| Bir transfer hedefi önerdi | şimdi |
| Bir transfer hedefi önerdi | şimdi |
| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | şimdi |
| Bir transfer hedefi önerdi | şimdi |
| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | şimdi |
| Bir transfer hedefi önerdi | şimdi |
| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | şimdi |
| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | şimdi |
| Oyuncu | Kulüp | Durum | Yetenek | Güven | İzlendi | Son Gözlem | Son Oy |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gergő Pálinkás | Ajka | Aktif | 100 / 92 | 40% | 1 | 18.01.2027 | - |
| Csanád Novák | Szeged-Csanád GA | Kaybedildi | 83 / 86 | 40% | 1 | 04.01.2027 | - |
| Ahmed Nadhir Benbouali | ETO Győr | Aktif | 111 / 112 | 40% | 1 | 04.01.2027 | - |
| Ivan Bašić | Jablonec | Görüşülüyor | 111 / 113 | 64% | 1 | 01.01.2027 | - |
| Bence Kocsis | Szentlőrinc | Kaybedildi | 86 / 87 | 62% | 1 | 01.01.2027 | - |
| Oleksii Hutsuliak | Polissia | Aktif | 121 / 123 | 67% | 2 | 31.12.2026 | Onayla |
| Bamidele Yusuf | Ferencvaros | Aktif | 113 / 109 | 40% | 1 | 31.12.2026 | - |
| Israel Suero | Castellón | Aktif | 119 / 125 | 67% | 2 | 30.12.2026 | Onayla |
| Márió Zeke | Ujpest | Aktif | 112 / 106 | 40% | 1 | 30.12.2026 | - |
| Darragh Burns | Grimsby Town | Aktif | 108 / 101 | 40% | 1 | 29.12.2026 | - |
| Dániel Lukács | Kazincbarcika | Aktif | 101 / 101 | 40% | 1 | 26.12.2026 | - |
| Bogdan Melnyk | Kisvárda | Aktif | 106 / 113 | 40% | 1 | 26.12.2026 | - |
| Balázs Bakti | Nafta 1903 | Aktif | 105 / 110 | 75% | 3 | 25.12.2026 | İzle |
| Artem Kozak | MTK Budapest | Aktif | 116 / 104 | 67% | 2 | 25.12.2026 | - |
| Olamide Shodipo | Dukla Banská Bystrica | Aktif | 100 / 101 | 67% | 2 | 23.12.2026 | - |
| Samuel Kalu | Botev Plovdiv | Aktif | 127 / 117 | 40% | 1 | 23.12.2026 | - |
| Sondre Brunstad Fet | Bodo/Glimt | Aktif | 119 / 137 | 67% | 2 | 22.12.2026 | - |
| Emmanuel Addai | Qarabag | Aktif | 115 / 119 | 67% | 2 | 22.12.2026 | - |
| Lucas Olaza | Krasnodar | Aktif | 124 / 127 | 40% | 1 | 21.12.2026 | - |
| José Carlos Lazo | Albacete | Aktif | 115 / 115 | 40% | 1 | 21.12.2026 | - |
| Adrián Marín | ZTE | Aktif | 135 / 129 | 67% | 2 | 20.12.2026 | Onayla |
| Iker Pozo | Rodina | Aktif | 124 / 122 | 75% | 3 | 20.12.2026 | - |
| Iuri Medeiros | Ujpest | Aktif | 132 / 125 | 67% | 2 | 19.12.2026 | İzle |
| Paulinho Moccelin | Londrina | Aktif | 105 / 114 | 75% | 3 | 18.12.2026 | - |
| Rodrigo Saravia | Ponte Preta | Aktif | 105 / 109 | 40% | 1 | 18.12.2026 | - |
