| Bir oyuncu değerlendirdi | şimdi |
| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | şimdi |
| Bir transfer hedefi önerdi | şimdi |
| Bir transfer hedefi önerdi | şimdi |
| Bir transfer hedefi önerdi | şimdi |
| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | şimdi |
| Bir oyuncu değerlendirdi | şimdi |
| Bir oyuncu değerlendirdi | şimdi |
| Oyuncu | Kulüp | Durum | Yetenek | Güven | İzlendi | Son Gözlem | Son Oy |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Elijah Adebayo | Luton Town | Rapor Hazır | 128 / 132 | 75% | 3 | 17.04.2027 | - |
| Joaquín Panichelli | RC Strasbourg | Aktif | 138 / 132 | 40% | 1 | 17.04.2027 | - |
| Kévin Denkey | Stade de Reims | Aktif | 130 / 135 | 40% | 1 | 17.04.2027 | - |
| Kevin Schade | Brentford | Rapor Hazır | 148 / 146 | 75% | 3 | 16.04.2027 | - |
| Aune Heggebø | West Bromwich Albion | Rapor Hazır | 130 / 129 | 86% | 6 | 16.04.2027 | - |
| Jay Stansfield | Birmingham | Aktif | 130 / 136 | 40% | 1 | 16.04.2027 | - |
| Luis Palma | Raków Częstochowa | Rapor Hazır | 127 / 125 | 67% | 2 | 15.04.2027 | - |
| Mohammed Fuseini | Cardiff City | Rapor Hazır | 128 / 132 | 83% | 5 | 15.04.2027 | - |
| Miguel Rodríguez | Alavés | Aktif | 140 / 145 | 40% | 1 | 15.04.2027 | - |
| Justin Njinmah | Werder Bremen | Rapor Hazır | 133 / 134 | 80% | 4 | 13.04.2027 | - |
| Pablo Rodríguez | Lech | Rapor Hazır | 128 / 122 | 67% | 2 | 13.04.2027 | - |
| Jackson Muleka | Southampton | Aktif | 126 / 140 | 40% | 1 | 13.04.2027 | - |
| Taiwo Awoniyi | Coventry City | Rapor Hazır | 142 / 142 | 88% | 7 | 12.04.2027 | - |
| Callum O'Hare | Sheffield United | Rapor Hazır | 133 / 127 | 67% | 2 | 12.04.2027 | - |
| Jovon Makama | Norwich City | Aktif | 127 / 137 | 40% | 1 | 12.04.2027 | - |
| Mateo Pellegrino | Fiorentina | Aktif | 146 / 152 | 40% | 1 | 11.04.2027 | - |
| George Hirst | Stoke City | Rapor Hazır | 130 / 133 | 75% | 3 | 10.04.2027 | - |
| Andrés Martín | Racing Santander | Aktif | 136 / 126 | 40% | 1 | 10.04.2027 | - |
| Jon Karrikaburu | Burgos | Aktif | 132 / 136 | 40% | 1 | 09.04.2027 | - |
| Ferran Jutglà | Celta | Aktif | 139 / 149 | 40% | 1 | 09.04.2027 | - |
| Joe Gelhardt | Hull City | Aktif | 128 / 133 | 40% | 1 | 09.04.2027 | - |
| Filip Stojilković | Virtus Entella | Rapor Hazır | 127 / 126 | 67% | 2 | 08.04.2027 | - |
| Ilyas Ansah | Hull City | Rapor Hazır | 145 / 146 | 80% | 4 | 07.04.2027 | - |
| Juanmi Latasa | Valladolid | Aktif | 135 / 128 | 40% | 1 | 07.04.2027 | - |
| Noah Okafor | Leeds United | Rapor Hazır | 138 / 134 | 80% | 4 | 06.04.2027 | - |
| Nicolò Zaniolo | Udinese | Rapor Hazır | 139 / 135 | 67% | 2 | 06.04.2027 | - |
| Jack Hinshelwood | Brighton | Rapor Hazır | 145 / 152 | 67% | 2 | 13.01.2027 | - |
| Caleb Yirenkyi | Coventry City | Aktif | 140 / 154 | 40% | 1 | 13.01.2027 | - |
| Kastrijot Ndau | Wil | Kaybedildi | 111 / 114 | 65% | 1 | 11.01.2027 | - |
| Jens Petter Hauge | St. Pauli | Görüşülüyor | 139 / 139 | 69% | 1 | 01.01.2027 | - |
| Elias Achouri | San Diego Football Club | Rapor Hazır | 131 / 131 | 67% | 1 | 01.01.2027 | Onayla |
| Josh Sargent | Sporting CP | Rapor Hazır | 132 / 132 | 70% | 1 | 01.01.2027 | - |
