| Oyuncuyla olumlu etkileşim | şimdi |
| Bir oyuncu değerlendirdi | şimdi |
| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | şimdi |
| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | şimdi |
| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | şimdi |
| Bir transfer hedefi önerdi | şimdi |
| Bir oyuncu değerlendirdi | şimdi |
| Bir oyuncu değerlendirdi | şimdi |
| Oyuncu | Kulüp | Durum | Yetenek | Güven | İzlendi | Son Gözlem | Son Oy |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Saúl | Flamengo | Aktif | 137 / 149 | 40% | 1 | 14.08.2026 | - |
| Hércules | Fluminense | Aktif | 131 / 133 | 40% | 1 | 14.08.2026 | - |
| Paulo Henrique | Vasco da Gama | Aktif | 138 / 136 | 40% | 1 | 14.08.2026 | - |
| Andrey Santos | Manchester United | Rapor Hazır | 136 / 148 | 67% | 2 | 13.08.2026 | - |
| Wendel | Zenit | Rapor Hazır | 132 / 124 | 67% | 2 | 13.08.2026 | - |
| Roger Ibañez | Al-Ahli | Aktif | 146 / 138 | 40% | 1 | 13.08.2026 | - |
| Malcom | Al Jazira | Rapor Hazır | 144 / 144 | 67% | 2 | 12.08.2026 | - |
| Tubarão | Goiânia | Aktif | 88 / 91 | 30% | 1 / 1m | 12.08.2026 | - |
| Wendel | Maricá | Aktif | 82 / 87 | 52% | 1 / 1m | 12.08.2026 | - |
| Luan Rodrigues | Marcílio Dias | Aktif | 95 / 95 | 52% | 1 / 1m | 12.08.2026 | - |
| Lulinha | Sergipe | Aktif | 111 / 111 | 30% | 1 / 1m | 12.08.2026 | - |
| Mateo Sinisterra | La Equidad | Aktif | 142 / 135 | 40% | 1 | 12.08.2026 | - |
| João Félix | Al-Nassr | Aktif | 144 / 133 | 40% | 1 | 12.08.2026 | - |
| João Palhinha | Benfica | Rapor Hazır | 144 / 140 | 75% | 3 | 11.08.2026 | Onayla |
| Léo Ortiz | Flamengo | Aktif | 137 / 138 | 40% | 1 | 11.08.2026 | - |
| Brian Castillo | Benfica | Aktif | 154 / 150 | 40% | 1 | 10.08.2026 | - |
| Nino | Zenit | Aktif | 140 / 157 | 40% | 1 | 10.08.2026 | - |
| António Silva | Bournemouth | Aktif | 136 / 152 | 40% | 1 | 10.08.2026 | - |
| André | Wolverhampton | Aktif | 143 / 135 | 40% | 1 | 09.08.2026 | - |
| Rúben Neves | Al-Hilal | Aktif | 147 / 136 | 40% | 1 | 09.08.2026 | - |
| Alexsandro Ribeiro | LOSC Lille | Aktif | 138 / 147 | 40% | 1 | 09.08.2026 | - |
| Carlos Augusto | Inter | Aktif | 151 / 157 | 40% | 1 | 08.08.2026 | - |
| Samuel Lino | Flamengo | Aktif | 134 / 149 | 40% | 1 | 08.08.2026 | Daha Fazla Bilgi |
| Juan Santos | Goztepe | Aktif | 131 / 127 | 40% | 1 | 07.08.2026 | - |
| Matheus Davó | Maccabi Netanya | Aktif | 113 / 138 | 40% | 1 | 07.08.2026 | - |
| Erison | Kawasaki Frontale | Aktif | 135 / 123 | 40% | 1 | 07.08.2026 | - |
| Léo Scienza | Southampton | Aktif | 135 / 138 | 40% | 1 | 06.08.2026 | - |
| Diogo Dalot | Manchester United | Aktif | 143 / 136 | 40% | 1 | 06.08.2026 | - |
| Thierry Rendall Correia | Venezia | Aktif | 139 / 145 | 40% | 1 | 05.08.2026 | - |
| Igor | Burnley | Aktif | 139 / 141 | 40% | 1 | 05.08.2026 | - |
| Luiz Henrique | Zenit | Reddedildi | 147 / 153 | 40% | 1 | 04.08.2026 | Daha Fazla Bilgi |
| Nuno Santos | Sporting CP | Aktif | 141 / 135 | 40% | 1 | 04.08.2026 | - |
| Rayan | Bournemouth | Aktif | 138 / 143 | 40% | 1 | 03.08.2026 | - |
| Ricardo Horta | Braga | Aktif | 142 / 142 | 40% | 1 | 03.08.2026 | - |
| Gonçalo Guedes | Real Sociedad | Aktif | 140 / 151 | 40% | 1 | 01.08.2026 | - |
| Bernardo Silva | Real Madrid | Aktif | 174 / 158 | 40% | 1 | 01.08.2026 | - |