| Sözleşme müzakeresi başladı | şimdi |
| Bir oyuncu değerlendirdi | şimdi |
| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | şimdi |
| Sözleşme müzakeresi başladı | şimdi |
| Bir oyuncu değerlendirdi | şimdi |
| Sözleşme müzakeresi başladı | şimdi |
| Sözleşme müzakeresi başladı | 7gün önce |
| Bir oyuncu değerlendirdi | 7gün önce |
| Oyuncu | Kulüp | Durum | Yetenek | Güven | İzlendi | Son Gözlem | Son Oy |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Christian Pulisic | AC Milan | Aktif | 146 / 158 | 40% | 1 | 31.12.2026 | - |
| Dávid Strelec | Middlesbrough | Aktif | 125 / 133 | 40% | 1 | 31.12.2026 | - |
| Caspar Jander | Southampton | Aktif | 142 / 137 | 75% | 3 | 29.12.2026 | - |
| Désiré Doué | Paris Saint-Germain | Aktif | 157 / 167 | 67% | 2 | 29.12.2026 | - |
| Karim Adeyemi | Barcelona | Aktif | 150 / 147 | 83% | 5 | 28.12.2026 | - |
| Rodrigo Zalazar | Sporting CP | Aktif | 154 / 157 | 40% | 1 | 28.12.2026 | - |
| Angelo Stiller | VfB Stuttgart | Aktif | 159 / 162 | 40% | 1 | 27.12.2026 | - |
| Shea Charles | Southampton | Aktif | 131 / 138 | 40% | 1 | 27.12.2026 | - |
| Borja Sainz | Porto | Aktif | 152 / 152 | 75% | 3 | 26.12.2026 | - |
| Frans Krätzig | Red Bull Salzburg | Aktif | 128 / 132 | 67% | 2 | 26.12.2026 | - |
| Bilal El Khannouss | VfB Stuttgart | Aktif | 167 / 151 | 40% | 1 | 23.12.2026 | - |
| Scott Twine | Bristol City | Aktif | 126 / 126 | 40% | 1 | 23.12.2026 | - |
| Josias Lukembila | Sion | Aktif | 113 / 125 | 40% | 1 | 22.12.2026 | - |
| Jean-Manuel Mbom | Viborg | Aktif | 129 / 131 | 40% | 1 | 22.12.2026 | - |
| Nico González | Newcastle United | Aktif | 148 / 162 | 40% | 1 | 20.12.2026 | - |
| Callum Hudson-Odoi | Nottingham Forest | Aktif | 139 / 135 | 40% | 1 | 19.12.2026 | - |
| Fiete Arp | Servette | Aktif | 136 / 135 | 88% | 7 | 16.12.2026 | - |
| Julio Enciso | Ipswich Town | Aktif | 148 / 147 | 80% | 4 | 16.12.2026 | - |
| Matías Soulé | AS Roma | Aktif | 153 / 155 | 75% | 3 | 15.12.2026 | - |
| Alex Robertson | Cardiff City | Aktif | 131 / 127 | 67% | 2 | 15.12.2026 | - |
| Matteo di Giusto | Luzern | Aktif | 122 / 128 | 40% | 1 | 13.12.2026 | - |
| Kjell Wätjen | FC Midtjylland | Aktif | 113 / 123 | 40% | 1 | 12.12.2026 | - |
| Ilyas Ansah | Hull City | Aktif | 137 / 136 | 67% | 2 | 11.12.2026 | - |
| Roberto López | Leganés | Aktif | 138 / 137 | 40% | 1 | 11.12.2026 | - |
| Arne Maier | Ujpest | Aktif | 129 / 122 | 67% | 2 | 05.12.2026 | - |
| Álvaro Barreal | Santos | Aktif | 145 / 138 | 40% | 1 | 05.12.2026 | - |
| Nico Williams | Athletic Bilbao | Aktif | 174 / 163 | 40% | 1 | 02.12.2026 | - |
| Carlo Boukhalfa | St. Gallen | Aktif | 111 / 115 | 40% | 1 | 02.12.2026 | - |
| Kai Havertz | Arsenal | Aktif | 157 / 156 | 83% | 5 | 28.11.2026 | - |
| Thiago Almada | River Plate | Aktif | 147 / 146 | 83% | 5 | 28.11.2026 | - |
| Moussa Diaby | Bayer Leverkusen | Aktif | 144 / 142 | 40% | 1 | 25.11.2026 | - |
| Mason Greenwood | Fenerbahce | Aktif | 167 / 149 | 75% | 3 | 23.11.2026 | - |
| Maximilian Beier | Borussia Dortmund | Aktif | 151 / 149 | 40% | 1 | 23.11.2026 | - |
