| Sözleşme müzakeresi başladı | şimdi |
| Sözleşme müzakeresi başladı | şimdi |
| Bir oyuncu değerlendirdi | şimdi |
| Sözleşme müzakeresi başladı | şimdi |
| Bir maç izledi | şimdi |
| Sözleşme müzakeresi başladı | şimdi |
| Bir oyuncu değerlendirdi | şimdi |
| Bir oyuncu değerlendirdi | şimdi |
| Oyuncu | Kulüp | Durum | Yetenek | Güven | İzlendi | Son Gözlem | Son Oy |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Iliman N'Diaye | Union Berlin | Rapor Hazır | 151 / 151 | 86% | 6 | 27.12.2026 | - |
| Samuel Adeniran | LASK | Rapor Hazır | 127 / 117 | 75% | 3 | 27.12.2026 | - |
| Raul Florucz | Union SG | Rapor Hazır | 134 / 133 | 86% | 6 | 26.12.2026 | - |
| Romano Schmid | Frosinone | Rapor Hazır | 150 / 144 | 67% | 2 | 26.12.2026 | - |
| Fiete Arp | Servette | Rapor Hazır | 133 / 132 | 88% | 7 | 26.12.2026 | - |
| Rafiu Durosinmi | Racing Genk | Rapor Hazır | 136 / 146 | 67% | 2 | 26.12.2026 | - |
| Karim Adeyemi | Barcelona | Rapor Hazır | 147 / 145 | 86% | 6 | 24.12.2026 | - |
| Jovon Makama | Norwich City | Rapor Hazır | 137 / 139 | 67% | 2 | 24.12.2026 | - |
| Ermedin Demirović | VfB Stuttgart | Rapor Hazır | 148 / 144 | 75% | 3 | 22.12.2026 | - |
| Philipp Sabitzer | Stripfing | Rapor Hazır | 128 / 132 | 80% | 4 | 22.12.2026 | - |
| Callum O'Hare | Sheffield United | Aktif | 128 / 141 | 40% | 1 | 21.12.2026 | - |
| Elijah Adebayo | Luton Town | Rapor Hazır | 130 / 133 | 67% | 2 | 20.12.2026 | - |
| García Pascual | Cádiz | Rapor Hazır | 132 / 132 | 67% | 2 | 20.12.2026 | - |
| Kai Havertz | Arsenal | Rapor Hazır | 157 / 156 | 86% | 6 | 19.12.2026 | - |
| Jean-Manuel Mbom | Viborg | Rapor Hazır | 114 / 123 | 67% | 2 | 16.12.2026 | - |
| Ismael Díaz | Leon | Aktif | 139 / 106 | 40% | 1 | 13.12.2026 | - |
| Yousef Salech | Cardiff City | Aktif | 131 / 136 | 40% | 1 | 13.12.2026 | - |
| Johannes Eggestein | Austria Wien | Aktif | 110 / 133 | 40% | 1 | 11.12.2026 | - |
| Lautaro Martínez | Inter | Rapor Hazır | 169 / 162 | 67% | 2 | 10.12.2026 | - |
| Isidro Pitta | Bragantino | Rapor Hazır | 141 / 132 | 75% | 3 | 09.12.2026 | - |
| Youssoufa Moukoko | St. Gallen | Aktif | 113 / 129 | 40% | 1 | 09.12.2026 | - |
| Vinícius Júnior | Real Madrid | Rapor Hazır | 174 / 180 | 67% | 2 | 08.12.2026 | - |
| Kwadwo Duah | Ludogorets | Rapor Hazır | 126 / 124 | 86% | 6 | 07.12.2026 | - |
| Luis Suárez | SC Freiburg | Aktif | 153 / 166 | 40% | 1 | 06.12.2026 | - |
| Pau Víctor | Braga | Aktif | 130 / 142 | 40% | 1 | 06.12.2026 | - |
