| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | şimdi |
| Bir transfer hedefi önerdi | şimdi |
| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | şimdi |
| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | şimdi |
| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | 7gün önce |
| Bir transfer hedefine karşı oy verdi | 7gün önce |
| Bir transfer hedefi önerdi | 7gün önce |
| Bir maç izledi | 7gün önce |
| Oyuncu | Kulüp | Durum | Yetenek | Güven | İzlendi | Son Gözlem | Son Oy |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isaiah Jones | Luton Town | Rapor Hazır | 115 / 118 | 67% | 2 | 08.02.2027 | - |
| Gaspar | Gijón | Aktif | 134 / 134 | 40% | 1 | 08.02.2027 | - |
| Max Scholze | Estrela da Amadora | Aktif | 117 / 111 | 40% | 1 | 07.02.2027 | - |
| Jovon Makama | Norwich City | Aktif | 127 / 137 | 40% | 1 | 07.02.2027 | - |
| Carlo Boukhalfa | St. Gallen | Rapor Hazır | 122 / 124 | 86% | 6 | 06.02.2027 | - |
| Matthias Seidl | Rapid Wien | Aktif | 132 / 121 | 40% | 1 | 06.02.2027 | - |
| Jan Bürger | Den Bosch | Aktif | 101 / 114 | 40% | 1 | 05.02.2027 | - |
| César Gelabert | Gijón | Aktif | 136 / 145 | 40% | 1 | 04.02.2027 | - |
| Yeremay | Deportivo La Coruña | Aktif | 146 / 138 | 40% | 1 | 04.02.2027 | - |
| David Larrubia | Málaga | Aktif | 121 / 129 | 40% | 1 | 03.02.2027 | - |
| Julio Enciso | Ipswich Town | Aktif | 149 / 152 | 40% | 1 | 03.02.2027 | - |
| Taylan Bulut | Lausanne-Sport | Rapor Hazır | 123 / 129 | 75% | 3 | 02.02.2027 | - |
| Sascha Risch | Arenas Club | Aktif | 112 / 107 | 40% | 1 | 02.02.2027 | - |
| Martin Gjorgievski | Zbrojovka Brno | Aktif | 110 / 119 | 40% | 1 | 26.01.2027 | - |
| Rayane Belaid | Atlético Madrid | Aktif | 111 / 121 | 40% | 1 | 26.01.2027 | - |
| Villum Berthelsen | FC Nordsjaelland | Aktif | 103 / 126 | 40% | 1 | 19.01.2027 | - |
| Saïd El Mala | Köln | Aktif | 151 / 146 | 40% | 1 | 13.01.2027 | - |
| Paskal Meyer | Motor Lublin | Aktif | 88 / 84 | 40% | 1 | 13.01.2027 | - |
| Harry Leonard | Peterborough United | Aktif | 105 / 118 | 40% | 1 | 04.01.2027 | - |
| Raul Florucz | Union SG | Aktif | 138 / 130 | 40% | 1 | 04.01.2027 | - |
| Ammar Ramadan | Randers | Rapor Hazır | 116 / 117 | 66% | 1 | 01.01.2027 | - |
| Ivan Bašić | Sydney FC | Görüşülüyor | 111 / 113 | 64% | 1 | 01.01.2027 | - |
| Isaac Solet | Hércules | Görüşülüyor | 124 / 125 | 64% | 1 | 01.01.2027 | - |
| Maks Ebong | Botev Plovdiv | Rapor Hazır | 123 / 123 | 65% | 1 | 01.01.2027 | - |
| Pedrinho | Granada | Rapor Hazır | 133 / 133 | 62% | 1 | 01.01.2027 | - |
| Keito Nakamura | Alavés | Rapor Hazır | 135 / 135 | 69% | 1 | 01.01.2027 | - |
| Lewis Ferguson | Bologna | Aktif | 139 / 143 | 40% | 1 | 31.12.2026 | - |
| Leandro Barreiro | FC Lorient | Aktif | 138 / 139 | 80% | 4 | 29.12.2026 | - |
| Armel Bella-Kotchap | Venezia | Aktif | 121 / 127 | 67% | 2 | 29.12.2026 | - |
| Levent Mercan | Zurich | Aktif | 123 / 125 | 83% | 5 | 26.12.2026 | - |
| Max Bird | Birmingham | Aktif | 131 / 129 | 40% | 1 | 25.12.2026 | - |
| Samuele di Benedetto | Huddersfield Town | Aktif | 120 / 127 | 80% | 4 | 24.12.2026 | - |