| Ole Pohlmann | Rio Ave | Aktif | 132 / 125 | 67% | 2 | 21.11.2026 | - |
| Albert Sambi Lokonga | Hamburger SV | Aktif | 128 / 133 | 40% | 1 | 21.11.2026 | - |
| Michael Olise | Bayern Munich | Aktif | 184 / 179 | 75% | 3 | 20.11.2026 | - |
| Leandro Barreiro | Benfica | Aktif | 141 / 138 | 83% | 5 | 20.11.2026 | - |
| Alexis Mac Allister | Liverpool | Aktif | 164 / 158 | 83% | 5 | 17.11.2026 | - |
| Khéphren Thuram | Juventus | Aktif | 168 / 162 | 40% | 1 | 17.11.2026 | - |
| Hannes Wolf | New York City | Aktif | 109 / 126 | 40% | 1 | 14.11.2026 | - |
| Reda Khadra | Qarabag | Aktif | 140 / 124 | 75% | 3 | 10.11.2026 | - |
| Malik Tillman | Bayer Leverkusen | Aktif | 148 / 151 | 67% | 2 | 07.11.2026 | - |
| Paul Wanner | PSV | Aktif | 128 / 130 | 67% | 2 | 07.11.2026 | - |
| Stefan Schlager | FC Midtjylland | Aktif | 142 / 126 | 67% | 2 | 05.11.2026 | - |
| Raul Florucz | Union SG | Aktif | 120 / 125 | 40% | 1 | 05.11.2026 | - |
| Kevin Schade | Brentford | Aktif | 143 / 138 | 75% | 3 | 03.11.2026 | - |
| Dan Ndoye | Nottingham Forest | Aktif | 147 / 142 | 75% | 3 | 01.11.2026 | - |
| Jack McGlynn | Stoke City | Aktif | 124 / 124 | 40% | 1 | 30.10.2026 | - |
| Nico Paz | RB Leipzig | Aktif | 159 / 161 | 67% | 2 | 27.10.2026 | - |
| Anton Stach | Leeds United | Aktif | 143 / 146 | 67% | 2 | 26.10.2026 | - |
| Levent Mercan | Fenerbahce | Aktif | 110 / 119 | 67% | 2 | 17.10.2026 | - |
| Kwadwo Baah | Watford | Aktif | 123 / 120 | 40% | 1 | 15.10.2026 | - |
| Marcel Ruiz | Toluca | Aktif | 151 / 145 | 67% | 2 | 12.10.2026 | - |
| Lukas Nmecha | Leeds United | Aktif | 140 / 123 | 40% | 1 | 08.10.2026 | - |
| Romano Schmid | Frosinone | Aktif | 151 / 147 | 67% | 2 | 06.10.2026 | - |
| Jason Knight | Malmo FF | Aktif | 153 / 140 | 40% | 1 | 05.10.2026 | - |
| Felix Nmecha | Borussia Dortmund | Aktif | 164 / 157 | 40% | 1 | 02.10.2026 | - |
| Isaac Schmidt | Young Boys | Aktif | 124 / 127 | 40% | 1 | 01.10.2026 | - |
| Iliman N'Diaye | Union Berlin | Aktif | 144 / 158 | 40% | 1 | 28.09.2026 | - |
| Ardon Jashari | AC Milan | Aktif | 136 / 137 | 75% | 3 | 24.09.2026 | - |
| Luis Sinisterra | Cruzeiro | Aktif | 154 / 147 | 40% | 1 | 22.09.2026 | - |
| Exequiel Palacios | Ipswich Town | Aktif | 164 / 161 | 40% | 1 | 21.09.2026 | - |
| Julián Álvarez | Atlético Madrid | Aktif | 173 / 167 | 40% | 1 | 19.09.2026 | - |
| Jordan Beyer | Burnley | Aktif | 113 / 121 | 40% | 1 | 13.09.2026 | - |
| Can Uzun | Eintracht Frankfurt | Aktif | 138 / 151 | 40% | 1 | 12.09.2026 | - |
| Luca Netz | Nottingham Forest | Aktif | 119 / 129 | 40% | 1 | 09.09.2026 | - |
| Gregor Kobel | Borussia Dortmund | Aktif | 147 / 159 | 40% | 1 | 24.08.2026 | - |
| Alexander Nübel | Besiktas | Aktif | 136 / 152 | 40% | 1 | 24.08.2026 | - |
| Christian Günter | SC Freiburg | Aktif | 147 / 132 | 48% | 1 | 17.08.2026 | - |
| Carlos Acevedo | Santos Laguna | Aktif | 105 / 131 | 40% | 1 | 17.08.2026 | - |
| Ferran Torres | Paris Saint-Germain | Aktif | 145 / 150 | 40% | 1 | 02.08.2026 | - |
| Jonathan Burkardt | Eintracht Frankfurt | Aktif | 134 / 144 | 40% | 1 | 02.08.2026 | - |