| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | şimdi |
| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | şimdi |
| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | şimdi |
| Bir oyuncu değerlendirdi | şimdi |
| Bir oyuncu değerlendirdi | şimdi |
| Bir oyuncu değerlendirdi | şimdi |
| Bir oyuncu değerlendirdi | 7gün önce |
| Bir oyuncu değerlendirdi | 7gün önce |
| Oyuncu | Kulüp | Durum | Yetenek | Güven | İzlendi | Son Gözlem | Son Oy |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lebogang Grobler | SuperSport United | Rapor Hazır | 129 / 131 | 80% | 4 | 26.12.2026 | - |
| Igor Lepinjica | Slaven Belupo | Rapor Hazır | 96 / 95 | 67% | 2 | 26.12.2026 | - |
| Álvaro Santos | Lommel | Aktif | 119 / 119 | 40% | 1 | 26.12.2026 | - |
| Rodrigo Saravia | Ponte Preta | Aktif | 110 / 104 | 40% | 1 | 26.12.2026 | - |
| Fabijan Krivak | Sigma Olomouc | Aktif | 111 / 117 | 40% | 1 | 25.12.2026 | - |
| Álex Centelles | Levski | Aktif | 132 / 135 | 40% | 1 | 25.12.2026 | - |
| Kasper Høgh | Bloemfontein Celtic | Rapor Hazır | 129 / 128 | 80% | 4 | 23.12.2026 | - |
| Samid Akanni | BSK Bijelo Brdo | Rapor Hazır | 98 / 101 | 80% | 4 | 22.12.2026 | - |
| Alexander Díaz | Deportivo Riestra | Aktif | 138 / 114 | 40% | 1 | 22.12.2026 | - |
| Kelvin John | Aalborg | Rapor Hazır | 119 / 130 | 67% | 2 | 20.12.2026 | - |
| Karlo Špeljak | Orijent 1919 | Rapor Hazır | 107 / 106 | 80% | 4 | 19.12.2026 | - |
| Abdul Fatawu | Leicester City | Rapor Hazır | 143 / 146 | 67% | 2 | 19.12.2026 | - |
| Cristhian Ocampos | Flandria | Aktif | 135 / 95 | 40% | 1 | 19.12.2026 | - |
| Daniel Štefulj | ETO Győr | Aktif | 124 / 103 | 40% | 1 | 19.12.2026 | - |
| Alex Robertson | Cardiff City | Rapor Hazır | 119 / 117 | 67% | 2 | 18.12.2026 | - |
| Alexandro Bernabei | Internacional | Aktif | 150 / 115 | 40% | 1 | 18.12.2026 | - |
| Brayan Gil | Baltika | Rapor Hazır | 113 / 122 | 67% | 2 | 17.12.2026 | - |
| Sunusi Ibrahim | El Masry | Aktif | 81 / 116 | 40% | 1 | 17.12.2026 | - |
| Edmund Baidoo | Red Bull Salzburg | Rapor Hazır | 126 / 127 | 67% | 2 | 15.12.2026 | - |
| Matej Vuk | NK Varazdin | Rapor Hazır | 117 / 101 | 67% | 2 | 14.12.2026 | - |
| Camilo Durán | Bloemfontein Celtic | Rapor Hazır | 115 / 122 | 75% | 3 | 14.12.2026 | - |
| Marko Divković | Brondby | Rapor Hazır | 120 / 123 | 83% | 5 | 13.12.2026 | - |
| Everton Bala | Levski | Aktif | 137 / 131 | 40% | 1 | 13.12.2026 | - |
| Mihael Mlinarić | Zaglebie | Rapor Hazır | 113 / 109 | 83% | 5 | 12.12.2026 | - |
| Ivijan Svržnjak | Aluminij | Rapor Hazır | 97 / 91 | 75% | 3 | 12.12.2026 | - |
| Erik Botheim | Viking | Rapor Hazır | 133 / 111 | 75% | 3 | 11.12.2026 | - |
