| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | şimdi |
| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | şimdi |
| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | şimdi |
| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | şimdi |
| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | şimdi |
| Bir transfer hedefi önerdi | şimdi |
| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | şimdi |
| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | şimdi |
| Oyuncu | Kulüp | Durum | Yetenek | Güven | İzlendi | Son Gözlem | Son Oy |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Caleb Yirenkyi | Coventry City | Rapor Hazır | 146 / 151 | 67% | 2 | 21.06.2027 | - |
| Daniel Mahiya | Rapid Wien | Aktif | 93 / 95 | 40% | 1 | 21.06.2027 | - |
| Lander Astiazarán | Real Sociedad | Aktif | 113 / 120 | 40% | 1 | 07.06.2027 | - |
| David Santos Daiber | Bayern Munich | Rapor Hazır | 109 / 123 | 72% | 1 | 06.06.2027 | - |
| Rafiu Durosinmi | Olympique de Marseille | Rapor Hazır | 133 / 135 | 67% | 1 | 01.06.2027 | - |
| Jovon Makama | Norwich City | Aktif | 133 / 132 | 88% | 7 | 31.05.2027 | - |
| Jon Morcillo | Almería | Aktif | 128 / 126 | 40% | 1 | 31.05.2027 | - |
| Óscar Aranda | Luton Town | Aktif | 139 / 132 | 67% | 2 | 29.05.2027 | - |
| Gonzalo | Fulham | Aktif | 146 / 146 | 83% | 5 | 29.05.2027 | - |
| Ricardo Pepi | Middlesbrough | Aktif | 149 / 143 | 75% | 3 | 28.05.2027 | - |
| Jay Stansfield | Birmingham | Aktif | 135 / 135 | 83% | 5 | 28.05.2027 | - |
| Filip Stojilković | Holstein Kiel | Aktif | 128 / 124 | 75% | 3 | 26.05.2027 | - |
| Noah Okafor | Leeds United | Aktif | 136 / 137 | 89% | 8 | 24.05.2027 | - |
| Lukas Nmecha | Leeds United | Aktif | 128 / 128 | 80% | 4 | 24.05.2027 | - |
| Elijah Adebayo | Luton Town | Aktif | 131 / 126 | 80% | 4 | 24.05.2027 | - |
| Isac Lidberg | Hannover 96 | Aktif | 131 / 129 | 40% | 1 | 23.05.2027 | - |
| Ermedin Demirović | FC Augsburg | Aktif | 140 / 143 | 67% | 2 | 22.05.2027 | - |
| Joaquín Panichelli | RC Strasbourg | Aktif | 141 / 141 | 83% | 5 | 21.05.2027 | - |
| Hirving Marquez | Werder Bremen | Aktif | 139 / 141 | 67% | 2 | 20.05.2027 | - |
| Kevin Schade | Hannover 96 | Aktif | 150 / 143 | 80% | 4 | 19.05.2027 | - |
| Fisnik Asllani | TSG Hoffenheim | Aktif | 144 / 146 | 83% | 5 | 16.05.2027 | - |
| Luis Suárez | Köln | Aktif | 151 / 154 | 75% | 3 | 16.05.2027 | - |
| Dávid Strelec | Middlesbrough | Aktif | 135 / 135 | 83% | 5 | 13.05.2027 | - |
| Luca Langoni | Zaragoza | Aktif | 142 / 137 | 40% | 1 | 13.05.2027 | - |
| Juanmi Latasa | Valladolid | Aktif | 135 / 128 | 75% | 3 | 10.05.2027 | - |
| Tim Lemperle | TSG Hoffenheim | Aktif | 147 / 146 | 75% | 3 | 10.05.2027 | - |
| Aaron Collins | Milton Keynes Dons | Aktif | 120 / 113 | 67% | 2 | 10.05.2027 | - |
| Fiete Arp | SC Paderborn | Aktif | 137 / 133 | 67% | 2 | 06.05.2027 | - |
