| Oyuncuyla olumlu etkileşim | şimdi |
| Bir oyuncu değerlendirdi | şimdi |
| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | şimdi |
| Bir maç izledi | 7gün önce |
| Bir maç izledi | 7gün önce |
| Bir oyuncu değerlendirdi | 7gün önce |
| Bir oyuncu değerlendirdi | 7gün önce |
| Bir oyuncu değerlendirdi | 7gün önce |
| Oyuncu | Kulüp | Durum | Yetenek | Güven | İzlendi | Son Gözlem | Son Oy |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Khari Ranson | Arsenal | Rapor Hazır | 88 / 100 | 67% | 2 | 10.11.2026 | - |
| Aljaž Strajnar | Monza | Rapor Hazır | 102 / 120 | 67% | 2 | 10.11.2026 | - |
| Juan Manuel Centurión | Independiente | Aktif | 78 / 112 | 40% | 1 | 10.11.2026 | - |
| Gabriel Bačan | NK Krsko | Rapor Hazır | 82 / 97 | 75% | 3 | 09.11.2026 | - |
| Raul Kumar | Istra 1961 | Rapor Hazır | 106 / 118 | 67% | 2 | 09.11.2026 | - |
| Ilja Rozhkov | Rubin | Aktif | 120 / 114 | 40% | 1 | 09.11.2026 | - |
| Žak Grabljevec | NK Krsko | Aktif | 85 / 86 | 40% | 1 | 08.11.2026 | - |
| Jakub Jokl | MSK Zilina | Aktif | 83 / 97 | 40% | 1 | 08.11.2026 | - |
| Álvaro Busso | Vélez | Aktif | 82 / 110 | 40% | 1 | 08.11.2026 | - |
| Stephen McMullan | Fleetwood Town | Aktif | 82 / 101 | 40% | 1 | 08.11.2026 | - |
| Tijn Smolenaars | PSV | Rapor Hazır | 97 / 99 | 67% | 2 | 05.11.2026 | - |
| Urban Trobec | ND Gorica | Aktif | 87 / 91 | 40% | 1 | 05.11.2026 | - |
| Tadej Bonaca | Croatia Zmijavci | Aktif | 74 / 84 | 40% | 1 | 05.11.2026 | - |
| Stefan Radosavljević | Triglav Kranj | Aktif | 84 / 99 | 40% | 1 | 04.11.2026 | - |
| David Stojanoski | Bravo | Aktif | 90 / 95 | 40% | 1 | 04.11.2026 | - |
| Joseph Kalulu | Pau FC | Aktif | 119 / 110 | 40% | 1 | 04.11.2026 | - |
| Enej Kramberger | Pyunik | Aktif | 85 / 104 | 40% | 1 | 03.11.2026 | - |
| Carlos Macià | Villarreal | Aktif | 109 / 127 | 40% | 1 | 03.11.2026 | - |
| Nejc Antonič | Triglav Kranj | Rapor Hazır | 94 / 97 | 75% | 3 | 02.11.2026 | - |
| Salvi Esquivel | Atlético Madrid | Aktif | 78 / 88 | 40% | 1 | 02.11.2026 | - |
| Thiago Perruisset | Boca Juniors | Rapor Hazır | 82 / 102 | 67% | 2 | 28.10.2026 | - |
| Sebastián Mella | Huachipato | Aktif | 94 / 90 | 40% | 1 | 28.10.2026 | - |
| Filip Stanić | Mezőkövesd | Aktif | 90 / 107 | 40% | 1 | 28.10.2026 | - |
| Martín D'Aurizio | Huracán | Aktif | 82 / 88 | 40% | 1 | 21.10.2026 | - |
| Martín Leal | Independiente | Aktif | 100 / 119 | 40% | 1 | 21.10.2026 | - |
| Kevin Martínez | Danubio | Aktif | 82 / 100 | 40% | 1 | 21.10.2026 | - |
| Luke Campbell | Nottingham Forest | Aktif | 86 / 97 | 40% | 1 | 19.10.2026 | - |
| Carlos Hernández | Deportivo Riestra | Aktif | 81 / 94 | 40% | 1 | 19.10.2026 | - |
| Pierce Charles | Manchester City | Rapor Hazır | 119 / 130 | 67% | 2 | 18.10.2026 | - |
