| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | şimdi |
| Bir transfer hedefi önerdi | şimdi |
| Bir transfer hedefi önerdi | şimdi |
| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | şimdi |
| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | şimdi |
| Bir transfer hedefi önerdi | şimdi |
| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | şimdi |
| Yönetime dosya sundu | şimdi |
| Oyuncu | Kulüp | Durum | Yetenek | Güven | İzlendi | Son Gözlem | Son Oy |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Matvii Ponomarenko | Dynamo Kyiv | Görüşülüyor | 125 / 118 | 40% | 1 | 18.01.2027 | - |
| Isaak Davies | Cardiff City | Aktif | 114 / 118 | 40% | 1 | 18.01.2027 | - |
| Tio Cipot | NK Maribor | Kaybedildi | 122 / 113 | 67% | 2 | 11.01.2027 | Onayla |
| David Kudus | WAFA | Aktif | 93 / 93 | 40% | 1 | 11.01.2027 | - |
| Svit Sešlar | NK Celje | Rapor Hazır | 120 / 123 | 66% | 1 | 01.01.2027 | Onayla |
| Tim Matavž | ND Gorica | Kaybedildi | 99 / 99 | 66% | 1 | 01.01.2027 | - |
| Leo Štulac | Koper | Kaybedildi | 111 / 111 | 66% | 1 | 01.01.2027 | - |
| Ilja Zhbanov | Rostov | Görüşülüyor | 90 / 95 | 67% | 1 | 01.01.2027 | Onayla |
| Prosper Obiora Nwachukwu | ND Gorica | Kaybedildi | 90 / 112 | 40% | 1 | 01.01.2027 | - |
| Indrit Tuci | Olimpija Ljubljana | Kaybedildi | 99 / 115 | 40% | 1 | 01.01.2027 | - |
| Edarlyn Reyes | Arsenal Tula | Aktif | 110 / 112 | 75% | 3 | 31.12.2026 | İzle |
| Radek Šiler | Podbrezova | Aktif | 117 / 114 | 40% | 1 | 31.12.2026 | - |
| Kahiser Lenis | Atlético Goianiense | Kaybedildi | 123 / 108 | 40% | 1 | 07.12.2026 | - |
| Sinclair Armstrong | Bristol City | Aktif | 107 / 118 | 40% | 1 | 07.12.2026 | Daha Fazla Bilgi |
| Slobodan Tedić | Akron | Aktif | 109 / 109 | 67% | 2 | 06.12.2026 | İzle |
| Mirandinha | Guarani | Aktif | 101 / 97 | 40% | 1 | 04.12.2026 | - |
| Nino Kukovec | DAC Dunajska Streda | Aktif | 97 / 116 | 40% | 1 | 03.12.2026 | - |
| Dario Vizinger | NK Maribor | Aktif | 106 / 104 | 40% | 1 | 03.12.2026 | - |
| Alexandr Sobolev | Zenit | Aktif | 131 / 122 | 67% | 2 | 01.12.2026 | Onayla |
| Oleksii Hutsuliak | Polissia | Aktif | 132 / 121 | 40% | 1 | 01.12.2026 | - |
| Zan Vipotnik | NK Domzale | Aktif | 110 / 112 | 40% | 1 | 26.11.2026 | - |
| Sandi Lovric | NK Domzale | Aktif | 140 / 138 | 40% | 1 | 26.11.2026 | - |
| Job Ochieng | Real Sociedad | Aktif | 107 / 108 | 40% | 1 | 25.11.2026 | - |
| Mikkel Kaufmann | Heidenheim | Aktif | 124 / 119 | 40% | 1 | 25.11.2026 | - |
| Chinedu Geoffrey | Krylya Sovetov | Aktif | 118 / 125 | 40% | 1 | 24.11.2026 | - |
| Vyacheslav Grulev | Nizhniy Novgorod | Aktif | 112 / 103 | 40% | 1 | 24.11.2026 | - |
| Luciano Gondou | CSKA Moscow | Aktif | 135 / 125 | 40% | 1 | 23.11.2026 | - |
| Juan Cruz Franzoni | Gimnasia y Esgrima | Aktif | 94 / 111 | 40% | 1 | 23.11.2026 | - |
| Tenton Yenne | Baltika | Aktif | 113 / 105 | 40% | 1 | 20.11.2026 | - |
| Andrej Fábry | Tatran Prešov | Aktif | 96 / 114 | 40% | 1 | 20.11.2026 | - |
| Dilan Ortíz | Ufa | Aktif | 92 / 93 | 40% | 1 | 17.11.2026 | - |
| Aljaž Vodopivec | Dravinja | Aktif | 103 / 108 | 42% | 1 / 1m | 28.10.2026 | - |
| Mateo Koprivc | Dravinja | Aktif | 90 / 93 | 30% | 1 / 1m | 28.10.2026 | - |
| Samo Matjaž | Dravinja | Aktif | 95 / 98 | 30% | 1 / 1m | 28.10.2026 | - |
| Ante Matić | NK Krka | Aktif | 85 / 91 | 30% | 1 / 1m | 28.10.2026 | - |
| Kobi Bajc | Bilje | Aktif | 94 / 102 | 42% | 1 / 1m | 19.08.2026 | - |
| Enzo Cabrera | AE Kition | Aktif | 113 / 122 | 40% | 1 | 19.08.2026 | - |
| Adriano Bloudek | Aluminij | Aktif | 96 / 93 | 55% | 1 | 17.08.2026 | - |
| Marin Jakoliš | Noah | Aktif | 112 / 101 | 40% | 1 | 03.08.2026 | - |
| Santiago Pierotti | Lecce | Aktif | 139 / 138 | 40% | 1 | 01.08.2026 | - |