| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | şimdi |
| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | şimdi |
| Bir transfer hedefi önerdi | şimdi |
| Bir transfer hedefi önerdi | şimdi |
| Bir transfer hedefi önerdi | şimdi |
| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | şimdi |
| Bir transfer hedefi önerdi | şimdi |
| Bir transfer hedefi önerdi | 7gün önce |
| Oyuncu | Kulüp | Durum | Yetenek | Güven | İzlendi | Son Gözlem | Son Oy |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ángel Arcos | Celta | Aktif | 90 / 108 | 40% | 1 | 29.03.2027 | - |
| Kenneth Ikugar | Jihlava | Aktif | 85 / 83 | 40% | 1 | 29.03.2027 | - |
| Josh Maja | West Bromwich Albion | Aktif | 117 / 115 | 40% | 1 | 28.03.2027 | - |
| Ousmane Camara | Castellón | Aktif | 138 / 124 | 40% | 1 | 28.03.2027 | - |
| Ioannis Pittas | CSKA Sofia | Aktif | 114 / 129 | 40% | 1 | 27.03.2027 | - |
| Ondřej Lingr | Korona | Aktif | 136 / 127 | 40% | 1 | 27.03.2027 | - |
| Bienvenue Kanakimana | Zbrojovka Brno | Aktif | 102 / 104 | 40% | 1 | 25.03.2027 | - |
| Exequiel Zeballos | Monza | Aktif | 153 / 142 | 40% | 1 | 25.03.2027 | - |
| Luis Palma | Cracovia | Kısa Listede | 137 / 128 | 67% | 2 | 23.03.2027 | Onayla |
| Jackson Muleka | Konyaspor | Aktif | 113 / 129 | 40% | 1 | 23.03.2027 | - |
| Ladislav Mužík | Opava | Aktif | 117 / 93 | 40% | 1 | 19.03.2027 | - |
| Matyáš Kozák | Teplice | Aktif | 127 / 115 | 40% | 1 | 18.03.2027 | - |
| Yuki Ohashi | Blackburn Rovers | Aktif | 108 / 122 | 40% | 1 | 18.03.2027 | - |
| Tommy Conway | Middlesbrough | Aktif | 133 / 143 | 40% | 1 | 15.03.2027 | - |
| Naoufal Bannis | Vitesse | Aktif | 115 / 99 | 40% | 1 | 15.03.2027 | - |
| Luis Vázquez | Birmingham | Reddedildi | 119 / 136 | 67% | 2 | 13.03.2027 | Reddet |
| Edarlyn Reyes | Arsenal Tula | Aktif | 108 / 112 | 40% | 1 | 13.03.2027 | - |
| Deni Jurić | Wisła Płock | Aktif | 118 / 106 | 67% | 2 | 12.03.2027 | İzle |
| Matěj Koubek | MFK Ruzomberok | Aktif | 106 / 112 | 40% | 1 | 12.03.2027 | - |
| Brayan León | Mamelodi Sundowns | Aktif | 98 / 105 | 40% | 1 | 10.03.2027 | - |
| Heinz Mörschel | Chaves | Aktif | 135 / 115 | 67% | 2 | 09.03.2027 | Onayla |
| Abdallah Gning | Banik Ostrava | Aktif | 115 / 120 | 67% | 2 | 07.03.2027 | Onayla |
| Juan Manuel Boselli | Krasnodar | Aktif | 117 / 114 | 40% | 1 | 06.03.2027 | - |
| Jakub Kadák | Dukla Prague | Aktif | 108 / 111 | 67% | 2 | 05.03.2027 | Onayla |
| John Yeboah | Venezia | Aktif | 131 / 127 | 40% | 1 | 05.03.2027 | - |
| Tomáš Zlatohlávek | Teplice | Aktif | 106 / 115 | 67% | 2 | 03.03.2027 | İzle |
| Tenton Yenne | Nizhniy Novgorod | Aktif | 114 / 113 | 40% | 1 | 03.03.2027 | - |
| Martín Tejón | Maritimo | Aktif | 115 / 128 | 40% | 1 | 01.03.2027 | - |
| Kermit Mothiba | Free State Stars | Aktif | 99 / 100 | 40% | 1 | 01.03.2027 | - |
| Simon Bammens | České Budějovice | Aktif | 97 / 113 | 40% | 1 | 11.01.2027 | - |
| Ivan Bašić | Sydney FC | Görüşülüyor | 111 / 113 | 64% | 1 | 01.01.2027 | Onayla |
| Maks Ebong | Botev Plovdiv | Görüşülüyor | 123 / 123 | 65% | 1 | 01.01.2027 | Onayla |
| Isaac Solet | Hércules | Görüşülüyor | 124 / 125 | 64% | 1 | 01.01.2027 | Onayla |
| Hakim Abdallah | UTA Arad | Görüşülüyor | 117 / 109 | 40% | 1 | 31.12.2026 | Daha Fazla Bilgi |
| Samuel Anakwe | Remo Stars | Aktif | 96 / 107 | 40% | 1 | 31.08.2026 | - |
| John Okoye Ebuka | Ittihad | Görüşülüyor | 120 / 129 | 40% | 1 | 31.08.2026 | - |
| Jhonatan Candia | Barracas Central | Aktif | 128 / 130 | 40% | 1 | 17.08.2026 | - |
| Jiří Ciupa | Opava | Aktif | 108 / 104 | 40% | 1 | 03.08.2026 | - |
| Martin Jedlička | Banik Ostrava | Aktif | 120 / 122 | 40% | 1 | 03.08.2026 | - |