| Lion Lauberbach | Venezia | Aktif | 127 / 124 | 75% | 3 | 04.05.2027 | - |
| George Hirst | Stoke City | Aktif | 134 / 134 | 88% | 7 | 03.05.2027 | - |
| Adam Idah | Swansea City | Aktif | 134 / 129 | 88% | 7 | 02.05.2027 | Onayla |
| Lorent Tolaj | Plymouth Argyle | Aktif | 120 / 121 | 75% | 3 | 30.04.2027 | - |
| Dom Ballard | Leyton Orient | Aktif | 122 / 124 | 80% | 4 | 28.04.2027 | - |
| Alberto Marí | Sabadell | Aktif | 124 / 118 | 40% | 1 | 26.04.2027 | - |
| Gastón Valles | Tenerife | Aktif | 124 / 122 | 67% | 2 | 25.04.2027 | - |
| Samu Aghehowa | Genoa | Aktif | 158 / 158 | 88% | 7 | 16.04.2027 | - |
| Aune Heggebø | West Bromwich Albion | Aktif | 139 / 130 | 40% | 1 | 15.04.2027 | - |
| Youssoufa Moukoko | FC Copenhagen | Aktif | 131 / 130 | 80% | 4 | 10.04.2027 | - |
| Aaron Connolly | Leyton Orient | Aktif | 124 / 117 | 40% | 1 | 10.04.2027 | - |
| Hicham Mahou | Bristol Rovers | Aktif | 115 / 112 | 67% | 2 | 08.04.2027 | - |
| García Pascual | Cádiz | Aktif | 132 / 133 | 40% | 1 | 06.04.2027 | - |
| Alexis Vega | Mainz 05 | Aktif | 135 / 134 | 40% | 1 | 25.03.2027 | - |
| Johannes Eggestein | Winterthur | Aktif | 127 / 125 | 40% | 1 | 18.03.2027 | - |
| Arnel Jakupović | Vitoria Guimaraes | Aktif | 122 / 122 | 67% | 2 | 04.03.2027 | - |
| Niklas Steffen | Thun | Aktif | 119 / 116 | 40% | 1 | 12.01.2027 | - |
| Nicolas Kristof | SV Elversberg | Aktif | 131 / 128 | 40% | 1 | 12.01.2027 | - |
| Kasper Høgh | Olympique Lyonnais | Aktif | 132 / 133 | 66% | 1 | 11.01.2027 | - |
| Jonmi Magunagoitia | Eibar | Aktif | 124 / 124 | 40% | 1 | 11.01.2027 | - |
| Vincent Müller | Aalborg | Aktif | 107 / 115 | 40% | 1 | 11.01.2027 | - |
| Leandro Andrade | Fortaleza | Aktif | 131 / 131 | 67% | 1 | 01.01.2027 | - |
| Dardan Shabanhaxhaj | Rubin | Aktif | 118 / 116 | 40% | 1 | 31.12.2026 | - |
| Steffen Tigges | Yverdon | Aktif | 112 / 115 | 40% | 1 | 31.12.2026 | - |
| Tobias Raschl | Leyton Orient | Aktif | 118 / 118 | 80% | 4 | 30.12.2026 | - |
| Valentino Müller | WSG Tirol | Aktif | 122 / 118 | 75% | 3 | 30.12.2026 | - |
| Leon Robinson | Hertha Wels | Aktif | 116 / 115 | 86% | 6 | 27.12.2026 | - |
| Arne Maier | Ujpest | Aktif | 126 / 126 | 83% | 5 | 27.12.2026 | - |
| Vitalie Becker | Zurich | Aktif | 122 / 125 | 88% | 7 | 25.12.2026 | İzle |
| Soufiane Messeguem | Académico de Viseu | Aktif | 120 / 116 | 75% | 3 | 25.12.2026 | - |
| Bjarne Pudel | Aalborg | Aktif | 109 / 108 | 83% | 5 | 20.12.2026 | İzle |
| Simon Seidl | Blau-Weiß Linz | Aktif | 108 / 114 | 40% | 1 | 20.12.2026 | - |
| Christopher Scott | Antwerp | Aktif | 111 / 115 | 86% | 6 | 18.12.2026 | - |
| Roberto Massimo | Gornik Zabrze | Aktif | 116 / 116 | 90% | 9 | 16.12.2026 | İzle |
| Niclas Anspach | Wil | Aktif | 102 / 99 | 67% | 2 | 16.12.2026 | - |
| Petar Pušić | Wieczysta Kraków | Aktif | 125 / 120 | 40% | 1 | 14.12.2026 | - |