| Isac Lidberg | FC Augsburg | Aktif | 116 / 125 | 40% | 1 | 05.12.2026 | - |
| Benjamin Källman | Hannover 96 | Aktif | 117 / 133 | 40% | 1 | 05.12.2026 | - |
| Breel Embolo | Hamburger SV | Aktif | 149 / 139 | 40% | 1 | 04.12.2026 | - |
| Claudio Spinelli | Vasco da Gama | Aktif | 120 / 121 | 40% | 1 | 04.12.2026 | - |
| Nicolò Tresoldi | Club Brugge | Rapor Hazır | 128 / 134 | 75% | 3 | 03.12.2026 | - |
| Matteo di Giusto | Luzern | Rapor Hazır | 124 / 124 | 80% | 4 | 03.12.2026 | - |
| Stefan Schlager | FC Midtjylland | Rapor Hazır | 136 / 134 | 75% | 3 | 02.12.2026 | - |
| Bryan Hein | Botev Plovdiv | Rapor Hazır | 101 / 107 | 67% | 2 | 02.12.2026 | - |
| Noah Okafor | Leeds United | Rapor Hazır | 141 / 139 | 67% | 2 | 02.12.2026 | - |
| Alexis Antunes | Goztepe | Rapor Hazır | 103 / 118 | 67% | 2 | 01.12.2026 | - |
| Jhojan Julio | Queretaro | Aktif | 145 / 127 | 40% | 1 | 29.11.2026 | - |
| Taty Castellanos | West Ham United | Aktif | 134 / 154 | 40% | 1 | 29.11.2026 | - |
| Matthias Seidl | Rapid Wien | Aktif | 107 / 112 | 40% | 1 | 29.11.2026 | - |
| Samuele di Benedetto | Virtus Entella | Aktif | 118 / 126 | 75% | 3 | 28.11.2026 | Onayla |
| Luca Marino | Zurich | Aktif | 99 / 122 | 40% | 1 | 28.11.2026 | - |
| Facundo Colidio | Vasco da Gama | Aktif | 140 / 116 | 40% | 1 | 26.11.2026 | - |
| Mateo Cassierra | Atlético Mineiro | Aktif | 129 / 119 | 40% | 1 | 24.11.2026 | - |
| Joaquín Panichelli | RC Strasbourg | Aktif | 145 / 134 | 40% | 1 | 21.11.2026 | - |
| Dion Beljo | Dinamo Zagreb | Aktif | 121 / 137 | 40% | 1 | 21.11.2026 | - |
| Samu Aghehowa | Lazio | Rapor Hazır | 152 / 152 | 80% | 4 | 20.11.2026 | - |
| Diego Rossi | Monterrey | Aktif | 122 / 117 | 40% | 1 | 20.11.2026 | - |
| Eliezer Mayenda | Stade Rennais | Aktif | 122 / 150 | 40% | 1 | 19.11.2026 | - |
| Alexis Mac Allister | Liverpool | Rapor Hazır | 166 / 165 | 75% | 3 | 18.11.2026 | - |
| Florián Monzón | Atlas | Aktif | 145 / 115 | 40% | 1 | 18.11.2026 | - |
| Leon Robinson | Neuchâtel Xamax | Rapor Hazır | 120 / 115 | 67% | 2 | 16.11.2026 | - |
| Fisnik Asllani | TSG Hoffenheim | Rapor Hazır | 145 / 133 | 67% | 2 | 14.11.2026 | - |
| Manuel Moreno | Veracruz | Aktif | 112 / 112 | 40% | 1 | 10.11.2026 | - |
| Abdul Fatawu | Leicester City | Reddedildi | 138 / 150 | 40% | 1 | 09.11.2026 | Daha Fazla Bilgi |
| Arne Maier | Ujpest | Aktif | 116 / 120 | 40% | 1 | 09.11.2026 | - |
| Alonso Martínez | New York City | Rapor Hazır | 129 / 135 | 67% | 2 | 07.11.2026 | - |
| Danny Schmidt | Aarau | Aktif | 101 / 109 | 40% | 1 | 06.11.2026 | - |
