| Oyuncu | Kulüp | Durum | Yetenek | Güven | İzlendi | Son Gözlem | Son Oy |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Vinicius Baiano | Naxxar Lions | Rapor Hazır | 97 / 91 | 80% | 4 | 28.12.2026 | - |
| Federico Rose | Tabor Sežana | Aktif | 117 / 117 | 40% | 1 | 28.12.2026 | - |
| Berna | CSKA 1948 | Aktif | 113 / 114 | 80% | 4 | 30.11.2026 | - |
| Eguinaldo | Shakhtar | Aktif | 121 / 137 | 40% | 1 | 30.11.2026 | - |
| André Shinyashiki | Inter de Limeira | Aktif | 97 / 104 | 83% | 5 | 29.11.2026 | - |
| Leonardo Fernandes | Central | Aktif | 100 / 102 | 67% | 2 | 29.11.2026 | - |
| Marlon | ZTE | Aktif | 60 / 78 | 40% | 1 | 26.11.2026 | - |
| Sam Nombe | Milton Keynes Dons | Aktif | 122 / 114 | 67% | 2 | 25.11.2026 | - |
| Gabriel Morbeck | Itabirito | Aktif | 95 / 95 | 67% | 2 | 24.11.2026 | - |
| Juan Cruz Zurbriggen | San Telmo | Aktif | 101 / 102 | 67% | 2 | 22.11.2026 | - |
| Vavá Guerreiro | UCSA | Aktif | 108 / 98 | 40% | 1 | 22.11.2026 | - |
| Patrick Luan | Arda | Aktif | 94 / 96 | 67% | 2 | 20.11.2026 | İzle |
| Edarlyn Reyes | Arsenal Tula | Aktif | 128 / 95 | 40% | 1 | 19.11.2026 | - |
| Igor Torres | Portuguesa | Aktif | 108 / 108 | 80% | 4 | 18.11.2026 | - |
| Miguel Moreno | Paredes | Aktif | 79 / 84 | 40% | 1 | 17.11.2026 | - |
| Macula | Birkirkara | Aktif | 72 / 83 | 40% | 1 | 17.11.2026 | - |
| Lucas Silva | Boavista | Aktif | 114 / 105 | 40% | 1 | 16.11.2026 | - |
| Giancarlo | Mosta | Aktif | 86 / 88 | 67% | 2 | 15.11.2026 | - |
| Roberto Nardo | Goianésia | Aktif | 96 / 90 | 80% | 4 | 13.11.2026 | - |
| Cristiano | Água Santa | Aktif | 77 / 83 | 40% | 1 | 10.11.2026 | - |
| Arthur | Malženice | Aktif | 90 / 68 | 40% | 1 | 10.11.2026 | - |
| André Clovis | Académico de Viseu | Aktif | 119 / 125 | 40% | 1 | 09.11.2026 | - |
| João Paulino | Politehnica Iași | Aktif | 68 / 91 | 40% | 1 | 08.11.2026 | - |
| Edson | ABC | Aktif | 97 / 96 | 40% | 1 | 07.11.2026 | - |
| Lucas Villalba | Botafogo | Aktif | 135 / 112 | 40% | 1 | 04.11.2026 | - |
| Marcelo Flores | Tigres | Aktif | 122 / 129 | 40% | 1 | 04.11.2026 | - |
| Vinicius Tobias | Shakhtar | Aktif | 148 / 127 | 40% | 1 | 04.11.2026 | - |
| Ramiro Sordo | Santos Laguna | Aktif | 109 / 122 | 40% | 1 | 04.11.2026 | - |
| Léo Cordeiro | Ural | Aktif | 104 / 108 | 80% | 4 | 01.11.2026 | - |
| Rhuan Allan | Fgura United | Aktif | 68 / 66 | 40% | 1 | 01.11.2026 | - |
| Alisson | Shakhtar | Aktif | 125 / 133 | 67% | 2 | 31.10.2026 | - |
| Landerson | Moreirense | Aktif | 108 / 107 | 40% | 1 | 31.10.2026 | - |
| Rafael Tavares | Gloria Bistrița | Aktif | 76 / 75 | 67% | 2 | 30.10.2026 | - |