| Bryan Hein | Botev Plovdiv | Aktif | 110 / 112 | 89% | 8 | 13.12.2026 | İzle |
| Lukas Ahrend | PAS Giannina | Aktif | 106 / 104 | 40% | 1 | 12.12.2026 | - |
| Benjamin Goller | Stade Nyonnais | Aktif | 106 / 107 | 88% | 7 | 09.12.2026 | - |
| Frans Krätzig | Red Bull Salzburg | Aktif | 130 / 129 | 86% | 6 | 09.12.2026 | - |
| Moritz Römling | Tatran Prešov | Aktif | 99 / 108 | 67% | 2 | 08.12.2026 | - |
| Jean-Manuel Mbom | Viborg | Aktif | 129 / 122 | 40% | 1 | 08.12.2026 | - |
| Luca Bolay | Étoile Carouge | Aktif | 111 / 111 | 75% | 3 | 06.12.2026 | İzle |
| Joey Müller | Roda | Aktif | 104 / 105 | 80% | 4 | 06.12.2026 | - |
| Can Bozdogan | Grasshopper | Aktif | 124 / 120 | 83% | 5 | 05.12.2026 | - |
| Julian von Moos | Grasshopper | Aktif | 118 / 121 | 40% | 1 | 01.12.2026 | - |
| Andrés Gómez | Vasco da Gama | Aktif | 128 / 131 | 40% | 1 | 01.12.2026 | - |
| Jona Niemiec | OB | Aktif | 109 / 109 | 89% | 8 | 29.11.2026 | İzle |
| Reiss Nelson | Vitesse | Aktif | 145 / 139 | 67% | 2 | 20.11.2026 | - |
| Charles Herrmann | Cercle Brugge | Aktif | 103 / 114 | 67% | 2 | 14.11.2026 | - |
| Alvyn Sanches | Young Boys | Aktif | 131 / 133 | 75% | 3 | 06.11.2026 | Onayla |
| Noel Niemann | GKS Tychy | Aktif | 95 / 103 | 40% | 1 | 04.11.2026 | - |
| Henok Teklab | OH Leuven | Aktif | 124 / 116 | 67% | 2 | 01.11.2026 | - |
| Julius Kade | FAC Wien | Aktif | 98 / 103 | 40% | 1 | 31.10.2026 | - |
| Ilaix Moriba | Celta | Aktif | 152 / 153 | 40% | 1 | 29.10.2026 | - |
| Luca Sirch | Luzern | Aktif | 123 / 127 | 67% | 2 | 21.10.2026 | - |
| Sascha Risch | Neuchâtel Xamax | Aktif | 111 / 108 | 75% | 3 | 20.10.2026 | İzle |
| Raul Paula | NAC Breda | Aktif | 110 / 114 | 67% | 2 | 16.10.2026 | İzle |
| Sanel Šaljić | Austria Wien | Aktif | 117 / 123 | 40% | 1 | 14.10.2026 | - |
| Luca Marino | St. Gallen | Aktif | 105 / 113 | 67% | 2 | 10.10.2026 | - |
| Fabio Di Michele Sánchez | Leyton Orient | Aktif | 106 / 113 | 40% | 1 | 03.10.2026 | - |
| Kerim Çalhanoğlu | Gaziantep | Aktif | 94 / 106 | 40% | 1 | 30.09.2026 | - |
| Anas Bakhat | Cittadella | Aktif | 99 / 109 | 40% | 1 | 27.09.2026 | - |
| Kwadwo Baah | Watford | Aktif | 125 / 125 | 75% | 3 | 24.09.2026 | İzle |
| Enrique Lofolomo | Zulte Waregem | Aktif | 114 / 116 | 40% | 1 | 13.09.2026 | - |
| Mateo Klimowicz | Cerro Porteno | Aktif | 108 / 111 | 40% | 1 | 07.09.2026 | - |
| Finn Dahmen | FC Augsburg | Aktif | 142 / 135 | 40% | 1 | 31.08.2026 | - |
| Svend Brodersen | Kawasaki Frontale | Aktif | 116 / 115 | 40% | 1 | 31.08.2026 | - |
| Claudio Spinelli | Vasco da Gama | Aktif | 126 / 134 | 40% | 1 | 26.08.2026 | - |
| Alexander Nübel | Besiktas | Aktif | 152 / 144 | 40% | 1 | 17.08.2026 | - |
| Justin Hammel | Grasshopper | Aktif | 114 / 117 | 40% | 1 | 17.08.2026 | - |
| Akor Adams | Venezia | Aktif | 137 / 136 | 40% | 1 | 02.08.2026 | - |