| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | şimdi |
| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | şimdi |
| Bir transfer hedefi önerdi | şimdi |
| Bir transfer hedefi önerdi | şimdi |
| Bir transfer hedefi önerdi | şimdi |
| Bir transfer hedefi önerdi | şimdi |
| Bir maç izledi | şimdi |
| Bir maç izledi | 7gün önce |
| Oyuncu | Kulüp | Durum | Yetenek | Güven | İzlendi | Son Gözlem | Son Oy |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Luca Langoni | Zaragoza | Aktif | 152 / 134 | 40% | 1 | 05.07.2027 | - |
| Iván Romero | Levante | Aktif | 138 / 143 | 40% | 1 | 05.07.2027 | - |
| Martim Cunha | Porto | Aktif | 117 / 129 | 40% | 1 | 01.07.2027 | - |
| João Teixeira | Porto | Aktif | 113 / 135 | 40% | 1 | 01.07.2027 | - |
| Pablo Gavián | Celta | Rapor Hazır | 108 / 113 | 67% | 2 | 17.06.2027 | - |
| Bernardo Lima | Porto | Aktif | 107 / 123 | 40% | 1 | 17.06.2027 | - |
| Sławomir Abramowicz | Jagiellonia | Rapor Hazır | 121 / 124 | 80% | 4 | 06.06.2027 | - |
| Sebastián Jaume | Albion | Aktif | 112 / 110 | 40% | 1 | 02.06.2027 | - |
| Elia Summa | Picerno | Aktif | 106 / 113 | 40% | 1 | 02.06.2027 | - |
| Kaito Yasui | VfL Bochum | Rapor Hazır | 134 / 134 | 67% | 1 | 01.06.2027 | - |
| Unai Vencedor | Burgos | Aktif | 120 / 123 | 40% | 1 | 31.05.2027 | - |
| Jack McGlynn | Stoke City | Aktif | 138 / 137 | 40% | 1 | 31.05.2027 | - |
| Juan Diego Castillo | Vitoria Guimaraes | Aktif | 119 / 122 | 83% | 5 | 29.05.2027 | - |
| André Gomes | Casa Pia | Aktif | 128 / 132 | 80% | 4 | 26.05.2027 | - |
| Lorenzo Cordaro | Pergolettese | Aktif | 99 / 104 | 40% | 1 | 25.05.2027 | - |
| Hossam Soliman | Arab Contractors | Aktif | 116 / 116 | 67% | 2 | 24.05.2027 | - |
| Michał Perchel | Puszcza Niepołomice | Aktif | 104 / 112 | 67% | 2 | 24.05.2027 | - |
| Víctor Valdepeñas | Real Madrid | Aktif | 112 / 108 | 40% | 1 | 24.05.2027 | - |
| Jakub Mądrzyk | GKS Tychy | Aktif | 113 / 108 | 80% | 4 | 23.05.2027 | - |
| Alessandro Nunziante | Reggiana | Aktif | 116 / 125 | 86% | 6 | 21.05.2027 | - |
| Kostantis Tzolakis | Hull City | Aktif | 142 / 142 | 88% | 7 | 20.05.2027 | - |
| Santino Barbi | Talleres | Aktif | 118 / 124 | 67% | 2 | 20.05.2027 | - |
| Răzvan Sava | Universitatea Craiova | Aktif | 129 / 124 | 75% | 3 | 18.05.2027 | - |
| Ottó Hindrich | Legia | Aktif | 121 / 118 | 83% | 5 | 15.05.2027 | - |
| Fran González | Real Madrid | Aktif | 116 / 127 | 88% | 7 | 15.05.2027 | - |
| Luca Neu | Utrecht | Aktif | 104 / 103 | 67% | 2 | 14.05.2027 | - |
| Tomáš Frühwald | Bohemians 1905 | Aktif | 108 / 118 | 40% | 1 | 13.05.2027 | - |