| Ante Roguljić | Diosgyor | Aktif | 122 / 112 | 80% | 4 | 14.12.2026 | - |
| Abdoulie Manneh | Mjällby | Aktif | 128 / 114 | 40% | 1 | 14.12.2026 | - |
| Bendegúz Bolla | Rapid Wien | Aktif | 132 / 121 | 40% | 1 | 13.12.2026 | - |
| Mateo García | Atlas | Aktif | 122 / 102 | 40% | 1 | 04.12.2026 | - |
| Roberto Fernández | Akron | Aktif | 113 / 126 | 40% | 1 | 03.12.2026 | - |
| Norbert Balogh | Honved | Aktif | 96 / 93 | 40% | 1 | 03.12.2026 | - |
| Ezequiel Ham | Atlético Goianiense | Aktif | 129 / 108 | 40% | 1 | 02.12.2026 | - |
| John Okoye Ebuka | Lokomotiv Plovdiv | Aktif | 120 / 119 | 40% | 1 | 02.12.2026 | - |
| Daniel Štefulj | ETO Győr | Aktif | 115 / 111 | 67% | 2 | 30.11.2026 | - |
| Petar Mićin | Fehervar | Aktif | 124 / 115 | 40% | 1 | 30.11.2026 | - |
| Fred Onyedinma | Wycombe Wanderers | Aktif | 103 / 106 | 40% | 1 | 29.11.2026 | - |
| Szabolcs Mezei | Vasas | Aktif | 107 / 97 | 40% | 1 | 29.11.2026 | - |
| George Bello | LASK | Aktif | 128 / 129 | 67% | 2 | 27.11.2026 | İzle |
| Patrik Kovács | Fehervar | Aktif | 87 / 114 | 40% | 1 | 25.11.2026 | - |
| Hamdi Akujobi | MSK Zilina | Aktif | 113 / 117 | 40% | 1 | 23.11.2026 | - |
| Kahiser Lenis | Atlético Goianiense | Aktif | 114 / 125 | 40% | 1 | 22.11.2026 | - |
| Dominik Nagy | Nyíregyháza | Aktif | 110 / 104 | 75% | 3 | 14.11.2026 | İzle |
| Fran Villalba | Santos Laguna | Aktif | 131 / 119 | 67% | 2 | 14.11.2026 | İzle |
| Ştefan Vlădoiu | ETO Győr | Aktif | 119 / 108 | 67% | 2 | 11.11.2026 | Onayla |
| Mátyás Gresó | Mezőkövesd | Aktif | 102 / 96 | 67% | 2 | 10.11.2026 | İzle |
| Benjamin Tetteh | BVSC-Zugló | Aktif | 113 / 110 | 75% | 3 | 10.11.2026 | İzle |
| Mátyás Tajti | FK Csíkszereda | Aktif | 100 / 97 | 75% | 3 | 09.11.2026 | İzle |
| Bence Bedi | Fehervar | Aktif | 113 / 101 | 67% | 2 | 09.11.2026 | - |
| Miljan Krpić | Ajka | Aktif | 100 / 115 | 40% | 1 | 08.11.2026 | - |
| Palkó Dárdai | Puskas Akademia | Aktif | 115 / 108 | 67% | 2 | 06.11.2026 | Onayla |
| Tamás Kiss | Anorthosis | Aktif | 103 / 90 | 40% | 1 | 06.11.2026 | - |
| Lucas Ocampos | Monterrey | Aktif | 131 / 147 | 40% | 1 | 05.11.2026 | - |
| Jozef Urblik | Vasas | Aktif | 107 / 101 | 75% | 3 | 04.11.2026 | İzle |
| Sergio Guerrero | Bruk-Bet Termalica | Aktif | 113 / 106 | 67% | 2 | 04.11.2026 | İzle |
| László Kleinheisler | Hermannstadt | Aktif | 102 / 112 | 67% | 2 | 30.10.2026 | İzle |
| Matija Grek | Szeged-Csanád GA | Aktif | 99 / 95 | 75% | 3 | 29.10.2026 | İzle |
| Dominik Kocsis | Debrecen | Aktif | 99 / 107 | 67% | 2 | 28.10.2026 | İzle |
