| Oyuncuyla olumlu etkileşim | şimdi |
| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | şimdi |
| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | şimdi |
| Bir transfer hedefi önerdi | şimdi |
| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | şimdi |
| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | 7gün önce |
| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | 7gün önce |
| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | 7gün önce |
| Oyuncu | Kulüp | Durum | Yetenek | Güven | İzlendi | Son Gözlem | Son Oy |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Caju | Spartak Subotica | Aktif | 104 / 118 | 40% | 1 | 09.09.2026 | - |
| Célio Pompeu | St. Louis CITY SC | Aktif | 111 / 111 | 40% | 1 | 09.09.2026 | - |
| Lucas Dantas | First Vienna | Aktif | 105 / 101 | 67% | 2 | 08.09.2026 | İzle |
| Derick Poloni | Farense | Aktif | 85 / 92 | 40% | 1 | 08.09.2026 | - |
| Wesley Pomba | Vorskla | Aktif | 131 / 97 | 40% | 1 | 06.09.2026 | - |
| Pastor | Ludogorets | Aktif | 95 / 140 | 40% | 1 | 28.08.2026 | - |
| Danilo Soares | Nürnberg | Aktif | 125 / 102 | 40% | 1 | 28.08.2026 | - |
| Léo Pimenta | Vihren | Aktif | 110 / 64 | 40% | 1 | 27.08.2026 | - |
| Allyson | Rudes | Aktif | 63 / 67 | 40% | 1 | 27.08.2026 | - |
| Kaick | FC Dallas | Aktif | 102 / 132 | 40% | 1 | 26.08.2026 | - |
| Esquerdinha | Queens Park Rangers | Aktif | 106 / 124 | 40% | 1 | 26.08.2026 | - |
| Fernando Medeiros | Egnatia Rrogozhinë | Aktif | 105 / 121 | 67% | 2 | 25.08.2026 | İzle |
| Felipe Curcio | Rudes | Aktif | 92 / 107 | 40% | 1 | 25.08.2026 | - |
| Luis Fernando | Santa Clara | Aktif | 104 / 94 | 40% | 1 | 19.08.2026 | - |
| Émerson Galego | Juventude | Aktif | 111 / 102 | 40% | 1 | 19.08.2026 | - |
| Carlos Daniel | Fafe | Aktif | 98 / 101 | 40% | 1 | 16.08.2026 | - |
| Robinho | Estrela da Amadora | Aktif | 102 / 117 | 40% | 1 | 15.08.2026 | - |
| Luccas Paraízo | Leixões | Aktif | 94 / 106 | 40% | 1 | 15.08.2026 | - |
| Anderson | Blau-Weiß Linz | Aktif | 108 / 94 | 40% | 1 | 14.08.2026 | - |
| Hevertton | Levski | Aktif | 106 / 104 | 40% | 1 | 14.08.2026 | - |
| Sidnney | Livyi Bereh | Aktif | 115 / 104 | 40% | 1 | 14.08.2026 | - |
| Weverson | Gil Vicente | Aktif | 117 / 103 | 67% | 2 | 12.08.2026 | Onayla |
| Gustavo | Sliema Wanderers | Aktif | 79 / 96 | 40% | 1 | 12.08.2026 | - |
| Ítalo | Vizela | Aktif | 97 / 77 | 40% | 1 | 12.08.2026 | - |
| Volnei | Torreense | Aktif | 116 / 117 | 40% | 1 | 12.08.2026 | - |
| Elias Franco | CSKA 1948 | Aktif | 84 / 103 | 40% | 1 | 11.08.2026 | - |
| Fernandinho | Sliema Wanderers | Aktif | 77 / 95 | 40% | 1 | 11.08.2026 | - |
| Vinicius Baiano | Naxxar Lions | Aktif | 87 / 107 | 40% | 1 | 09.08.2026 | - |
| Marquinho | Académico de Viseu | Aktif | 91 / 108 | 40% | 1 | 07.08.2026 | Daha Fazla Bilgi |
| Guilherme Biro | Austin FC | Aktif | 104 / 116 | 40% | 1 | 07.08.2026 | - |
| João Vialle | Polissia | Aktif | 85 / 92 | 40% | 1 | 07.08.2026 | - |
| Matheus Dias | Pogoń Grodzisk Mazowiecki | Aktif | 87 / 71 | 40% | 1 | 06.08.2026 | - |
| Diogo Bezerra | Rio Ave | Aktif | 105 / 111 | 40% | 1 | 05.08.2026 | - |
| Lucas Araújo | Botev Plovdiv | Aktif | 104 / 116 | 40% | 1 | 05.08.2026 | - |
| Rodolfo | Castellón | Aktif | 77 / 80 | 40% | 1 | 04.08.2026 | - |
| Nicolas Rossi | Schwarz-Weiß Bregenz | Aktif | 87 / 105 | 40% | 1 | 04.08.2026 | Daha Fazla Bilgi |
| Douglas Borel | Santa Clara | Aktif | 113 / 90 | 40% | 1 | 02.08.2026 | - |
| Correia | Chernomorets Burgas | Aktif | 65 / 80 | 40% | 1 | 02.08.2026 | - |
| Jarleysom | Portimonense | Aktif | 122 / 112 | 40% | 1 | 01.08.2026 | - |