| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | şimdi |
| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | şimdi |
| Bir transfer hedefi önerdi | şimdi |
| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | 7gün önce |
| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | 7gün önce |
| Bir transfer hedefi önerdi | 7gün önce |
| Bir transfer hedefine karşı oy verdi | 7gün önce |
| Bir oyuncu değerlendirdi | 7gün önce |
| Oyuncu | Kulüp | Durum | Yetenek | Güven | İzlendi | Son Gözlem | Son Oy |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Alex Ruan | Santa Cruz | Aktif | 114 / 105 | 40% | 1 | 04.11.2026 | - |
| Leandrinho | Boavista | Aktif | 117 / 113 | 40% | 1 | 04.11.2026 | - |
| Lucas Meuli | Unión de Santa Fe | Aktif | 91 / 88 | 40% | 1 | 02.11.2026 | - |
| Mateus Machado | Marsa | Aktif | 59 / 77 | 40% | 1 | 02.11.2026 | - |
| Edison Negueba | Maringá | Reddedildi | 111 / 115 | 67% | 2 | 22.10.2026 | Reddet |
| Patricio Moyano | Defensores | Aktif | 116 / 120 | 40% | 1 | 22.10.2026 | - |
| Tiago Porto | Goiânia | Aktif | 125 / 117 | 40% | 1 | 21.10.2026 | - |
| Antonio Galeano | Remo Stars | Aktif | 111 / 139 | 40% | 1 | 21.10.2026 | - |
| Macula | Birkirkara | Aktif | 89 / 86 | 40% | 1 | 20.10.2026 | - |
| George Bello | LASK | Aktif | 137 / 102 | 40% | 1 | 20.10.2026 | - |
| Pedro Cacho | Mosta | Aktif | 67 / 94 | 40% | 1 | 19.10.2026 | - |
| Vitor Queiroz | Brasil de Pelotas | Reddedildi | 117 / 137 | 40% | 1 | 19.10.2026 | Daha Fazla Bilgi |
| Cristhyan | Mgarr United | Aktif | 94 / 72 | 67% | 2 | 18.10.2026 | Reddet |
| Jhosefer | ABC | Aktif | 109 / 110 | 40% | 1 | 18.10.2026 | - |
| Gustavo Lira | Hamrun Spartans | Aktif | 102 / 114 | 40% | 1 | 15.10.2026 | - |
| Ruan | Itabirito | Aktif | 108 / 92 | 40% | 1 | 15.10.2026 | - |
| Keliton | ASA | Aktif | 94 / 96 | 40% | 1 | 06.10.2026 | - |
| Lucas Silva | Boavista | Aktif | 90 / 107 | 40% | 1 | 06.10.2026 | Daha Fazla Bilgi |
| Nathan Fogaça | Fortaleza | Aktif | 109 / 112 | 40% | 1 | 15.09.2026 | - |
| Facinet Conté | Young Boys | Aktif | 135 / 141 | 40% | 1 | 15.09.2026 | - |
| Gustavo Henrique | Volta Redonda | Aktif | 120 / 120 | 40% | 1 | 14.09.2026 | - |
| Marcos Peña | Tuna Luso | Aktif | 85 / 86 | 40% | 1 | 14.09.2026 | - |
| Keyan Varela | Servette | Aktif | 119 / 87 | 40% | 1 | 13.09.2026 | - |
| Marcelo | Sliema Wanderers | Aktif | 74 / 83 | 40% | 1 | 13.09.2026 | Daha Fazla Bilgi |
| Kwasi Poku | RWDM | Aktif | 116 / 119 | 40% | 1 | 12.09.2026 | - |
| Luís Pacheco | Central | Aktif | 97 / 90 | 40% | 1 | 09.09.2026 | - |
| Portuga | Portuguesa | Aktif | 91 / 76 | 40% | 1 | 09.09.2026 | - |
