| Oyuncuyla olumlu etkileşim | şimdi |
| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | 7gün önce |
| Bir transfer hedefi önerdi | 7gün önce |
| Bir maç izledi | 7gün önce |
| Bir maç izledi | 7gün önce |
| Bir transfer hedefi önerdi | 14gün önce |
| Bir maç izledi | 14gün önce |
| Bir maç izledi | 14gün önce |
| Oyuncu | Kulüp | Durum | Yetenek | Güven | İzlendi | Son Gözlem | Son Oy |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kiani Inge | AZ | Aktif | 103 / 119 | 40% | 1 | 30.05.2027 | - |
| Luuk Verheij | VVV-Venlo | Aktif | 109 / 111 | 40% | 1 | 30.05.2027 | - |
| Illaijh de Ruijter | ADO Den Haag | Aktif | 110 / 125 | 40% | 1 | 30.05.2027 | - |
| Mitchel Bakker | Utrecht | Aktif | 130 / 126 | 40% | 1 | 30.05.2027 | - |
| Louis Mouton | Angers SCO | Aktif | 139 / 131 | 67% | 2 | 27.05.2027 | - |
| Dennis Cirkin | Queens Park Rangers | Aktif | 135 / 138 | 40% | 1 | 27.05.2027 | - |
| Layousse Samb | Stade Lavallois | Aktif | 120 / 103 | 40% | 1 | 26.05.2027 | - |
| Renzo Tytens | Lyngby | Aktif | 101 / 121 | 67% | 2 | 25.05.2027 | Onayla |
| Rion Ichihara | AZ | Aktif | 101 / 117 | 40% | 1 | 25.05.2027 | - |
| Bart van Rooij | Twente | Aktif | 143 / 141 | 67% | 2 | 24.05.2027 | - |
| Enzo Koffi | Grenoble Foot 38 | Aktif | 112 / 124 | 67% | 2 | 24.05.2027 | - |
| Louis Leroux | FC Nantes | Aktif | 136 / 143 | 67% | 2 | 23.05.2027 | - |
| Yussif Saidu | Zaragoza | Aktif | 120 / 131 | 67% | 2 | 19.05.2027 | - |
| Lilian Raolisoa | Angers SCO | Aktif | 127 / 122 | 67% | 2 | 19.05.2027 | - |
| Matteo Waem | ADO Den Haag | Aktif | 109 / 122 | 40% | 1 | 16.05.2027 | - |
| Hossam Soliman | Arab Contractors | Aktif | 118 / 102 | 67% | 2 | 15.05.2027 | - |
| Bernardo Lima | Porto | Aktif | 121 / 133 | 40% | 1 | 15.05.2027 | - |
| Julian Sijbrands | AZ | Aktif | 115 / 127 | 40% | 1 | 13.05.2027 | - |
| Pablo Busto | Betis | Aktif | 109 / 112 | 40% | 1 | 12.05.2027 | - |
| Ismaël Baouf | Cambuur | Aktif | 110 / 133 | 40% | 1 | 12.05.2027 | - |
| Matisse Didden | Utrecht | Aktif | 116 / 120 | 40% | 1 | 11.05.2027 | - |
| Hakim Guenouche | FC Rouen | Aktif | 123 / 109 | 40% | 1 | 11.05.2027 | - |
| Andrija Bulatović | SC Aubagne Air Bel | Aktif | 129 / 138 | 40% | 1 | 11.05.2027 | - |
| Caleb Yirenkyi | Coventry City | Aktif | 155 / 141 | 40% | 1 | 11.05.2027 | - |
| Tariq Lamptey | Queens Park Rangers | Aktif | 136 / 137 | 40% | 1 | 08.05.2027 | - |
| Jordan Teze | Stade Brestois | Aktif | 151 / 146 | 67% | 2 | 07.05.2027 | - |
| Jordan Zemura | Udinese | Aktif | 136 / 124 | 40% | 1 | 05.05.2027 | - |
| Jake Batty | Swindon Town | Aktif | 105 / 107 | 40% | 1 | 28.04.2027 | - |
| Brad Manguelle | Racing Genk | Aktif | 102 / 115 | 67% | 2 | 26.04.2027 | - |
| Hugo Burcio | Celta | Aktif | 102 / 111 | 40% | 1 | 26.04.2027 | - |
| Trevoh Chalobah | Como | Aktif | 160 / 165 | 40% | 1 | 22.04.2027 | - |
| Nico Guillén | Sevilla | Aktif | 111 / 114 | 67% | 2 | 21.04.2027 | - |
| Max Bird | Birmingham | Aktif | 142 / 127 | 40% | 1 | 20.04.2027 | - |
| Joris Chotard | Stade Brestois | Aktif | 128 / 145 | 40% | 1 | 16.04.2027 | - |
| Adam Randell | Bristol City | Aktif | 139 / 130 | 40% | 1 | 14.04.2027 | - |
| Mouhamed Diop | ESTAC Troyes | Aktif | 115 / 112 | 40% | 1 | 13.04.2027 | - |
| Guille Rosas | Gijón | Aktif | 152 / 141 | 40% | 1 | 09.04.2027 | - |
| Amadou Onana | Aston Villa | Aktif | 160 / 156 | 67% | 2 | 05.04.2027 | - |
| Junior Tchamadeu | Stoke City | Aktif | 127 / 119 | 40% | 1 | 01.04.2027 | - |
| Clément Akpa | AJ Auxerre | Aktif | 135 / 132 | 40% | 1 | 29.03.2027 | - |
| Ismaël Boura | ESTAC Troyes | Aktif | 120 / 107 | 40% | 1 | 29.03.2027 | - |
| Arsène Kouassi | FC Lorient | Aktif | 142 / 138 | 40% | 1 | 24.03.2027 | - |
| Jacob Greaves | Ipswich Town | Aktif | 144 / 128 | 40% | 1 | 24.03.2027 | - |
| Christian Mawissa | Monaco | Aktif | 135 / 141 | 40% | 1 | 20.03.2027 | - |
| Mats Wieffer | Brighton | Aktif | 146 / 143 | 40% | 1 | 19.03.2027 | - |
| Tom Boere | Lokeren-Temse | Aktif | 89 / 94 | 51% | 1 | 31.08.2026 | - |