| Fabinho | Coritiba | Aktif | 109 / 111 | 40% | 1 | 30.10.2026 | - |
| Matheus Leoni | Dobrudzha | Aktif | 100 / 101 | 40% | 1 | 27.10.2026 | - |
| Kazu | Oțelul Galați | Aktif | 107 / 109 | 40% | 1 | 24.10.2026 | - |
| Vitinho | Naxxar Lions | Aktif | 88 / 82 | 40% | 1 | 24.10.2026 | - |
| Diego Tavares | Ponte Preta | Aktif | 105 / 108 | 40% | 1 | 23.10.2026 | - |
| Celso Sidney | Cherno More | Aktif | 110 / 88 | 40% | 1 | 18.10.2026 | - |
| Yuri | Sportist Svoge | Aktif | 80 / 81 | 67% | 2 | 16.10.2026 | Reddet |
| Juninho | Pumas UNAM | Aktif | 125 / 127 | 67% | 2 | 15.10.2026 | - |
| Gustavo | Zemun | Aktif | 90 / 104 | 40% | 1 | 15.10.2026 | - |
| Danilo Soares | Borussia Mönchengladbach | Aktif | 107 / 114 | 40% | 1 | 14.10.2026 | - |
| Lincoln | Spartak Subotica | Aktif | 121 / 115 | 75% | 3 | 10.10.2026 | - |
| Eduardo Souza | Belenenses | Aktif | 91 / 81 | 67% | 2 | 08.10.2026 | - |
| Felipe Borges | Stade Nyonnais | Aktif | 84 / 84 | 40% | 1 | 06.10.2026 | - |
| Jonathan Júnior | Stal Rzeszów | Aktif | 101 / 96 | 75% | 3 | 05.10.2026 | - |
| Bruno Leite | ABC | Aktif | 102 / 90 | 40% | 1 | 05.10.2026 | - |
| Felipe Felício | Panionios | Aktif | 98 / 95 | 40% | 1 | 01.10.2026 | - |
| Marquinhos | Torreense | Aktif | 81 / 87 | 75% | 3 | 29.09.2026 | İzle |
| Artur | Houston Dynamo | Aktif | 107 / 125 | 67% | 2 | 27.09.2026 | - |
| Luis Otávio | Orlando City | Aktif | 107 / 126 | 40% | 1 | 27.09.2026 | - |
| Erik Santana | Paredes | Aktif | 82 / 87 | 67% | 2 | 25.09.2026 | Reddet |
| Gilson Benchimol | Akron | Aktif | 116 / 114 | 40% | 1 | 25.09.2026 | - |
| Leonardo David | Nova Iguaçu | Aktif | 101 / 87 | 40% | 1 | 22.09.2026 | - |
| Paulinho | Wieczysta Kraków | Aktif | 89 / 113 | 40% | 1 | 21.09.2026 | - |
| Júnior Brumado | Bragantino | Aktif | 116 / 113 | 40% | 1 | 21.09.2026 | - |
| Matheus Pereira | Toronto FC | Aktif | 104 / 122 | 40% | 1 | 21.09.2026 | - |
| Itaitinga | Thun | Aktif | 114 / 110 | 40% | 1 | 21.09.2026 | - |
| Mirandinha | Guarani | Aktif | 105 / 100 | 40% | 1 | 17.09.2026 | - |
| Léo Melo | Flamurtari | Aktif | 64 / 92 | 40% | 1 | 17.09.2026 | - |
| Serginho | Atromitos | Aktif | 106 / 110 | 40% | 1 | 15.09.2026 | - |
| Talisson Almeida | Rapid Bucharest | Aktif | 109 / 106 | 75% | 3 | 13.09.2026 | İzle |
| Gabriel Rocha | Argentinos Juniors | Aktif | 104 / 117 | 40% | 1 | 13.09.2026 | - |
| Kaick | FC Dallas | Aktif | 101 / 121 | 40% | 1 | 11.09.2026 | - |
| Vagner Gonçalves Nogueira | Teuta Durrës | Aktif | 102 / 109 | 40% | 1 | 10.09.2026 | - |
| Elias Manoel | Tijuana | Aktif | 111 / 105 | 67% | 2 | 28.08.2026 | İzle |