| Ignacio Abarza | Huracán | Aktif | 81 / 88 | 40% | 1 | 18.10.2026 | - |
| Anthony Pavlešić | Sigma Olomouc | Aktif | 93 / 102 | 40% | 1 | 18.10.2026 | - |
| Demián Talavera | San Lorenzo | Aktif | 90 / 104 | 40% | 1 | 14.10.2026 | - |
| Tim Štrasberger | Brinje Grosuplje | Aktif | 88 / 101 | 40% | 1 | 14.10.2026 | - |
| Mees Eppink | Utrecht | Rapor Hazır | 94 / 104 | 75% | 3 | 13.10.2026 | - |
| Andrew Wogan | Stockport County | Aktif | 84 / 84 | 40% | 1 | 13.10.2026 | - |
| Agustín Chávez | Unión de Santa Fe | Aktif | 94 / 116 | 40% | 1 | 11.10.2026 | - |
| Andrew Rick | Philadelphia Union | Aktif | 86 / 102 | 40% | 1 | 11.10.2026 | - |
| Luka Dakić | Bravo | Aktif | 94 / 106 | 40% | 1 | 11.10.2026 | - |
| Lucas Toffoletti | Madryn | Rapor Hazır | 84 / 97 | 67% | 2 | 05.10.2026 | - |
| Mateo Raschia | Unión de Santa Fe | Aktif | 102 / 93 | 40% | 1 | 05.10.2026 | - |
| Benjamin Matičič | Bravo | Aktif | 103 / 115 | 40% | 1 | 05.10.2026 | - |
| Petar Katalinić | Dravinja | Rapor Hazır | 72 / 89 | 67% | 2 | 03.10.2026 | - |
| Timofey Mitrov | Shinnik | Aktif | 102 / 93 | 40% | 1 | 03.10.2026 | - |
| Luka Kolar | Primorje | Rapor Hazır | 101 / 112 | 67% | 2 | 30.09.2026 | - |
| Muhammadyusuf Sobirov | Bunyodkor | Aktif | 88 / 96 | 40% | 1 | 30.09.2026 | - |
| Kevin Romero | St. Andrews | Aktif | 79 / 79 | 40% | 1 | 29.09.2026 | - |
| Alex Mosquera | Barranquilla | Aktif | 82 / 88 | 40% | 1 | 24.09.2026 | - |
| Jaša Hribar | NK Krka | Aktif | 73 / 82 | 40% | 1 | 24.09.2026 | - |
| Fabijan Damjanović | Jadran Dekani | Aktif | 73 / 72 | 40% | 1 | 23.09.2026 | - |
| Nicolás Ruotola | Juventud | Aktif | 88 / 91 | 40% | 1 | 23.09.2026 | - |
| Tilen Gašper Štiftar | Jesenice | Aktif | 72 / 82 | 40% | 1 | 21.09.2026 | - |
| Timon Kikec | NK Maribor | Aktif | 82 / 93 | 40% | 1 | 19.09.2026 | - |
| Fallou Faye | Bravo | Aktif | 94 / 117 | 40% | 1 | 19.09.2026 | - |
| Anže Zabukovec | NK Maribor | Aktif | 76 / 86 | 40% | 1 | 19.09.2026 | - |
| Leonel Becerra | UAI Urquiza | Aktif | 86 / 77 | 40% | 1 | 18.09.2026 | - |
| Vadim Arutyunyan | Dnepr Mogilev | Aktif | 79 / 92 | 40% | 1 | 15.09.2026 | - |
| Nik Pirečnik | Bistrica | Aktif | 82 / 94 | 40% | 1 | 15.09.2026 | - |
| Lewys Benjamin | Wolverhampton | Aktif | 78 / 91 | 40% | 1 | 10.09.2026 | - |
| Martín Almeida | Montevideo City Torque | Aktif | 85 / 87 | 40% | 1 | 10.09.2026 | - |
| Jaka Zrnec | Koper | Aktif | 94 / 104 | 40% | 1 | 10.09.2026 | - |
| Urban Horvat | NK Maribor | Aktif | 82 / 100 | 40% | 1 | 07.09.2026 | - |
| Ronan Kpakio | Cardiff City | Aktif | 113 / 130 | 40% | 1 | 07.09.2026 | - |
| Yaimar Medina | Racing Genk | Aktif | 116 / 123 | 40% | 1 | 07.09.2026 | Daha Fazla Bilgi |