| Oyuncuyla olumlu etkileşim | şimdi |
| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | şimdi |
| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | şimdi |
| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | şimdi |
| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | şimdi |
| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | şimdi |
| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | şimdi |
| Bir transfer hedefi önerdi | 7gün önce |
| Oyuncu | Kulüp | Durum | Yetenek | Güven | İzlendi | Son Gözlem | Son Oy |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fabian Kvam | Cambuur | Aktif | 99 / 104 | 58% | 1 | 30.08.2027 | - |
| Jayson Ezeb | Dordrecht | Aktif | 101 / 94 | 58% | 1 | 02.08.2027 | - |
| Fabrizio Cavegn | Bristol Rovers | Aktif | 118 / 117 | 40% | 1 | 01.06.2027 | - |
| Aaron Connolly | Leyton Orient | Aktif | 122 / 120 | 80% | 4 | 31.05.2027 | İzle |
| Remco Balk | MVV Maastricht | Aktif | 109 / 114 | 83% | 5 | 31.05.2027 | - |
| Fraser Hornby | Millwall | Aktif | 124 / 130 | 67% | 2 | 30.05.2027 | - |
| Jesse Bosch | GKS Katowice | Aktif | 109 / 129 | 40% | 1 | 30.05.2027 | - |
| Jochem Ritmeester van de Kamp | Almere City | Aktif | 124 / 118 | 40% | 1 | 30.05.2027 | - |
| Jakke Van Britsom | Club Brugge | Aktif | 104 / 99 | 40% | 1 | 29.05.2027 | - |
| Kike Salas | Sevilla | Aktif | 139 / 143 | 40% | 1 | 28.05.2027 | - |
| August Priske | Birmingham | Aktif | 140 / 140 | 75% | 3 | 26.05.2027 | - |
| Dixon Vera | Gillingham | Aktif | 111 / 110 | 80% | 4 | 24.05.2027 | İzle |
| Steven van der Sloot | Arsenal Tula | Aktif | 103 / 112 | 80% | 4 | 23.05.2027 | - |
| Andri Guðjohnsen | Blackburn Rovers | Aktif | 116 / 120 | 67% | 2 | 23.05.2027 | - |
| Labinot Bajrami | Helmond Sport | Aktif | 108 / 119 | 40% | 1 | 22.05.2027 | - |
| Djenahro Nunumete | Westerlo | Aktif | 109 / 107 | 40% | 1 | 21.05.2027 | - |
| Nicky Souren | Cambuur | Aktif | 100 / 118 | 40% | 1 | 21.05.2027 | - |
| Frank Magri | Toulouse FC | Aktif | 125 / 130 | 67% | 2 | 19.05.2027 | - |
| Xavello Druiventak | Yantra | Aktif | 93 / 95 | 80% | 4 | 18.05.2027 | - |
| Mohamed Mallahi | Pro Vercelli | Aktif | 98 / 96 | 40% | 1 | 16.05.2027 | - |
| Tómas Johannessen | AZ | Aktif | 108 / 126 | 40% | 1 | 15.05.2027 | - |
| Jovon Makama | Norwich City | Reddedildi | 129 / 130 | 83% | 5 | 14.05.2027 | Reddet |
| Sam Dalby | Bolton Wanderers | Aktif | 114 / 111 | 88% | 7 | 14.05.2027 | - |
| Norman Bassette | Coventry City | Reddedildi | 121 / 129 | 75% | 3 | 13.05.2027 | Reddet |
| Cameron Archer | Southampton | Aktif | 133 / 125 | 40% | 1 | 12.05.2027 | - |
| Soufiane Hetli | Bristol Rovers | Aktif | 117 / 114 | 83% | 5 | 10.05.2027 | - |
| Stefán Ingi Sigurðarson | Go Ahead Eagles | Aktif | 116 / 117 | 40% | 1 | 09.05.2027 | - |
| Nils Rossen | Dordrecht | Aktif | 121 / 123 | 67% | 2 | 08.05.2027 | - |
| Saviola Simons | AZ | Aktif | 100 / 119 | 40% | 1 | 08.05.2027 | - |
| Andrés Castrín | Sevilla | Aktif | 133 / 119 | 40% | 1 | 07.05.2027 | - |
| Bojan Radulović | Huddersfield Town | Aktif | 118 / 121 | 67% | 2 | 03.05.2027 | - |
| Nelson Amadin | Emmen | Aktif | 112 / 102 | 40% | 1 | 03.05.2027 | - |
| Néstor Caicedo | Peterborough United | Aktif | 113 / 113 | 67% | 2 | 02.05.2027 | - |
| Sem Scheperman | Heracles | Aktif | 114 / 114 | 67% | 2 | 02.05.2027 | - |
| Urko Izeta | Cádiz | Aktif | 125 / 128 | 40% | 1 | 02.05.2027 | - |
| Georgie Gent | Barnsley | Aktif | 115 / 120 | 40% | 1 | 02.05.2027 | - |
| Théo Leoni | Stade de Reims | Aktif | 121 / 116 | 67% | 2 | 01.05.2027 | - |