| Rolo | Central | Aktif | 125 / 110 | 40% | 1 | 10.12.2026 | - |
| Toni Fruk | HNK Rijeka | Rapor Hazır | 129 / 125 | 80% | 4 | 09.12.2026 | - |
| Daniel Karlsbakk | Sarpsborg 08 | Rapor Hazır | 112 / 109 | 67% | 2 | 09.12.2026 | - |
| Ivan Durdov | Bruk-Bet Termalica | Rapor Hazır | 116 / 111 | 83% | 5 | 08.12.2026 | - |
| Armstrong Oko-Flex | Levski | Rapor Hazır | 114 / 123 | 67% | 3 | 06.12.2026 | - |
| Petar Stanić | Ludogorets | Aktif | 142 / 120 | 40% | 1 | 06.12.2026 | - |
| Antonio Marin | Olimpija Ljubljana | Rapor Hazır | 115 / 114 | 67% | 2 | 05.12.2026 | - |
| Roko Jurišić | NK Osijek | Rapor Hazır | 127 / 122 | 67% | 2 | 05.12.2026 | - |
| Sinclair Armstrong | Bristol City | Rapor Hazır | 121 / 114 | 67% | 2 | 03.12.2026 | - |
| Bruno Zdunić | Dugopolje | Aktif | 110 / 105 | 40% | 1 | 03.12.2026 | - |
| Bamba Dieng | Crvena Zvezda | Rapor Hazır | 139 / 124 | 67% | 2 | 01.12.2026 | - |
| Tomislav Glavan | FAC Wien | Aktif | 89 / 95 | 40% | 1 | 01.12.2026 | - |
| Pablo Durán | Malmo FF | Rapor Hazır | 126 / 141 | 80% | 4 | 29.11.2026 | - |
| Sandi Lovric | NK Domzale | Rapor Hazır | 138 / 125 | 67% | 2 | 28.11.2026 | - |
| Samuele Vignato | HNK Rijeka | Rapor Hazır | 120 / 127 | 75% | 3 | 27.11.2026 | - |
| David Ankeye | Zeleznicar Pancevo | Aktif | 124 / 131 | 40% | 1 | 27.11.2026 | - |
| Jakov Blagaić | FC Argeș | Aktif | 120 / 120 | 40% | 1 | 26.11.2026 | - |
| Leon Grgić | Sturm Graz | Rapor Hazır | 110 / 124 | 67% | 2 | 24.11.2026 | - |
| Ime Ndon | UTA Arad | Aktif | 109 / 111 | 40% | 1 | 23.11.2026 | - |
| Rocco Vata | Watford | Rapor Hazır | 113 / 133 | 67% | 2 | 19.11.2026 | - |
| Abdoulie Manneh | Mjällby | Rapor Hazır | 129 / 126 | 80% | 4 | 18.11.2026 | - |
| Stanislav Shopov | NK Osijek | Aktif | 106 / 107 | 40% | 1 | 18.11.2026 | - |
| Lucas Esquivel | Athletico Paranaense | Aktif | 131 / 125 | 40% | 1 | 18.11.2026 | - |
| Domagoj Bukvić | NK Osijek | Aktif | 131 / 116 | 40% | 1 | 16.11.2026 | - |
| Stjepan Davidović | Korona | Aktif | 98 / 112 | 40% | 1 | 16.11.2026 | - |
| Marko Bulat | Raków Częstochowa | Aktif | 129 / 119 | 40% | 1 | 15.11.2026 | - |
| Martín Ojeda | Orlando City | Rapor Hazır | 125 / 134 | 67% | 2 | 12.11.2026 | - |
| Yannick Touré | Istra 1961 | Aktif | 111 / 99 | 40% | 1 | 09.11.2026 | - |
| Adrian Liber | Odra Opole | Aktif | 104 / 114 | 40% | 1 | 09.11.2026 | - |
| Tiago Dantas | HNK Rijeka | Aktif | 118 / 107 | 40% | 1 | 09.11.2026 | - |
| Borja Garcés | Kustosija | Rapor Hazır | 115 / 117 | 80% | 4 | 07.11.2026 | - |
| Kristian Fućak | Stal Mielec | Aktif | 106 / 98 | 40% | 1 | 06.11.2026 | - |