| Nico Guillén | Sevilla | Aktif | 106 / 123 | 40% | 1 | 12.05.2027 | - |
| Luis Balbo Vieira | Sturm Graz | Aktif | 110 / 100 | 40% | 1 | 11.05.2027 | - |
| Ibra Sow | Sevilla | Aktif | 99 / 114 | 40% | 1 | 11.05.2027 | - |
| Miguel Figueiredo | Benfica | Aktif | 109 / 131 | 40% | 1 | 09.05.2027 | - |
| Kai Andrews | Gimnàstic | Aktif | 110 / 124 | 40% | 1 | 09.05.2027 | - |
| Pablo Busto | Betis | Aktif | 99 / 103 | 67% | 1 | 08.05.2027 | - |
| Sergio Barlocco | Trento | Aktif | 107 / 114 | 67% | 2 | 06.05.2027 | - |
| Adam Hrdina | Zbrojovka Brno | Aktif | 113 / 102 | 67% | 2 | 03.05.2027 | - |
| James Trafford | Leeds United | Aktif | 144 / 137 | 40% | 1 | 03.05.2027 | - |
| Tomás Pérez | Porto | Aktif | 122 / 127 | 67% | 2 | 02.05.2027 | - |
| Cristian David | Real Madrid | Aktif | 110 / 115 | 67% | 1 | 02.05.2027 | - |
| Valerio Boffelli | Cavese | Aktif | 104 / 115 | 40% | 1 | 02.05.2027 | - |
| Facundo Vila | Estudiantes | Aktif | 102 / 112 | 75% | 3 | 30.04.2027 | - |
| Xavier Dziekoński | Korona | Aktif | 107 / 112 | 67% | 2 | 28.04.2027 | - |
| Jan Koutný | Sigma Olomouc | Aktif | 114 / 118 | 67% | 2 | 26.04.2027 | - |
| Maeson King | Ibiza | Aktif | 109 / 122 | 40% | 1 | 26.04.2027 | - |
| Antonio Gomis | Vizela | Aktif | 121 / 121 | 40% | 1 | 25.04.2027 | - |
| Ryan Battrum | Oldham Athletic | Aktif | 96 / 101 | 67% | 2 | 24.04.2027 | - |
| Killian Cahill | Leyton Orient | Aktif | 107 / 108 | 80% | 4 | 22.04.2027 | - |
| Lukas Jungwirth | LASK | Aktif | 121 / 126 | 67% | 2 | 21.04.2027 | - |
| Alejandro Iturbe | Elche | Aktif | 123 / 129 | 67% | 2 | 20.04.2027 | - |
| Andrés Antañón | Celta | Aktif | 115 / 126 | 40% | 1 | 19.04.2027 | - |
| Lorenzo Luchino | Sevilla | Aktif | 88 / 95 | 67% | 1 | 17.04.2027 | - |
| Nick Oyekunle | Reading | Aktif | 114 / 112 | 40% | 1 | 17.04.2027 | - |
| José Pedraza | Sevilla | Aktif | 82 / 84 | 67% | 1 | 17.04.2027 | - |
| Lisandru Olmeta | CS Afumați | Aktif | 92 / 107 | 75% | 3 | 15.04.2027 | - |
| Jesús Fortea | Real Madrid | Aktif | 110 / 112 | 40% | 1 | 09.04.2027 | - |
| Yussif Saidu | Zaragoza | Aktif | 128 / 137 | 40% | 1 | 09.04.2027 | - |
| Joseph Jones | Kryvbas | Aktif | 104 / 93 | 40% | 1 | 06.04.2027 | - |
| Strahinja Manojlović | Radnicki Nis | Aktif | 105 / 107 | 67% | 2 | 04.04.2027 | - |
| Matteo Rizzo | Cosenza | Aktif | 98 / 117 | 67% | 2 | 02.04.2027 | - |
| Vicente Reyes | Barrow AFC | Aktif | 104 / 108 | 40% | 1 | 02.04.2027 | - |
| Lautaro Garzón | San Martín SJ | Aktif | 113 / 107 | 40% | 1 | 28.03.2027 | - |
| Tim Štrasberger | Brinje Grosuplje | Aktif | 102 / 100 | 40% | 1 | 27.03.2027 | - |