| Thierry Lutonda | RAAL La Louviere | Aktif | 112 / 120 | 40% | 1 | 01.05.2027 | - |
| Brendan Wiredu | Plymouth Argyle | Aktif | 115 / 118 | 67% | 2 | 29.04.2027 | - |
| Myron Boadu | Greuther Fürth | Aktif | 120 / 119 | 40% | 1 | 29.04.2027 | - |
| Harvey White | Cambridge United | Aktif | 122 / 124 | 40% | 1 | 27.04.2027 | - |
| Josh Nisbet | Roda | Aktif | 105 / 105 | 40% | 1 | 27.04.2027 | - |
| Kian Visser | TOP Oss | Aktif | 106 / 97 | 40% | 1 | 24.04.2027 | - |
| Ethan Galbraith | Swansea City | Aktif | 131 / 135 | 40% | 1 | 21.04.2027 | - |
| Xavier Simons | Bolton Wanderers | Aktif | 116 / 124 | 40% | 1 | 21.04.2027 | - |
| Oliver Skipp | Leicester City | Aktif | 130 / 135 | 75% | 3 | 19.04.2027 | - |
| Mike Eerdhuijzen | KV Mechelen | Aktif | 120 / 126 | 40% | 1 | 15.04.2027 | - |
| Lee Bonis | Chesterfield | Aktif | 105 / 95 | 40% | 1 | 13.04.2027 | - |
| James Morris | Leyton Orient | Aktif | 118 / 117 | 40% | 1 | 10.04.2027 | - |
| Adnan Uğur | Pendikspor | Aktif | 86 / 103 | 40% | 1 | 10.04.2027 | - |
| Roméo Lavia | Chelsea | Aktif | 150 / 148 | 67% | 2 | 08.04.2027 | - |
| Kyan Vaesen | Beerschot | Aktif | 113 / 112 | 80% | 4 | 05.04.2027 | - |
| Joel Bagan | Cardiff City | Aktif | 114 / 124 | 40% | 1 | 01.04.2027 | - |
| Devin Haen | Willem II | Aktif | 118 / 125 | 67% | 2 | 30.03.2027 | Onayla |
| Milan Smit | Stoke City | Aktif | 107 / 111 | 67% | 2 | 30.03.2027 | - |
| Myron van Brederode | KV Mechelen | Aktif | 132 / 117 | 40% | 1 | 23.03.2027 | - |
| Kwasi Poku | RWDM | Aktif | 117 / 109 | 67% | 2 | 22.03.2027 | İzle |
| Alberto Marí | Sabadell | Aktif | 117 / 117 | 67% | 2 | 22.03.2027 | - |
| Brian Plat | Beerschot | Aktif | 119 / 105 | 40% | 1 | 22.03.2027 | - |
| Naoufal Bannis | Vitesse | Aktif | 123 / 115 | 40% | 1 | 21.03.2027 | - |
| Pepijn Doesburg | AS Trencin | Aktif | 110 / 104 | 75% | 3 | 19.03.2027 | İzle |
| Tammer Bany | Rotherham United | Aktif | 115 / 111 | 40% | 1 | 17.03.2027 | - |
| Yousef Salech | Cardiff City | Aktif | 124 / 120 | 40% | 1 | 16.03.2027 | - |
| Sil van der Wegen | Utrecht | Aktif | 100 / 116 | 40% | 1 | 15.03.2027 | - |
| Juan Carlos Arana | Racing Santander | Aktif | 124 / 123 | 67% | 2 | 13.03.2027 | - |
| Lorent Tolaj | Plymouth Argyle | Aktif | 116 / 123 | 67% | 2 | 12.03.2027 | - |
| Óscar Aranda | AS Saint-Etienne | Aktif | 139 / 123 | 40% | 1 | 10.03.2027 | - |
| Léandro Rousseau | Patro Eisden | Aktif | 102 / 104 | 75% | 3 | 08.03.2027 | İzle |
| Santiago Pierotti | Lecce | Aktif | 124 / 129 | 40% | 1 | 03.03.2027 | - |
| Jayden Wareham | Bradford City | Aktif | 112 / 106 | 40% | 1 | 02.03.2027 | - |
| Harry Leonard | Peterborough United | Aktif | 110 / 108 | 40% | 1 | 24.02.2027 | - |
| Pedro Mendes | Modena | Aktif | 139 / 133 | 40% | 1 | 23.02.2027 | - |
| Kelly N'Mai | Salford City | Aktif | 112 / 115 | 40% | 1 | 22.02.2027 | - |
| Lewis Jamieson | Newport County | Aktif | 98 / 98 | 40% | 1 | 19.02.2027 | - |
| Lucas Stassin | AS Saint-Etienne | Aktif | 131 / 134 | 67% | 2 | 16.02.2027 | İzle |
| Josh Coburn | Millwall | Aktif | 105 / 125 | 40% | 1 | 10.02.2027 | - |
| Chukwubuikem Ikwuemesi | OH Leuven | Aktif | 126 / 128 | 40% | 1 | 01.02.2027 | - |
| Joe Bell | Valerenga | Görüşülüyor | 121 / 121 | 64% | 1 | 01.01.2027 | - |
| Mats Egbring | Heerenveen | Aktif | 98 / 109 | 55% | 1 | 17.08.2026 | - |
| Ismail Azzaoui | Lierse | Aktif | 108 / 105 | 40% | 1 | 04.08.2026 | - |
| Nachon Nsingi | RAAL La Louviere | Aktif | 98 / 103 | 40% | 1 | 01.08.2026 | - |