| Gedson Fernandes | Spartak Moscow | Aktif | 135 / 135 | 66% | 1 | 01.01.2027 | Onayla |
| Manfred Ugalde | Juventus | Rapor Hazır | 136 / 138 | 84% | 1 | 01.01.2027 | - |
| Andi Zeqiri | Widzew Łódź | Aktif | 130 / 129 | 75% | 3 | 29.12.2026 | - |
| Alexis Antunes | Goztepe | Aktif | 112 / 116 | 67% | 2 | 29.12.2026 | - |
| Henok Teklab | OH Leuven | Aktif | 117 / 123 | 40% | 1 | 29.12.2026 | - |
| Lukas Daschner | St. Gallen | Aktif | 134 / 124 | 40% | 1 | 29.12.2026 | - |
| Marco Grüll | Rapid Wien | Aktif | 135 / 129 | 80% | 4 | 26.12.2026 | - |
| Beyatt Lekoueiry | Lausanne-Sport | Aktif | 125 / 123 | 83% | 5 | 26.12.2026 | - |
| Kevin Viveros | Athletico Paranaense | Aktif | 119 / 116 | 75% | 3 | 25.12.2026 | - |
| Samu Aghehowa | Torino | Aktif | 156 / 153 | 67% | 2 | 24.12.2026 | - |
| Anto Grgic | Lugano | Aktif | 134 / 132 | 75% | 3 | 23.12.2026 | - |
| Nico Paz | Como | Aktif | 156 / 162 | 80% | 4 | 23.12.2026 | - |
| Lorent Tolaj | Plymouth Argyle | Aktif | 117 / 124 | 67% | 2 | 23.12.2026 | - |
| Moritz-Broni Kwarteng | VfL Bochum | Aktif | 117 / 127 | 40% | 1 | 23.12.2026 | - |
| Lion Lauberbach | Venezia | Aktif | 131 / 124 | 75% | 3 | 22.12.2026 | - |
| Breel Embolo | Atlanta United FC | Aktif | 141 / 139 | 86% | 6 | 21.12.2026 | - |
| Tim Drexler | Red Bull Salzburg | Aktif | 121 / 123 | 75% | 3 | 17.12.2026 | - |
| Quirin Rackl | Red Bull Salzburg | Aktif | 99 / 98 | 67% | 2 | 17.12.2026 | - |
| Claudio Spinelli | Vasco da Gama | Aktif | 126 / 128 | 75% | 3 | 15.12.2026 | - |
| Marvin Akahomen | Basel | Aktif | 109 / 115 | 67% | 2 | 14.12.2026 | - |
| Marcel Moswitzer | Red Bull Salzburg | Aktif | 103 / 115 | 67% | 2 | 14.12.2026 | - |
| José Manuel López | Palmeiras | Aktif | 129 / 133 | 67% | 2 | 14.12.2026 | - |
| Mason Greenwood | Fenerbahce | Aktif | 160 / 143 | 40% | 1 | 14.12.2026 | - |
| Todd Cantwell | Blackburn Rovers | Aktif | 133 / 133 | 40% | 1 | 14.12.2026 | - |
| Adam Idah | Swansea City | Aktif | 133 / 123 | 40% | 1 | 14.12.2026 | - |
| Jonas Wolf | Sturm Graz | Aktif | 97 / 108 | 40% | 1 | 14.12.2026 | Daha Fazla Bilgi |
| Isidro Pitta | Bragantino | Aktif | 134 / 129 | 80% | 4 | 10.12.2026 | - |
| Leonardo Campana | Sion | Aktif | 130 / 133 | 75% | 3 | 09.12.2026 | Güçlü Onay |
| Dominic Calvert-Lewin | Leeds United | Aktif | 148 / 135 | 40% | 1 | 08.12.2026 | - |
| Yuri Alberto | Corinthians | Aktif | 149 / 138 | 40% | 1 | 06.12.2026 | - |
| Robin Hack | Borussia Mönchengladbach | Aktif | 133 / 129 | 40% | 1 | 06.12.2026 | - |
| Sascha Britschgi | Parma | Aktif | 110 / 131 | 40% | 1 | 04.12.2026 | - |
| Kjell Wätjen | Viborg | Aktif | 126 / 137 | 75% | 3 | 02.12.2026 | - |
| Carlos Vicente | Birmingham | Aktif | 150 / 151 | 40% | 1 | 02.12.2026 | - |
| Dženan Pejčinović | VfB Stuttgart | Aktif | 131 / 131 | 80% | 4 | 28.11.2026 | - |
| Felix Götze | SC Paderborn | Aktif | 133 / 132 | 40% | 1 | 28.11.2026 | - |
| Emmanuel Iyoha | Fortuna Düsseldorf | Aktif | 133 / 137 | 40% | 1 | 25.11.2026 | - |
| Jordan Lotomba | Bloemfontein Celtic | Aktif | 110 / 112 | 40% | 1 | 25.11.2026 | - |