| Christopher Scott | Antwerp | Rapor Hazır | 119 / 119 | 67% | 2 | 05.11.2026 | - |
| Ilyas Ansah | Hull City | Görüşülüyor | 135 / 138 | 75% | 3 | 04.11.2026 | - |
| Pablo Durán | Malmo FF | Aktif | 127 / 117 | 40% | 1 | 01.11.2026 | - |
| Rocco Vata | Watford | Aktif | 110 / 130 | 40% | 1 | 01.11.2026 | - |
| Andrej Ilić | Union Berlin | Aktif | 124 / 129 | 40% | 1 | 31.10.2026 | - |
| Frans Krätzig | Red Bull Salzburg | Aktif | 136 / 118 | 40% | 1 | 28.10.2026 | - |
| Nikolaus Wurmbrand | Rapid Wien | Rapor Hazır | 110 / 120 | 67% | 2 | 27.10.2026 | - |
| Simon Seidl | Blau-Weiß Linz | Aktif | 114 / 119 | 40% | 1 | 27.10.2026 | - |
| Ferran Jutglà | Celta | Rapor Hazır | 135 / 135 | 67% | 2 | 24.10.2026 | - |
| Lukas Nmecha | Leeds United | Rapor Hazır | 134 / 125 | 67% | 2 | 23.10.2026 | - |
| Petar Pušić | Wieczysta Kraków | Rapor Hazır | 122 / 127 | 67% | 2 | 23.10.2026 | - |
| Anton Stach | Leeds United | Aktif | 139 / 148 | 40% | 1 | 22.10.2026 | - |
| Kevin Schade | Brentford | Rapor Hazır | 135 / 135 | 67% | 2 | 20.10.2026 | - |
| Carlo Boukhalfa | St. Gallen | Rapor Hazır | 118 / 117 | 67% | 2 | 20.10.2026 | - |
| Ilyas Chouaref | Sion | Rapor Hazır | 132 / 126 | 67% | 2 | 17.10.2026 | - |
| Tadeo Allende | Inter Miami CF | Aktif | 142 / 121 | 40% | 1 | 16.10.2026 | - |
| Kasper Høgh | Bloemfontein Celtic | Aktif | 149 / 128 | 40% | 1 | 16.10.2026 | - |
| Jackson Muleka | BK Hacken | Aktif | 133 / 120 | 40% | 1 | 15.10.2026 | - |
| Max Geschwill | Sturm Graz | Aktif | 120 / 126 | 40% | 1 | 15.10.2026 | - |
| Chuchu Ramírez | Nacional | Rapor Hazır | 128 / 125 | 75% | 3 | 13.10.2026 | - |
| Adam Daghim | TSG Hoffenheim | Aktif | 115 / 141 | 40% | 1 | 12.10.2026 | - |
| Jorge De Frutos | Rayo Vallecano | Aktif | 145 / 157 | 40% | 1 | 12.10.2026 | - |
| Akor Adams | Venezia | Aktif | 146 / 140 | 40% | 1 | 11.10.2026 | - |
| George Hirst | Stoke City | Aktif | 132 / 128 | 40% | 1 | 10.10.2026 | - |
| Agustín Anello | Philadelphia Union | Aktif | 102 / 128 | 40% | 1 | 09.10.2026 | - |
| Žan Vipotnik | Swansea City | Aktif | 128 / 115 | 40% | 1 | 09.10.2026 | - |
| Reda Khadra | Qarabag | Rapor Hazır | 131 / 129 | 80% | 4 | 08.10.2026 | - |
| Chupete | Málaga | Aktif | 126 / 134 | 40% | 1 | 08.10.2026 | - |
| Igor Matanović | SC Freiburg | Aktif | 128 / 120 | 40% | 1 | 08.10.2026 | - |
| Nishan Burkart | Winterthur | Aktif | 123 / 118 | 40% | 1 | 08.10.2026 | - |
| Tim Lemperle | Mainz 05 | Rapor Hazır | 150 / 135 | 67% | 2 | 06.10.2026 | - |
