| Bir transfer hedefine karşı oy verdi | şimdi |
| Bir transfer hedefine karşı oy verdi | şimdi |
| Bir transfer hedefine karşı oy verdi | şimdi |
| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | şimdi |
| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | şimdi |
| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | şimdi |
| Bir transfer hedefine karşı oy verdi | şimdi |
| Bir oyuncu değerlendirdi | şimdi |
| Oyuncu | Kulüp | Durum | Yetenek | Güven | İzlendi | Son Gözlem | Son Oy |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Andrei Borza | Rapid Bucharest | Rapor Hazır | 120 / 124 | 67% | 2 | 13.11.2026 | - |
| Kahiser Lenis | Atlético Goianiense | Aktif | 119 / 135 | 40% | 1 | 13.11.2026 | - |
| Răzvan Tănasă | Farul Constanța | Rapor Hazır | 120 / 116 | 75% | 3 | 12.11.2026 | İzle |
| Javi Vázquez | Torreense | Rapor Hazır | 124 / 116 | 67% | 2 | 12.11.2026 | - |
| Andrey | Santa Cruz | Aktif | 132 / 114 | 40% | 1 | 10.11.2026 | - |
| Diego Villares | Deportivo La Coruña | Aktif | 136 / 137 | 40% | 1 | 10.11.2026 | - |
| Alex Dobre | Rapid Bucharest | Reddedildi | 125 / 115 | 67% | 2 | 08.11.2026 | Reddet |
| Andrej Fábry | FC Bihor Oradea | Aktif | 106 / 104 | 67% | 2 | 08.11.2026 | İzle |
| Kelvin John | Aalborg | Reddedildi | 120 / 129 | 67% | 2 | 07.11.2026 | Reddet |
| Ştefan Vlădoiu | ETO Győr | Reddedildi | 106 / 113 | 67% | 2 | 05.11.2026 | Reddet |
| John Okoye Ebuka | CFR Cluj | Aktif | 124 / 118 | 40% | 1 | 05.11.2026 | - |
| Carlos Mora | Universitatea Craiova | Aktif | 109 / 122 | 40% | 1 | 04.11.2026 | - |
| Florin Tănase | Omonoia | Aktif | 143 / 136 | 40% | 1 | 04.11.2026 | - |
| Alexandru Cicâldău | Universitatea Craiova | Reddedildi | 118 / 125 | 67% | 2 | 03.11.2026 | Reddet |
| Andrei Dragu | Unirea Slobozia | Aktif | 107 / 95 | 40% | 1 | 03.11.2026 | - |
| Hervin Ongenda | Botosani | Aktif | 107 / 125 | 40% | 1 | 02.11.2026 | - |
| Vitor Queiroz | Brasil de Pelotas | Aktif | 147 / 140 | 40% | 1 | 02.11.2026 | - |
| Angelo Cocian | FC Bihor Oradea | Aktif | 108 / 105 | 67% | 2 | 31.10.2026 | İzle |
| Răzvan Oaidă | CSC Șelimbăr | Aktif | 115 / 102 | 40% | 1 | 31.10.2026 | - |
| Alin Fică | CFR Cluj | Aktif | 112 / 126 | 40% | 1 | 29.10.2026 | - |
| Sandro | Las Palmas | Aktif | 146 / 117 | 40% | 1 | 28.10.2026 | - |
| Gastón Benavídez | Athletico Paranaense | Aktif | 140 / 111 | 40% | 1 | 28.10.2026 | - |
| Andrei Cordea | CFR Cluj | Aktif | 122 / 121 | 40% | 1 | 24.10.2026 | - |
| Sebastian Mailat | Botosani | Aktif | 121 / 115 | 67% | 2 | 22.10.2026 | İzle |
| Cătălin Cîrjan | Dinamo Bucharest | Aktif | 118 / 117 | 40% | 1 | 22.10.2026 | - |
| Marius Corbu | Kazincbarcika | Aktif | 94 / 113 | 40% | 1 | 21.10.2026 | - |
| Sékou Camara | Politehnica Iași | Aktif | 92 / 87 | 40% | 1 | 17.10.2026 | - |
| Olimpiu Moruţan | Rapid Bucharest | Reddedildi | 125 / 124 | 67% | 2 | 16.10.2026 | Reddet |
| Oucasse Mendy | Universitatea Cluj | Aktif | 120 / 117 | 40% | 1 | 16.10.2026 | - |
| Nichita Moțpan | SKA Khabarovsk | Aktif | 105 / 114 | 40% | 1 | 15.10.2026 | - |
| Daniel Popa | Metaloglobus Bucharest | Aktif | 116 / 121 | 40% | 1 | 12.10.2026 | - |
| João Lameira | Oțelul Galați | Aktif | 120 / 118 | 40% | 1 | 10.10.2026 | - |
| Alexis Busin | Politehnica Iași | Aktif | 86 / 82 | 40% | 1 | 10.10.2026 | - |
| Virgiliu Postolachi | Universitatea Cluj | Aktif | 114 / 109 | 40% | 1 | 09.10.2026 | - |
| Yassine Zakir | Concordia Chiajna | Aktif | 92 / 111 | 40% | 1 | 05.10.2026 | - |
| Ştefan Baiaram | Universitatea Craiova | Aktif | 111 / 111 | 40% | 1 | 31.08.2026 | - |
| Ionuţ Vînă | Farul Constanța | Görüşülüyor | 115 / 119 | 40% | 1 | 31.08.2026 | - |
| Mihai Căpăţînă | Ordabasy | Aktif | 94 / 117 | 40% | 1 | 03.08.2026 | - |
| Alexandru Boiciuc | FC Bihor Oradea | Görüşülüyor | 110 / 110 | 40% | 1 | 03.08.2026 | - |
| Yanela Mbuthuma | Orlando Pirates | Aktif | 124 / 128 | 40% | 1 | 03.08.2026 | - |