| Liam Delap | Nottingham Forest | Aktif | 153 / 138 | 40% | 1 | 25.11.2026 | - |
| Toni Fruk | HNK Rijeka | Aktif | 134 / 132 | 80% | 4 | 21.11.2026 | - |
| Yousef Salech | Cardiff City | Aktif | 124 / 130 | 40% | 1 | 21.11.2026 | - |
| Germán Valera | Zorya | Aktif | 134 / 125 | 80% | 4 | 20.11.2026 | - |
| Matías Vargas | Gimnasia y Esgrima | Aktif | 137 / 133 | 75% | 3 | 17.11.2026 | - |
| Felix Fischer | Austria Wien | Aktif | 94 / 93 | 67% | 2 | 17.11.2026 | - |
| Luciano Gondou | CSKA Moscow | Aktif | 119 / 125 | 40% | 1 | 17.11.2026 | - |
| Yanis Eisschill | Amstetten | Aktif | 92 / 95 | 40% | 1 | 17.11.2026 | - |
| Julian Roider | Austria Wien | Aktif | 90 / 102 | 40% | 1 | 17.11.2026 | - |
| Bongokuhle Hlongwane | Minnesota United FC | Aktif | 130 / 135 | 40% | 1 | 14.11.2026 | - |
| Mirlind Daku | Spartak Moscow | Aktif | 130 / 137 | 40% | 1 | 14.11.2026 | - |
| Mërgim Berisha | Kaiserslautern | Aktif | 123 / 115 | 67% | 2 | 13.11.2026 | - |
| Timo Werner | San Jose Earthquakes | Aktif | 124 / 125 | 40% | 1 | 11.11.2026 | - |
| Petar Pušić | Wieczysta Kraków | Aktif | 119 / 125 | 40% | 1 | 11.11.2026 | - |
| Marcel Hartel | St. Louis CITY SC | Aktif | 126 / 147 | 40% | 1 | 08.11.2026 | - |
| Pablo Solari | Spartak Moscow | Aktif | 123 / 121 | 40% | 1 | 08.11.2026 | - |
| Fabian Feiner | Admira Wacker | Aktif | 93 / 94 | 40% | 1 | 06.11.2026 | - |
| David Savić | Fortuna Düsseldorf | Aktif | 96 / 100 | 40% | 1 | 04.11.2026 | - |
| Samuel Marques | Grasshopper | Aktif | 100 / 105 | 40% | 1 | 04.11.2026 | - |
| Bung Meng Freimann | Luzern | Aktif | 105 / 116 | 40% | 1 | 04.11.2026 | - |
| Jovo Lukić | Universitatea Cluj | Aktif | 113 / 122 | 40% | 1 | 01.11.2026 | - |
| Julian Höller | Austria Wien | Aktif | 72 / 96 | 40% | 1 | 31.10.2026 | - |
| Tomás Conechny | Racing Club | Aktif | 130 / 118 | 40% | 1 | 28.10.2026 | - |
| Karim Adeyemi | Barcelona | Aktif | 145 / 152 | 40% | 1 | 26.10.2026 | - |
| Felix Meiser | FC Augsburg | Aktif | 86 / 93 | 40% | 1 | 26.10.2026 | - |
| Lars Stöckl | Austria Wien | Aktif | 77 / 82 | 40% | 1 | 20.10.2026 | - |
| Max Corbon | Olympique de Marseille | Aktif | 83 / 102 | 40% | 1 | 20.10.2026 | - |
| Mika Haas | Kaiserslautern | Aktif | 113 / 108 | 40% | 1 | 18.10.2026 | - |
| Dejan Joveljić | Seattle Sounders | Aktif | 127 / 122 | 40% | 1 | 15.10.2026 | - |
| Matteo Cancellieri | Basel | Aktif | 141 / 144 | 40% | 1 | 15.10.2026 | - |
| Cedric Teuchert | Young Boys | Aktif | 117 / 130 | 40% | 1 | 14.10.2026 | - |
| Peter Matiebel | Middelfart | Aktif | 79 / 89 | 40% | 1 | 14.10.2026 | - |
| Mehmet Avlayici | Greuther Fürth | Aktif | 99 / 92 | 40% | 1 | 13.10.2026 | - |
| Janne Berner | Hertha BSC | Aktif | 110 / 114 | 40% | 1 | 13.10.2026 | - |
| Agustín Anello | Philadelphia Union | Aktif | 125 / 137 | 40% | 1 | 08.10.2026 | - |
| Samuel Essende | Young Boys | Aktif | 139 / 134 | 40% | 1 | 07.10.2026 | - |
| Petar Musa | FC Dallas | Aktif | 140 / 150 | 40% | 1 | 06.10.2026 | - |
| Ola Solbakken | FC Nordsjaelland | Aktif | 122 / 118 | 40% | 1 | 05.10.2026 | - |
| Mao Hosoya | Wolverhampton | Görüşülüyor | 138 / 140 | 69% | 1 | 24.08.2026 | Onayla |