| Teboho Mphela | SuperSport United | Aktif | 131 / 113 | 40% | 1 | 25.03.2027 | - |
| Kenan Jusič | Austria Wien | Aktif | 105 / 94 | 40% | 1 | 24.03.2027 | - |
| Sam Tickle | Wigan Athletic | Aktif | 122 / 124 | 67% | 2 | 21.03.2027 | - |
| Valentino Quintero | Deportes Copiapó | Aktif | 108 / 104 | 40% | 1 | 21.03.2027 | - |
| Heorhii Yermakov | Metalist | Aktif | 109 / 113 | 40% | 1 | 10.03.2027 | - |
| Ludovico Del Sorbo | Sorrento | Aktif | 108 / 114 | 40% | 1 | 06.03.2027 | - |
| Álex Forés | Burgos | Aktif | 123 / 124 | 67% | 2 | 01.01.2027 | - |
| Leandro Andrade | Fortaleza | Görüşülüyor | 131 / 131 | 67% | 1 | 01.01.2027 | - |
| Kaio Jorge | Palmeiras | Aktif | 137 / 139 | 67% | 1 | 01.01.2027 | - |
| Álex Calvo | Andorra | Aktif | 113 / 108 | 48% | 1 | 01.01.2027 | - |
| Juan Larios | Lusitânia Lourosa | Aktif | 116 / 117 | 40% | 1 | 31.12.2026 | - |
| Jesús Rodríguez | Como | Aktif | 137 / 136 | 40% | 1 | 31.12.2026 | - |
| Brayan Gil | Baltika | Aktif | 132 / 122 | 40% | 1 | 25.12.2026 | - |
| Samu Aghehowa | Genoa | Aktif | 158 / 158 | 75% | 3 | 24.12.2026 | - |
| Jovon Makama | Norwich City | Aktif | 137 / 132 | 67% | 2 | 24.12.2026 | - |
| Pablo Rodríguez | Lech | Aktif | 120 / 121 | 75% | 3 | 22.12.2026 | İzle |
| Óscar Aranda | Luton Town | Aktif | 131 / 133 | 90% | 9 | 19.12.2026 | Onayla |
| Karl Etta Eyong | Levante | Aktif | 150 / 138 | 67% | 2 | 18.12.2026 | - |
| Germán Valera | Lausanne-Sport | Aktif | 130 / 128 | 88% | 7 | 10.12.2026 | - |
| David Romero | Parma | Aktif | 129 / 119 | 40% | 1 | 07.12.2026 | - |
| Gonzalo | Fulham | Aktif | 138 / 147 | 75% | 3 | 04.12.2026 | Güçlü Onay |
| Facundo Colidio | Vasco da Gama | Aktif | 131 / 125 | 75% | 3 | 02.12.2026 | - |
| Roberto Fernández | Braga | Aktif | 140 / 141 | 75% | 3 | 27.11.2026 | Güçlü Onay |
| Agustín Hausch | Defensa y Justicia | Aktif | 113 / 129 | 40% | 1 | 26.11.2026 | - |
| Tomás Chancalay | Minnesota United FC | Aktif | 138 / 126 | 80% | 4 | 25.11.2026 | Güçlü Onay |
| Williot Swedberg | Celta | Aktif | 125 / 145 | 40% | 1 | 15.11.2026 | - |
| Martín Ojeda | Orlando City | Aktif | 140 / 141 | 83% | 5 | 08.11.2026 | - |
| Juan Cruz de los Santos | Nacional | Aktif | 134 / 117 | 40% | 1 | 05.11.2026 | - |
| Francisco Tcherkaski | Defensores | Aktif | 107 / 106 | 40% | 1 | 20.10.2026 | - |
| Lucas Alfonso | ZTE | Aktif | 109 / 106 | 40% | 1 | 19.10.2026 | - |
| Joel Orlando | Almagro | Aktif | 100 / 118 | 40% | 1 | 09.10.2026 | - |
| Agustín De la Cuesta | Racing | Aktif | 115 / 109 | 40% | 1 | 02.09.2026 | - |
| Lucas Taibo | Sporting CP | Aktif | 86 / 99 | 40% | 1 | 17.08.2026 | - |