| Flavius Daniliuc | Basel | Aktif | 129 / 135 | 67% | 2 | 24.12.2026 | - |
| Harry Clarke | Preston | Aktif | 134 / 138 | 40% | 1 | 24.12.2026 | - |
| Benedict Scharner | Red Bull Salzburg | Aktif | 76 / 85 | 40% | 1 | 24.12.2026 | - |
| Charles Herrmann | Cercle Brugge | Aktif | 110 / 117 | 67% | 2 | 23.12.2026 | - |
| Philipp Moizi | Rapid Wien | Aktif | 84 / 101 | 40% | 1 | 23.12.2026 | - |
| Jean-Manuel Mbom | Viborg | Aktif | 135 / 126 | 67% | 2 | 22.12.2026 | - |
| Clemens Riedel | Espanyol | Aktif | 121 / 133 | 40% | 1 | 22.12.2026 | - |
| Dario Marešić | Hajduk Split | Aktif | 122 / 121 | 75% | 3 | 20.12.2026 | - |
| Matthias Braunöder | Carrarese | Aktif | 131 / 122 | 67% | 2 | 18.12.2026 | - |
| Dorian Derbaci | Aarau | Aktif | 107 / 108 | 40% | 1 | 17.12.2026 | - |
| Rodrigo Saravia | Ponte Preta | Aktif | 112 / 116 | 40% | 1 | 17.12.2026 | - |
| Soufiane Messeguem | Académico de Viseu | Aktif | 119 / 120 | 83% | 5 | 16.12.2026 | - |
| Matthäus Taferner | WSG Tirol | Aktif | 116 / 122 | 67% | 2 | 16.12.2026 | - |
| Rafael Lubach | Nürnberg | Aktif | 113 / 127 | 67% | 2 | 14.12.2026 | - |
| Tim Drexler | Red Bull Salzburg | Aktif | 124 / 130 | 75% | 3 | 14.12.2026 | - |
| Josias Lukembila | Sion | Aktif | 113 / 116 | 67% | 2 | 14.12.2026 | - |
| Valentino Müller | WSG Tirol | Aktif | 110 / 116 | 40% | 1 | 14.12.2026 | - |
| Neil Volken | Zurich | Aktif | 86 / 111 | 40% | 1 | 14.12.2026 | - |
| Adam Idah | Swansea City | Aktif | 123 / 123 | 67% | 2 | 11.12.2026 | Onayla |
| José Luis Acosta | Emmen | Aktif | 130 / 135 | 40% | 1 | 11.12.2026 | - |
| Thomas Gurmann | Sturm Graz | Aktif | 91 / 100 | 40% | 1 | 11.12.2026 | - |
| Daniel Svensson | Borussia Dortmund | Aktif | 146 / 139 | 67% | 2 | 08.12.2026 | - |
| Arne Maier | Ujpest | Aktif | 127 / 125 | 80% | 4 | 06.12.2026 | - |
| Leif Davis | Ipswich Town | Aktif | 144 / 138 | 75% | 3 | 05.12.2026 | - |
| Julian Eitschberger | Sturm Graz | Aktif | 105 / 115 | 40% | 1 | 05.12.2026 | - |
| Enzo Leopold | Fortuna Düsseldorf | Aktif | 114 / 129 | 40% | 1 | 02.12.2026 | - |
| Hiroki Ito | Bayern Munich | Aktif | 144 / 140 | 40% | 1 | 02.12.2026 | - |
| Antonio Blanco | Alavés | Aktif | 142 / 145 | 40% | 1 | 01.12.2026 | - |
| Marc Giger | Lokeren-Temse | Aktif | 104 / 115 | 40% | 1 | 30.11.2026 | - |
| Karim Adeyemi | Barcelona | Aktif | 147 / 145 | 67% | 2 | 29.11.2026 | - |
| Tyrell Malacia | Fortuna Düsseldorf | Aktif | 133 / 142 | 40% | 1 | 26.11.2026 | - |
| Lukas Nmecha | Dynamo Dresden | Aktif | 139 / 127 | 40% | 1 | 25.11.2026 | - |
| Levi Colwill | Chelsea | Aktif | 147 / 164 | 40% | 1 | 25.11.2026 | - |
| Caspar Jander | Southampton | Aktif | 137 / 138 | 75% | 3 | 24.11.2026 | - |
| Bećir Omeragić | Basel | Aktif | 132 / 135 | 80% | 4 | 24.11.2026 | - |
| Matteo di Giusto | Luzern | Aktif | 137 / 123 | 40% | 1 | 22.11.2026 | - |
| Frans Krätzig | Red Bull Salzburg | Aktif | 130 / 129 | 83% | 5 | 18.11.2026 | - |
| Tobias Raschl | Bolton Wanderers | Aktif | 129 / 113 | 40% | 1 | 16.11.2026 | - |
| Jonas Auer | Rapid Wien | Aktif | 124 / 123 | 67% | 2 | 14.11.2026 | - |
