| Mesleki gelişime katılıyor | şimdi |
| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | şimdi |
| Bir transfer hedefi önerdi | şimdi |
| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | 7gün önce |
| Bir transfer hedefi önerdi | 7gün önce |
| Mesleki gelişime katılıyor | 7gün önce |
| Mesleki gelişime katılıyor | 7gün önce |
| Mesleki gelişime katılıyor | 7gün önce |
| Oyuncu | Kulüp | Durum | Yetenek | Güven | İzlendi | Son Gözlem | Son Oy |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gustavo Assunção | Apollon | Aktif | 101 / 107 | 40% | 1 | 17.10.2026 | - |
| Marquinhos | APOEL | Aktif | 132 / 120 | 40% | 1 | 17.10.2026 | - |
| Matheus Silva | Qarabag | Aktif | 137 / 121 | 67% | 2 | 15.10.2026 | Onayla |
| Rubens | Dinamo Moscow | Aktif | 121 / 134 | 40% | 1 | 15.10.2026 | - |
| Léo Baptistão | Almería | Aktif | 120 / 110 | 40% | 1 | 11.10.2026 | - |
| Ronaldo | Rostov | Aktif | 132 / 132 | 67% | 2 | 05.10.2026 | - |
| Reinaldo | Lokomotiv Plovdiv | Aktif | 90 / 95 | 40% | 1 | 05.10.2026 | - |
| Ingro | Bentonit Ijevan | Aktif | 92 / 99 | 40% | 1 | 12.09.2026 | - |
| Jajá | Pafos | Aktif | 98 / 98 | 40% | 1 | 12.09.2026 | - |
| Vavá Guerreiro | UCSA | Aktif | 69 / 84 | 40% | 1 | 11.09.2026 | - |
| Thuram | Pendikspor | Aktif | 110 / 118 | 40% | 1 | 11.09.2026 | - |
| Renan Gorne | Hatayspor | Aktif | 124 / 95 | 40% | 1 | 07.09.2026 | - |
| França | Ararat-Armenia | Aktif | 81 / 90 | 40% | 1 | 30.08.2026 | - |
| Camilo | Bentonit Ijevan | Aktif | 100 / 91 | 40% | 1 | 30.08.2026 | - |
| Ítalo | Ural | Aktif | 102 / 102 | 40% | 1 | 26.08.2026 | - |
| Lucas Barros | Vojvodina | Aktif | 108 / 102 | 40% | 1 | 26.08.2026 | - |
| Léo Cordeiro | Ural | Aktif | 95 / 108 | 67% | 2 | 25.08.2026 | Onayla |
| Paulo Vitor | Akron | Aktif | 131 / 118 | 40% | 1 | 25.08.2026 | - |
| Maycon Cleiton | Zira | Aktif | 122 / 114 | 40% | 1 | 24.08.2026 | - |
| Deuner | Oliveirense | Aktif | 66 / 94 | 40% | 1 | 24.08.2026 | - |
| Rômulo | Tigres | Aktif | 119 / 133 | 40% | 1 | 21.08.2026 | - |
| Eduardo Bauermann | Pachuca | Aktif | 138 / 127 | 40% | 1 | 21.08.2026 | - |
| Pedro Bicalho | Qarabag | Aktif | 147 / 120 | 40% | 1 | 17.08.2026 | - |
| Felipe Andrade | Houston Dynamo | Aktif | 99 / 122 | 40% | 1 | 17.08.2026 | - |
| Serjão | Lernayin Artsakh | Aktif | 81 / 80 | 40% | 1 | 16.08.2026 | - |
| Renan | Zira | Aktif | 98 / 92 | 40% | 1 | 16.08.2026 | - |
| Patrick Luan | Arda | Aktif | 116 / 90 | 40% | 1 | 15.08.2026 | - |
| Flamarion | Pakhtakor | Aktif | 110 / 123 | 40% | 1 | 13.08.2026 | - |
| Marcos Leonardo | Ajax | Aktif | 130 / 140 | 40% | 1 | 13.08.2026 | - |
| Lucão | SM Caen | Aktif | 115 / 101 | 40% | 1 | 11.08.2026 | - |
| Luccas Paraízo | Leixões | Aktif | 91 / 102 | 40% | 1 | 11.08.2026 | - |
| Carlos Eduardo | Gil Vicente | Aktif | 131 / 117 | 40% | 1 | 09.08.2026 | - |
| Everton Bala | Levski | Aktif | 119 / 129 | 40% | 1 | 08.08.2026 | Daha Fazla Bilgi |
| Nathan Palafoz | Samgurali Tskaltubo | Aktif | 79 / 86 | 40% | 1 | 08.08.2026 | - |
| Junior Messias | Genoa | Aktif | 116 / 117 | 40% | 1 | 07.08.2026 | - |
| Pedro Lucas | Olimpija Ljubljana | Aktif | 95 / 97 | 40% | 1 | 07.08.2026 | - |
| Bruno Mendes | Deportivo Maldonado | Aktif | 110 / 115 | 40% | 1 | 06.08.2026 | - |
| Lincoln | Spartak Subotica | Aktif | 110 / 100 | 40% | 1 | 06.08.2026 | Daha Fazla Bilgi |
| Cássio | Odra Opole | Aktif | 72 / 99 | 40% | 1 | 05.08.2026 | - |
| Juan Santos | Goztepe | Aktif | 124 / 123 | 40% | 1 | 05.08.2026 | - |
| Sergio Santos | Atlanta United FC | Aktif | 122 / 123 | 40% | 1 | 05.08.2026 | - |