| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | şimdi |
| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | 7gün önce |
| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | 7gün önce |
| Bir oyuncu değerlendirdi | 7gün önce |
| Bir oyuncu değerlendirdi | 7gün önce |
| Bir maç izledi | 7gün önce |
| Bir maç izledi | 7gün önce |
| Bir oyuncu değerlendirdi | 7gün önce |
| Oyuncu | Kulüp | Durum | Yetenek | Güven | İzlendi | Son Gözlem | Son Oy |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Darío | Ceahlăul Piatra Neamț | Rapor Hazır | 120 / 105 | 75% | 3 | 21.02.2027 | - |
| Antoñín | Korona | Rapor Hazır | 125 / 120 | 75% | 3 | 19.02.2027 | - |
| Adrián Niño | Málaga | Aktif | 133 / 140 | 40% | 1 | 19.02.2027 | - |
| Lee Bonis | Chesterfield | Aktif | 101 / 100 | 40% | 1 | 17.02.2027 | - |
| Rocco Vata | Watford | Rapor Hazır | 129 / 124 | 67% | 2 | 15.02.2027 | - |
| Yousef Salech | Cardiff City | Aktif | 139 / 124 | 40% | 1 | 15.02.2027 | - |
| Dilan Ortíz | Ufa | Aktif | 118 / 102 | 40% | 1 | 11.02.2027 | - |
| Dixon Vera | Gillingham | Aktif | 110 / 116 | 40% | 1 | 11.02.2027 | - |
| Jonny Arriba | Marko | Aktif | 87 / 88 | 40% | 1 | 10.02.2027 | - |
| Camilo Durán | Bloemfontein Celtic | Aktif | 119 / 121 | 40% | 1 | 10.02.2027 | - |
| Lorent Tolaj | Plymouth Argyle | Aktif | 112 / 121 | 40% | 1 | 09.02.2027 | - |
| Exequiel Zeballos | Monza | Aktif | 141 / 134 | 40% | 1 | 09.02.2027 | - |
| Raúl Alcaina | Penafiel | Aktif | 104 / 105 | 40% | 1 | 07.02.2027 | - |
| Jorge Pascual | Granada | Aktif | 144 / 137 | 40% | 1 | 07.02.2027 | - |
| Martín Tejón | Maritimo | Rapor Hazır | 108 / 117 | 67% | 2 | 06.02.2027 | - |
| Aaron Connolly | Leyton Orient | Aktif | 107 / 123 | 40% | 1 | 06.02.2027 | - |
| Dom Ballard | Leyton Orient | Aktif | 111 / 130 | 40% | 1 | 04.02.2027 | - |
| Juan Carlos Arana | Racing Santander | Aktif | 131 / 124 | 40% | 1 | 04.02.2027 | - |
| Alfonso Trezza | Arouca | Aktif | 115 / 122 | 40% | 1 | 03.02.2027 | - |
| Néstor Caicedo | Peterborough United | Aktif | 115 / 105 | 40% | 1 | 03.02.2027 | - |
| Jeremías Perales | Ferrocarril Midland | Rapor Hazır | 102 / 109 | 67% | 2 | 01.02.2027 | - |
| Arnau Campeny | CE Europa | Aktif | 103 / 94 | 58% | 1 | 11.01.2027 | - |
| Rodrigo Cao | Ferrocarril Midland | Aktif | 113 / 102 | 67% | 2 | 30.12.2026 | - |
| Franco Mesa | UAI Urquiza | Aktif | 98 / 113 | 40% | 1 | 24.12.2026 | - |
| Matías Donato | Flandria | Aktif | 106 / 99 | 40% | 1 | 24.12.2026 | - |
| Franco Sosa | Argentino de Quilmes | Aktif | 103 / 97 | 40% | 1 | 22.12.2026 | - |
| Mauro Dávila | Deportivo Armenio | Aktif | 103 / 96 | 40% | 1 | 20.12.2026 | - |
| Ignacio Serpa | San Martín de Burzaco | Aktif | 99 / 111 | 67% | 2 | 17.12.2026 | - |
| Jeremías Gallard | Talleres | Aktif | 113 / 115 | 40% | 1 | 17.12.2026 | - |
| Enzo Avaro | Mitre | Aktif | 108 / 115 | 67% | 2 | 15.12.2026 | - |
| Iñaki Elejalde | Beerschot | Aktif | 108 / 107 | 40% | 1 | 15.12.2026 | - |
| Máximo Guzmán | Sportivo Italiano | Aktif | 94 / 99 | 40% | 1 | 14.12.2026 | - |
| Hugo Vallejo | Piast | Aktif | 116 / 118 | 40% | 1 | 13.12.2026 | Daha Fazla Bilgi |
| Marcos Landaburu | Sportivo Italiano | Aktif | 108 / 117 | 67% | 2 | 12.12.2026 | - |
| Diego García | Zaglebie | Aktif | 128 / 116 | 67% | 2 | 12.12.2026 | - |
| Luca Franco | Arsenal | Aktif | 105 / 115 | 67% | 2 | 07.12.2026 | İzle |
| Matías López | Flandria | Aktif | 103 / 92 | 40% | 1 | 07.12.2026 | - |
| Pablo Rodríguez | Lokomotiva Zagreb | Aktif | 130 / 114 | 40% | 1 | 06.12.2026 | - |
| Alan Velasco | Boca Juniors | Aktif | 132 / 134 | 40% | 1 | 04.12.2026 | - |
| Nicolás Meaurio | Brown de Adrogué | Aktif | 116 / 110 | 40% | 1 | 03.12.2026 | - |
| Misael Sosa | Godoy Cruz | Aktif | 112 / 115 | 40% | 1 | 29.11.2026 | - |
| Rodrigo Hernando | CSM Slatina | Aktif | 96 / 71 | 40% | 1 | 28.11.2026 | - |
| Mamor Niang | Iraklis | Aktif | 120 / 119 | 40% | 1 | 25.11.2026 | - |
| Felipe Senn | Acassuso | Görüşülüyor | 97 / 95 | 40% | 1 | 25.11.2026 | - |
| Ignacio Lago | Colón | Aktif | 114 / 112 | 40% | 1 | 17.11.2026 | - |