| Philipp Sabitzer | Stripfing | Rapor Hazır | 139 / 135 | 67% | 2 | 05.11.2026 | - |
| Mirandinha | Guarani | Aktif | 125 / 123 | 40% | 1 | 05.11.2026 | - |
| Quincy Butler | WSG Tirol | Aktif | 120 / 106 | 40% | 1 | 04.11.2026 | - |
| Ilyas Chouaref | Sion | Aktif | 126 / 134 | 40% | 1 | 04.11.2026 | - |
| Tomislav Duvnjak | NK Varazdin | Aktif | 120 / 121 | 40% | 1 | 04.11.2026 | - |
| Josip Mitrović | Slaven Belupo | Aktif | 115 / 92 | 40% | 1 | 04.11.2026 | - |
| Adriano Jagušić | Panathinaikos | Aktif | 119 / 130 | 40% | 1 | 02.11.2026 | - |
| Jurica Pršir | HNK Gorica | Aktif | 107 / 102 | 40% | 1 | 02.11.2026 | - |
| Mustapha Isah | Kristiansund | Aktif | 127 / 129 | 40% | 1 | 27.10.2026 | - |
| Jonatan Braut Brunes | Raków Częstochowa | Aktif | 126 / 137 | 40% | 1 | 26.10.2026 | - |
| Jackson Muleka | BK Hacken | Aktif | 152 / 112 | 40% | 1 | 24.10.2026 | - |
| Ante Matej Jurić | HNK Rijeka | Rapor Hazır | 120 / 119 | 67% | 2 | 17.10.2026 | - |
| Ganbold Ganbayar | Táborsko | Aktif | 100 / 89 | 40% | 1 | 16.10.2026 | - |
| Pablo Rodríguez | Lech | Görüşülüyor | 130 / 114 | 67% | 2 | 12.10.2026 | - |
| Michele Šego | Hajduk Split | Rapor Hazır | 115 / 114 | 67% | 2 | 09.10.2026 | - |
| Fabricio Rojas | Gimnasia y Tiro | Aktif | 101 / 132 | 40% | 1 | 03.10.2026 | - |
| Albin Berisha | Kapfenberg | Aktif | 92 / 110 | 40% | 1 | 03.10.2026 | - |
| Etiosa Ighodaro | Kaizer Chiefs | Aktif | 115 / 121 | 67% | 2 | 02.10.2026 | İzle |
| Iuri Tavares | NK Varazdin | Rapor Hazır | 105 / 102 | 67% | 2 | 29.09.2026 | - |
| Vanja Kulenović | Mura | Aktif | 104 / 104 | 40% | 1 | 27.09.2026 | - |
| Danny Pérez | IF Gnistan | Aktif | 89 / 87 | 40% | 1 | 26.09.2026 | - |
| Chinonso Offor | Baltika | Aktif | 104 / 115 | 40% | 1 | 21.09.2026 | - |
| Monday Etim | Universitatea Craiova | Aktif | 118 / 97 | 40% | 1 | 17.09.2026 | - |
| Josip Pejić | Aluminij | Aktif | 94 / 101 | 67% | 2 | 13.09.2026 | İzle |
| Fran Topić | Dinamo Zagreb | Aktif | 122 / 131 | 40% | 1 | 13.09.2026 | - |
| Promise David | Union SG | Aktif | 119 / 127 | 40% | 1 | 09.09.2026 | - |
| Vanja Pelko | Radomlje | Aktif | 88 / 90 | 40% | 1 | 07.09.2026 | - |
| Pep Biel | Charlotte Football Club | Aktif | 121 / 126 | 40% | 1 | 25.08.2026 | - |
| Abdoulaye Djiré | Jarun Zagreb | Görüşülüyor | 103 / 95 | 40% | 1 | 17.08.2026 | - |
| Luka Vrzić | HNK Gorica | Aktif | 93 / 109 | 40% | 1 | 17.08.2026 | - |
| Jorge Sánchez | Deportivo La Guaira | Aktif | 106 / 109 | 40% | 1 | 10.08.2026 | - |
| Matías Molina | Independiente | Kaybedildi | 90 / 91 | 40% | 1 | 10.08.2026 | - |
| Stefan Perić | HNK Gorica | Aktif | 116 / 112 | 48% | 1 | 03.08.2026 | - |