| Robert Voloder | New York Red Bulls | Aktif | 106 / 114 | 67% | 2 | 13.11.2026 | - |
| Michaël Cuisance | Hertha BSC | Aktif | 144 / 124 | 40% | 1 | 13.11.2026 | - |
| Dion Beljo | Dinamo Zagreb | Aktif | 138 / 133 | 40% | 1 | 12.11.2026 | - |
| Jorge Pascual | Granada | Aktif | 138 / 138 | 40% | 1 | 12.11.2026 | - |
| Abel Ruiz | Girona | Aktif | 133 / 143 | 40% | 1 | 09.11.2026 | - |
| Tom Gaal | St. Gallen | Aktif | 121 / 123 | 67% | 2 | 05.11.2026 | - |
| Christoph Klarer | Birmingham | Aktif | 131 / 126 | 75% | 3 | 03.11.2026 | - |
| Nikolas Muci | Grasshopper | Aktif | 101 / 123 | 40% | 1 | 03.11.2026 | - |
| Lukas Sulzbacher | WSG Tirol | Aktif | 125 / 123 | 40% | 1 | 31.10.2026 | - |
| Can Bozdogan | Willem II | Aktif | 123 / 120 | 67% | 2 | 30.10.2026 | - |
| Nicky Beloko | Lausanne-Sport | Aktif | 109 / 113 | 40% | 1 | 28.10.2026 | - |
| Isaac Schmidt | Young Boys | Aktif | 117 / 126 | 40% | 1 | 26.10.2026 | - |
| Jan Schöppner | Heidenheim | Aktif | 134 / 118 | 40% | 1 | 25.10.2026 | - |
| Nicolas Madsen | Queens Park Rangers | Aktif | 134 / 127 | 40% | 1 | 22.10.2026 | - |
| Lindrit Kamberi | Zurich | Aktif | 132 / 123 | 40% | 1 | 21.10.2026 | - |
| Uran Bislimi | Lugano | Aktif | 128 / 114 | 40% | 1 | 19.10.2026 | - |
| Mikel Gogorza | FC Midtjylland | Aktif | 129 / 127 | 75% | 3 | 17.10.2026 | - |
| Richmond Osayantin | Sturm Graz | Aktif | 90 / 98 | 40% | 1 | 17.10.2026 | - |
| Furkan Dursun | Thun | Aktif | 91 / 101 | 75% | 3 | 15.10.2026 | İzle |
| Eli Junior Kroupi | Toulouse FC | Aktif | 146 / 142 | 67% | 2 | 14.10.2026 | Onayla |
| Hasan Deshishku | Austria Wien | Aktif | 93 / 102 | 67% | 2 | 12.10.2026 | Reddet |
| Jakob Zangerl | Red Bull Salzburg | Aktif | 82 / 88 | 40% | 1 | 12.10.2026 | - |
| Abduljeleel Abdulateef | Odd | Aktif | 101 / 120 | 40% | 1 | 11.10.2026 | - |
| Momodou Jaiteh | Bellinzona | Aktif | 94 / 101 | 40% | 1 | 10.10.2026 | - |
| Paris Brunner | US Orleans | Aktif | 107 / 125 | 40% | 1 | 09.10.2026 | - |
| Ethan Galbraith | Swansea City | Aktif | 122 / 128 | 40% | 1 | 09.10.2026 | - |
| Cristian Iguarán | Union Magdalena | Aktif | 120 / 113 | 40% | 1 | 06.10.2026 | - |
| Consrich Sprenger | VVV-Venlo | Aktif | 70 / 83 | 67% | 2 | 02.10.2026 | - |
| Enrique Aguilar | Red Bull Salzburg | Aktif | 90 / 102 | 75% | 3 | 30.09.2026 | İzle |
| Leander Popp | Greuther Fürth | Aktif | 109 / 119 | 40% | 1 | 23.09.2026 | - |
| Joaquín Freitas | Flamengo | Aktif | 105 / 124 | 40% | 1 | 21.09.2026 | - |
| Matheus Alves | CSKA Moscow | Aktif | 137 / 125 | 40% | 1 | 20.09.2026 | - |
| Roméo Beney | Famalicao | Aktif | 104 / 113 | 40% | 1 | 13.09.2026 | - |
| Konstantin Aleksa | Austria Wien | Aktif | 97 / 102 | 40% | 1 | 12.09.2026 | - |
| Sam Amo-Ameyaw | RC Strasbourg | Aktif | 123 / 132 | 40% | 1 | 09.09.2026 | - |
| Will Lankshear | Middlesbrough | Aktif | 126 / 136 | 40% | 1 | 09.09.2026 | - |
| Romeo Mörth | Austria Wien | Aktif | 93 / 90 | 40% | 1 | 26.08.2026 | - |
| Nadir Ajanović | Admira Wacker | Aktif | 104 / 105 | 40% | 1 | 26.08.2026 | - |
| Tomás Cruz | Benfica | Aktif | 99 / 109 | 40% | 1 | 01.08.2026 | - |