| Bir transfer hedefi önerdi | şimdi |
| Bir transfer hedefi önerdi | şimdi |
| Bir transfer hedefi önerdi | şimdi |
| Bir transfer hedefi önerdi | şimdi |
| Bir transfer hedefi önerdi | şimdi |
| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | şimdi |
| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | şimdi |
| Bir transfer hedefi önerdi | şimdi |
| Oyuncu | Kulüp | Durum | Yetenek | Güven | İzlendi | Son Gözlem | Son Oy |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Paris Brunner | Monaco | Rapor Hazır | 124 / 124 | 75% | 3 | 26.10.2027 | - |
| Nicolas Rangel | La Equidad | Rapor Hazır | 107 / 111 | 67% | 2 | 26.10.2027 | - |
| Nicolás Azambuja | Penarol | Aktif | 130 / 139 | 40% | 1 | 26.10.2027 | - |
| Onyeuche Ujunwa | Ikorodu City | Rapor Hazır | 92 / 96 | 75% | 3 | 25.10.2027 | - |
| Žarko Bogdanović | Kokand 1912 | Rapor Hazır | 97 / 104 | 75% | 3 | 25.10.2027 | - |
| Jan Bürger | Excelsior | Aktif | 120 / 122 | 40% | 1 | 25.10.2027 | - |
| Joel Ezra | Enyimba | Rapor Hazır | 102 / 108 | 67% | 2 | 24.10.2027 | - |
| Mustapha Umar | Kano Pillars | Rapor Hazır | 101 / 108 | 67% | 2 | 24.10.2027 | - |
| Halam Loboa | Independiente Medellin | Rapor Hazır | 123 / 130 | 80% | 4 | 23.10.2027 | - |
| David Martínez | Orlando City | Rapor Hazır | 124 / 124 | 75% | 3 | 20.10.2027 | - |
| Peyton Miller | FC Cincinnati | Aktif | 122 / 131 | 40% | 1 | 20.10.2027 | - |
| Lisandro Piñero | Banfield | Aktif | 120 / 137 | 40% | 1 | 20.10.2027 | - |
| Nicolás Borsotti | Defensores | Rapor Hazır | 101 / 107 | 75% | 3 | 19.10.2027 | - |
| Mateo Peralta | Danubio | Rapor Hazır | 110 / 115 | 67% | 2 | 17.10.2027 | - |
| Hollman McCormick | Van | Rapor Hazır | 88 / 97 | 67% | 2 | 17.10.2027 | - |
| Charles Herrmann | Cercle Brugge | Aktif | 125 / 124 | 40% | 1 | 17.10.2027 | - |
| Nupe Godstime | Bayelsa United | Rapor Hazır | 99 / 97 | 75% | 3 | 16.10.2027 | - |
| Sanel Šaljić | Austria Wien | Aktif | 121 / 128 | 40% | 1 | 12.10.2027 | - |
| Kareem Yusuff | Kwara United | Aktif | 90 / 83 | 40% | 1 | 11.10.2027 | - |
| Quirin Rackl | Red Bull Salzburg | Rapor Hazır | 102 / 109 | 83% | 5 | 10.10.2027 | - |
| Caleb Yirenkyi | Coventry City | Rapor Hazır | 149 / 151 | 75% | 3 | 10.10.2027 | - |
| Taylan Bulut | Besiktas | Rapor Hazır | 133 / 140 | 67% | 2 | 06.10.2027 | - |
| Onuorah Onyedika | Kun Khalifat | Aktif | 81 / 98 | 40% | 1 | 05.10.2027 | - |
| Eaden Roka | Rapid Wien | Aktif | 117 / 121 | 40% | 1 | 05.10.2027 | - |
| Gift Udoh | Ikorodu City | Aktif | 102 / 97 | 40% | 1 | 30.08.2027 | - |
| Elijah Scott | Reggiana | Görüşülüyor | 111 / 121 | 40% | 1 | 30.08.2027 | - |
| Diego Aguado | Real Madrid | Aktif | 112 / 121 | 40% | 1 | 03.08.2027 | - |
| Cherrion Valerius | NAC Breda | Aktif | 113 / 127 | 40% | 1 | 03.08.2027 | - |
| Oliver Sorg | Stripfing | Görüşülüyor | 113 / 122 | 40% | 1 | 19.07.2027 | - |
| David Santos Daiber | Bayern Munich | Kaybedildi | 112 / 115 | 72% | 1 | 05.07.2027 | - |
| Reiss Nelson | Vitesse | Aktif | 144 / 141 | 92% | 11 | 14.06.2027 | Güçlü Onay |
| Joey Müller | Roda | Kaybedildi | 112 / 109 | 75% | 3 | 14.06.2027 | - |
| Sergio Arribas | Almería | Rapor Hazır | 142 / 134 | 67% | 2 | 14.06.2027 | - |