| Richárd Nagy | Bekescsaba | Aktif | 107 / 98 | 40% | 1 | 27.10.2026 | - |
| Callum O'Dowda | Ferencvaros | Aktif | 136 / 128 | 40% | 1 | 26.10.2026 | - |
| Kevin Varga | Honved | Aktif | 113 / 101 | 40% | 1 | 25.10.2026 | - |
| George Byers | Port Vale | Aktif | 110 / 105 | 40% | 1 | 22.10.2026 | - |
| Bertalan Bocskay | Kecskeméti TE | Aktif | 107 / 105 | 40% | 1 | 21.10.2026 | - |
| Mariano Bracamonte | Deportivo Riestra | Aktif | 125 / 106 | 40% | 1 | 21.10.2026 | - |
| Krisztián Nagy | Kisvárda | Aktif | 90 / 89 | 40% | 1 | 20.10.2026 | - |
| Fabricio Amato | ZTE | Aktif | 101 / 119 | 40% | 1 | 18.10.2026 | - |
| Filip Vasiljević | Puskas Akademia | Aktif | 99 / 91 | 40% | 1 | 17.10.2026 | - |
| Krisztián Kovács | Fehervar | Aktif | 91 / 90 | 40% | 1 | 17.10.2026 | - |
| Regő Szánthó | MSK Zilina | Aktif | 99 / 104 | 67% | 2 | 16.10.2026 | İzle |
| Blendi Idrizi | Kecskeméti TE | Aktif | 103 / 102 | 40% | 1 | 15.10.2026 | - |
| Florian Loshaj | Igdir FK | Aktif | 124 / 98 | 40% | 1 | 14.10.2026 | - |
| Máté Adamcsek | Szentlőrinc | Aktif | 95 / 82 | 40% | 1 | 14.10.2026 | - |
| Brian Orosco | Godoy Cruz | Aktif | 114 / 112 | 40% | 1 | 09.10.2026 | - |
| Rodrigo Huescas | FC Copenhagen | Aktif | 125 / 127 | 40% | 1 | 06.10.2026 | - |
| Máté Katona | BVSC-Zugló | Aktif | 97 / 99 | 40% | 1 | 05.10.2026 | - |
| Edarlyn Reyes | Arsenal Tula | Aktif | 103 / 106 | 40% | 1 | 04.10.2026 | - |
| Bence Pethő | Vasas | Aktif | 106 / 87 | 40% | 1 | 03.10.2026 | - |
| Ádám Pintér | Mezőkövesd | Aktif | 103 / 87 | 40% | 1 | 01.10.2026 | - |
| Barnabás Bese | Ujpest | Aktif | 100 / 96 | 40% | 1 | 30.09.2026 | - |
| Ádám Nagy | Ferencvaros | Aktif | 119 / 117 | 40% | 1 | 28.09.2026 | - |
| Endre Botka | Ferencvaros | Aktif | 96 / 108 | 40% | 1 | 27.09.2026 | - |
| Agustín Doffo | Olimpija Ljubljana | Aktif | 119 / 122 | 40% | 1 | 27.09.2026 | - |
| Attila Haris | Kecskeméti TE | Aktif | 98 / 90 | 40% | 1 | 19.09.2026 | - |
| Nemanja Antonov | Nyíregyháza | Aktif | 101 / 95 | 40% | 1 | 17.09.2026 | - |
| Erion Sadiku | Varbergs BoIS | Aktif | 108 / 89 | 40% | 1 | 16.09.2026 | - |
| Bence Sós | Tiszakécske | Aktif | 100 / 94 | 40% | 1 | 14.09.2026 | - |
| Armstrong Oko-Flex | Levski | Aktif | 116 / 124 | 40% | 1 | 13.09.2026 | - |
| Ivan Šaponjić | Diosgyor | Aktif | 98 / 96 | 40% | 1 | 04.09.2026 | - |
| Ádin Molnár | MTK Budapest | Aktif | 91 / 111 | 40% | 1 | 25.08.2026 | - |
| Gergő Tercza | Debrecen | Aktif | 89 / 86 | 55% | 1 | 17.08.2026 | - |
| Luis Iberico | Sporting Cristal | Aktif | 102 / 117 | 40% | 1 | 01.08.2026 | - |