| Duncan McGuire | Houston Dynamo | Rapor Hazır | 132 / 112 | 67% | 2 | 05.10.2026 | - |
| Benjamin Böckle | Altach | Aktif | 109 / 116 | 40% | 1 | 04.10.2026 | - |
| Dardan Shabanhaxhaj | Rubin | Aktif | 122 / 118 | 40% | 1 | 04.10.2026 | - |
| Luciano Gondou | CSKA Moscow | Aktif | 110 / 138 | 40% | 1 | 01.10.2026 | - |
| Dan Ndoye | Nottingham Forest | Aktif | 131 / 142 | 40% | 1 | 28.09.2026 | - |
| Noah Ganaus | OB | Aktif | 113 / 105 | 40% | 1 | 28.09.2026 | - |
| Dennis Owusu | Banik Ostrava | Aktif | 116 / 120 | 40% | 1 | 26.09.2026 | - |
| Isaac Schmidt | Young Boys | Aktif | 117 / 119 | 40% | 1 | 26.09.2026 | - |
| Juan Brunetta | Tigres | Rapor Hazır | 129 / 138 | 67% | 2 | 25.09.2026 | - |
| Alexis Vega | Mainz 05 | Aktif | 140 / 142 | 40% | 1 | 25.09.2026 | - |
| Mason Greenwood | Fenerbahce | Aktif | 151 / 138 | 40% | 1 | 23.09.2026 | - |
| Jack McGlynn | Stoke City | Aktif | 118 / 139 | 40% | 1 | 23.09.2026 | - |
| Lion Lauberbach | Venezia | Rapor Hazır | 131 / 129 | 67% | 2 | 20.09.2026 | - |
| Dominic Calvert-Lewin | Leeds United | Aktif | 147 / 147 | 40% | 1 | 20.09.2026 | - |
| Peque | Sevilla | Aktif | 125 / 145 | 40% | 1 | 18.09.2026 | - |
| Filip Stojilković | Pisa | Rapor Hazır | 116 / 117 | 67% | 2 | 16.09.2026 | - |
| Ismael Saibari | Bayern Munich | Aktif | 134 / 138 | 40% | 1 | 16.09.2026 | - |
| Henok Teklab | OH Leuven | Aktif | 118 / 105 | 40% | 1 | 15.09.2026 | - |
| Soufiane Messeguem | Académico de Viseu | Aktif | 105 / 121 | 40% | 1 | 14.09.2026 | - |
| Andi Zeqiri | Widzew Łódź | Aktif | 139 / 139 | 40% | 1 | 12.09.2026 | - |
| Rafael Leão | Galatasaray | Aktif | 177 / 151 | 40% | 1 | 09.09.2026 | - |
| Dani Olmo | Barcelona | Aktif | 157 / 155 | 40% | 1 | 08.09.2026 | - |
| Taiwo Awoniyi | Coventry City | Aktif | 125 / 135 | 40% | 1 | 08.09.2026 | - |
| Matías Cóccaro | Newell's Old Boys | Aktif | 133 / 101 | 40% | 1 | 07.09.2026 | - |
| Darian Maleš | Young Boys | Aktif | 121 / 125 | 40% | 1 | 07.09.2026 | - |
| Erick Sánchez | Celta | Rapor Hazır | 140 / 140 | 72% | 1 | 31.08.2026 | - |
| Bamba Dieng | Crvena Zvezda | Rapor Hazır | 132 / 132 | 69% | 1 | 31.08.2026 | Onayla |
| Mohamed Daramy | Stade de Reims | Kaybedildi | 135 / 136 | 69% | 1 | 17.08.2026 | - |
| Corsin Konietzke | St. Gallen | Kaybedildi | 120 / 123 | 40% | 1 | 17.08.2026 | - |
| Serge Gnabry | Bayern Munich | Kaybedildi | 154 / 140 | 40% | 1 | 05.08.2026 | - |
| Lion Lauberbach | Venezia | Kaybedildi | 138 / 114 | 40% | 1 | 05.08.2026 | - |