| Kevin Schade | Hannover 96 | Rapor Hazır | 150 / 143 | 80% | 4 | 07.06.2027 | - |
| Hugo Duro | Valencia | Rapor Hazır | 148 / 147 | 83% | 5 | 07.06.2027 | - |
| Zidan Sertdemir | Preußen Münster | Kaybedildi | 122 / 114 | 72% | 1 | 07.06.2027 | - |
| Wilson Odobert | Huddersfield Town | Rapor Hazır | 148 / 146 | 83% | 5 | 02.06.2027 | - |
| Gaspar | Gijón | Rapor Hazır | 136 / 137 | 67% | 2 | 02.06.2027 | - |
| Marcos López | Huracán | Görüşülüyor | 127 / 127 | 68% | 1 | 01.06.2027 | - |
| Kévin Denkey | Athletic Bilbao | Görüşülüyor | 129 / 130 | 68% | 1 | 01.06.2027 | - |
| Kasper Høgh | Olympique Lyonnais | Rapor Hazır | 132 / 133 | 66% | 1 | 01.06.2027 | - |
| Maxim Glushenkov | Veracruz | Görüşülüyor | 140 / 140 | 66% | 1 | 01.06.2027 | - |
| Eren Elmalı | Fatih Karagumruk | Görüşülüyor | 134 / 134 | 68% | 1 | 01.06.2027 | - |
| Óscar Aranda | Luton Town | Aktif | 134 / 133 | 75% | 3 | 31.05.2027 | - |
| Jovon Makama | Norwich City | Aktif | 129 / 131 | 83% | 5 | 30.05.2027 | Onayla |
| Fermín | Barcelona | Aktif | 166 / 160 | 40% | 1 | 30.05.2027 | - |
| Tobias Raschl | Leyton Orient | Aktif | 118 / 116 | 92% | 11 | 24.05.2027 | Onayla |
| Jack McGlynn | Stoke City | Aktif | 133 / 135 | 75% | 3 | 24.05.2027 | - |
| Jaden Philogene | Ipswich Town | Aktif | 144 / 138 | 80% | 4 | 22.05.2027 | Onayla |
| Fisnik Asllani | TSG Hoffenheim | Aktif | 154 / 148 | 40% | 1 | 20.05.2027 | - |
| Christopher Scott | Antwerp | Aktif | 120 / 117 | 75% | 3 | 16.05.2027 | - |
| Dylan Levitt | Leyton Orient | Aktif | 116 / 118 | 67% | 2 | 13.05.2027 | İzle |
| Mohamed Belloumi | Hull City | Aktif | 144 / 136 | 80% | 4 | 12.05.2027 | Güçlü Onay |
| Jay Stansfield | Birmingham | Aktif | 138 / 138 | 83% | 5 | 12.05.2027 | - |
| Dan Ndoye | Nottingham Forest | Aktif | 155 / 148 | 75% | 3 | 11.05.2027 | Onayla |
| Kwadwo Baah | Watford | Aktif | 130 / 131 | 75% | 3 | 11.05.2027 | - |
| Tom Fellows | Southampton | Aktif | 130 / 134 | 75% | 3 | 09.05.2027 | Onayla |
| Franz-Ethan Meichtry | Genoa | Aktif | 128 / 130 | 67% | 2 | 07.05.2027 | - |
| Roberto Massimo | Gornik Zabrze | Aktif | 118 / 116 | 80% | 4 | 05.05.2027 | İzle |
| Ilaix Moriba | Celta | Aktif | 154 / 153 | 75% | 3 | 04.05.2027 | - |
| Thiago Almada | Udinese | Aktif | 155 / 139 | 40% | 1 | 04.05.2027 | - |
| Jack Rudoni | Bradford City | Aktif | 141 / 137 | 40% | 1 | 03.05.2027 | - |
| Leif Davis | Ipswich Town | Aktif | 138 / 137 | 75% | 3 | 02.05.2027 | - |
| Erick Sánchez | Middlesbrough | Aktif | 151 / 145 | 40% | 1 | 27.04.2027 | - |
| Noel Niemann | GKS Tychy | Aktif | 97 / 97 | 80% | 4 | 15.04.2027 | İzle |
| Julio Enciso | Ipswich Town | Aktif | 151 / 149 | 75% | 3 | 09.04.2027 | - |
| Sonny Carey | Charlton Athletic | Aktif | 122 / 116 | 40% | 1 | 29.03.2027 | - |
| Aaron Connolly | Leyton Orient | Aktif | 115 / 111 | 40% | 1 | 22.03.2027 | - |
| Soufiane Messeguem | Académico de Viseu | Aktif | 127 / 124 | 40% | 1 | 21.03.2027 | - |
| Louie Barry | Sheffield Wednesday | Aktif | 130 / 118 | 40% | 1 | 19.03.2027 | - |
| Idrissa Touré | Monza | Aktif | 130 / 132 | 40% | 1 | 31.12.2026 | - |
| Jannes Horn | Rapid Wien | Aktif | 127 / 127 | 40% | 1 | 31.12.2026 | - |
| Javi Puado | Espanyol | Aktif | 148 / 133 | 40% | 1 | 01.08.2026 | - |