| Bir oyuncu değerlendirdi | 7gün önce |
| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | 7gün önce |
| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | 7gün önce |
| Bir transfer hedefi önerdi | 7gün önce |
| Bir oyuncu değerlendirdi | 7gün önce |
| Bir oyuncu değerlendirdi | 14gün önce |
| Bir oyuncu değerlendirdi | 14gün önce |
| Bir oyuncu değerlendirdi | 14gün önce |
| Oyuncu | Kulüp | Durum | Yetenek | Güven | İzlendi | Son Gözlem | Son Oy |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Léo Cordeiro | Ural | Aktif | 115 / 126 | 40% | 1 | 26.08.2026 | - |
| Pedro Lima | Sporting CP | Aktif | 121 / 117 | 40% | 1 | 26.08.2026 | - |
| Sebastián Meza | Huracán | Aktif | 122 / 127 | 40% | 1 | 18.08.2026 | - |
| Benassi | Penafiel | Aktif | 92 / 113 | 40% | 1 | 18.08.2026 | - |
| Edson | Karpaty | Aktif | 88 / 96 | 40% | 1 | 17.08.2026 | - |
| Luís Guilherme | Sporting CP | Reddedildi | 134 / 124 | 40% | 1 | 17.08.2026 | Daha Fazla Bilgi |
| Gabriel Souza | Lusitânia Lourosa | Aktif | 87 / 95 | 40% | 1 | 16.08.2026 | - |
| Sebastián Jaume | Albion | Aktif | 89 / 109 | 40% | 1 | 13.08.2026 | - |
| Dalberson | Guarani | Aktif | 118 / 127 | 40% | 1 | 13.08.2026 | - |
| Rodrigo Moura | Chaves | Aktif | 89 / 90 | 40% | 1 | 12.08.2026 | - |
| Andrew | Flamengo | Aktif | 121 / 131 | 40% | 1 | 12.08.2026 | - |
| André Alves | Cortulua | Aktif | 97 / 98 | 40% | 1 | 12.08.2026 | - |
| Almeida | Maritimo | Aktif | 81 / 85 | 40% | 1 | 12.08.2026 | - |
| Igor Julião | Maritimo | Aktif | 113 / 110 | 40% | 1 | 10.08.2026 | - |
| Artur | Houston Dynamo | Aktif | 109 / 109 | 40% | 1 | 10.08.2026 | - |
| Matheus Costa | Leixões | Aktif | 111 / 98 | 40% | 1 | 09.08.2026 | - |
| Young | Sport Recife | Aktif | 98 / 104 | 40% | 1 | 08.08.2026 | - |
| Weibmar Asprilla | Independiente Medellin | Aktif | 104 / 118 | 40% | 1 | 08.08.2026 | - |
| Rayan Lucas | Alverca | Aktif | 116 / 111 | 40% | 1 | 07.08.2026 | - |
| Esquerdinha | Queens Park Rangers | Aktif | 101 / 115 | 40% | 1 | 07.08.2026 | - |
| Vinícius | Crotone | Aktif | 97 / 118 | 40% | 1 | 06.08.2026 | - |
| Kazu | Oțelul Galați | Aktif | 110 / 116 | 40% | 1 | 06.08.2026 | - |
| Hevertton | Levski | Aktif | 109 / 117 | 40% | 1 | 04.08.2026 | - |
| Liberato | Moreirense | Aktif | 99 / 85 | 40% | 1 | 03.08.2026 | - |
| António Lara | Floriana | Aktif | 79 / 77 | 40% | 1 | 03.08.2026 | - |