| Luis Fernando | Santa Clara | Aktif | 90 / 97 | 40% | 1 | 08.09.2026 | - |
| Tyrese Spicer | Orlando City | Aktif | 117 / 82 | 40% | 1 | 08.09.2026 | - |
| Marcos Araujo | Horizonte | Aktif | 96 / 91 | 40% | 1 | 07.09.2026 | - |
| Clayson | São Paulo | Aktif | 111 / 120 | 40% | 1 | 07.09.2026 | - |
| Diogo Bezerra | Rio Ave | Aktif | 81 / 125 | 40% | 1 | 13.08.2026 | - |
| Oscar Garrido | Mitre | Aktif | 109 / 101 | 40% | 1 | 13.08.2026 | - |
| Guilherme Biro | Austin FC | Aktif | 110 / 102 | 67% | 2 | 12.08.2026 | Onayla |
| Gustavo Garcia | Famalicao | Aktif | 102 / 99 | 40% | 1 | 12.08.2026 | - |
| Raul | Athletico Paranaense | Aktif | 115 / 106 | 40% | 1 | 12.08.2026 | - |
| Igor Milioransa | Académico de Viseu | Aktif | 88 / 101 | 40% | 1 | 12.08.2026 | - |
| Gabriel Morais | Santa Clara | Aktif | 65 / 61 | 40% | 1 | 11.08.2026 | - |
| Martín Garnerone | Estudiantes | Aktif | 122 / 117 | 40% | 1 | 11.08.2026 | - |
| Pedrão | Hibernians | Aktif | 89 / 91 | 40% | 1 | 11.08.2026 | - |
| Gustavo | Sliema Wanderers | Aktif | 80 / 68 | 40% | 1 | 11.08.2026 | - |
| Dudu Marques | Athletico Paranaense | Aktif | 132 / 128 | 40% | 1 | 10.08.2026 | - |
| Ítalo | Vizela | Aktif | 91 / 94 | 40% | 1 | 10.08.2026 | - |
| Bruno Gomes | Valletta | Reddedildi | 92 / 93 | 67% | 2 | 09.08.2026 | Reddet |
| Luccas Paraízo | Leixões | Aktif | 81 / 131 | 40% | 1 | 09.08.2026 | - |
| Danilo Ferreira | Torreense | Aktif | 91 / 92 | 40% | 1 | 08.08.2026 | - |
| Ryder Matos | Hibernians | Aktif | 118 / 109 | 40% | 1 | 08.08.2026 | - |
| Luiz Araújo | Flamengo | Aktif | 128 / 130 | 40% | 1 | 08.08.2026 | - |
| Lucas Dantas | First Vienna | Reddedildi | 100 / 109 | 67% | 2 | 07.08.2026 | Reddet |
| Gustavo Martini Rissi | Sport Huancayo | Aktif | 71 / 76 | 40% | 1 | 07.08.2026 | - |
| Weslley Brito | Maritimo | Aktif | 58 / 59 | 40% | 1 | 07.08.2026 | - |
| João Luiz | Blau-Weiß Linz | Aktif | 104 / 123 | 40% | 1 | 07.08.2026 | - |
| Yan Maranhão | Moreirense | Aktif | 101 / 77 | 40% | 1 | 06.08.2026 | - |
| Gonzalo Lencina | Platense | Aktif | 128 / 120 | 40% | 1 | 06.08.2026 | - |
| Rodrigo Guth | Talleres | Aktif | 114 / 131 | 40% | 1 | 05.08.2026 | - |
| Wesley | Tarxien Rainbows | Aktif | 93 / 106 | 40% | 1 | 05.08.2026 | - |
| Franco Torres | Gimnasia La Plata | Aktif | 112 / 128 | 40% | 1 | 05.08.2026 | - |
| Joaquín García | Vélez | Aktif | 120 / 132 | 40% | 1 | 04.08.2026 | - |
| Elias Manoel | Tijuana | Aktif | 97 / 112 | 40% | 1 | 04.08.2026 | - |
| Fabricio | Tenerife | Aktif | 132 / 113 | 40% | 2 | 03.08.2026 | - |
| Vinicius | Zabbar St. Patrick | Aktif | 55 / 96 | 40% | 1 | 03.08.2026 | - |
| Ian Luccas | Alverca | Aktif | 94 / 116 | 40% | 1 | 03.08.2026 | - |