| Mycael | Athletico Paranaense | Aktif | 121 / 111 | 40% | 1 | 28.08.2026 | - |
| Jaime Mora | Envigado | Aktif | 102 / 104 | 40% | 1 | 28.08.2026 | - |
| Lucas De Vega | Botosani | Aktif | 78 / 95 | 40% | 1 | 28.08.2026 | - |
| Wesley Pomba | Veres | Aktif | 112 / 103 | 40% | 1 | 28.08.2026 | - |
| Bruno Gomes | Valletta | Aktif | 102 / 103 | 80% | 4 | 26.08.2026 | İzle |
| Weslley Brito | Maritimo | Aktif | 60 / 80 | 40% | 1 | 26.08.2026 | - |
| Rodolfo Castro | ABC | Aktif | 92 / 93 | 40% | 1 | 26.08.2026 | - |
| Arthur | Beroe | Aktif | 100 / 104 | 40% | 1 | 26.08.2026 | - |
| Léo Antônio | Spartak Subotica | Aktif | 103 / 87 | 67% | 3 | 25.08.2026 | - |
| Lian Silva | Ponferradina | Aktif | 82 / 91 | 40% | 1 | 25.08.2026 | - |
| Alison Calegari | Vitoria Guimaraes | Aktif | 94 / 84 | 40% | 1 | 24.08.2026 | - |
| Gustavo Garcia | Famalicao | Aktif | 108 / 112 | 40% | 1 | 23.08.2026 | - |
| Enzo Vagner | União de Santarém | Aktif | 80 / 80 | 40% | 1 | 20.08.2026 | - |
| Fernandinho | Sliema Wanderers | Aktif | 89 / 94 | 40% | 1 | 20.08.2026 | - |
| Caio Cruz | Varteks | Aktif | 77 / 92 | 40% | 1 | 19.08.2026 | - |
| Adriano | Raków Częstochowa | Aktif | 98 / 126 | 40% | 1 | 18.08.2026 | - |
| Maiky | União de Santarém | Aktif | 69 / 81 | 40% | 1 | 18.08.2026 | - |
| Roger César | Amarante | Aktif | 87 / 88 | 67% | 2 | 17.08.2026 | Reddet |
| Guilherme Biro | Austin FC | Aktif | 113 / 110 | 40% | 1 | 16.08.2026 | - |
| Alexander | Sporting da Covilhã | Aktif | 85 / 97 | 40% | 1 | 15.08.2026 | - |
| Mateus | Alverca | Aktif | 78 / 101 | 40% | 1 | 15.08.2026 | - |
| João Bom | Marco 09 | Aktif | 68 / 88 | 40% | 1 | 13.08.2026 | - |
| Rodolfo | Central Espanol | Aktif | 119 / 119 | 40% | 1 | 13.08.2026 | - |
| Juan Martín Rojas | Morón | Aktif | 117 / 116 | 40% | 1 | 13.08.2026 | - |
| Caju | Spartak Subotica | Aktif | 128 / 117 | 40% | 1 | 13.08.2026 | - |
| Pablo Ruan | Nacional | Aktif | 111 / 100 | 40% | 1 | 12.08.2026 | - |
| Kauê Rodrigues | Porto | Aktif | 103 / 101 | 40% | 1 | 12.08.2026 | - |
| Nahuel Pezzini | Arsenal | Aktif | 114 / 100 | 40% | 1 | 09.08.2026 | - |
| Douglas Jardel | Tacuarembo | Aktif | 114 / 106 | 67% | 2 | 08.08.2026 | İzle |
| Felipe Augusto | Charlton Athletic | Aktif | 92 / 93 | 67% | 2 | 07.08.2026 | İzle |
| Marcelo Miño | Ferro Carril Oeste | Aktif | 102 / 115 | 40% | 1 | 06.08.2026 | - |
| Joel Graterol | Academia Puerto Cabello | Aktif | 123 / 120 | 40% | 1 | 06.08.2026 | - |
| Guilherme Cioletti | Floriana | Aktif | 84 / 94 | 40% | 1 | 04.08.2026 | - |
| Zini | AEK | Aktif | 107 / 133 | 40% | 1 | 02.08.2026 | - |