| Bir oyuncu değerlendirdi | şimdi |
| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | şimdi |
| Bir transfer hedefi önerdi | şimdi |
| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | şimdi |
| Bir oyuncu değerlendirdi | şimdi |
| Bir oyuncu değerlendirdi | 7gün önce |
| Bir oyuncu değerlendirdi | 7gün önce |
| Bir oyuncu değerlendirdi | 7gün önce |
| Oyuncu | Kulüp | Durum | Yetenek | Güven | İzlendi | Son Gözlem | Son Oy |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Filippo Mané | VfL Bochum | Rapor Hazır | 138 / 140 | 86% | 6 | 24.05.2030 | - |
| Eneko Ortiz | Villarreal | Rapor Hazır | 119 / 124 | 67% | 2 | 24.05.2030 | - |
| Ryan Trevitt | Wrexham | Rapor Hazır | 132 / 134 | 80% | 4 | 24.05.2030 | - |
| Jean Mambuku | Hebar | Rapor Hazır | 106 / 114 | 80% | 4 | 23.05.2030 | - |
| Nicolò Evangelisti | Diosgyor | Rapor Hazır | 114 / 111 | 75% | 3 | 23.05.2030 | - |
| Fabio Chiarodia | Kaiserslautern | Aktif | 145 / 137 | 40% | 1 | 23.05.2030 | - |
| Federico Bonini | Sevilla | Rapor Hazır | 130 / 132 | 83% | 5 | 22.05.2030 | - |
| Christian Celesia | Pribram | Rapor Hazır | 111 / 109 | 83% | 5 | 22.05.2030 | - |
| Pablo Pérez | Atlético Madrid | Aktif | 117 / 114 | 40% | 1 | 22.05.2030 | - |
| Daniele Solcia | Cheltenham Town | Rapor Hazır | 104 / 107 | 67% | 2 | 20.05.2030 | - |
| Sidnei Tavares | Walsall | Rapor Hazır | 126 / 125 | 80% | 4 | 19.05.2030 | - |
| Antonio Metlika | Wycombe Wanderers | Rapor Hazır | 117 / 114 | 67% | 2 | 19.05.2030 | - |
| Jonas Heinz | Salford City | Rapor Hazır | 105 / 103 | 83% | 5 | 17.05.2030 | - |
| Sascha Britschgi | Parma | Aktif | 131 / 139 | 40% | 1 | 17.05.2030 | - |
| Patryk Peda | Palermo | Aktif | 134 / 136 | 40% | 1 | 17.05.2030 | - |
| Owen Dodgson | Stockport County | Rapor Hazır | 121 / 114 | 67% | 2 | 14.05.2030 | - |
| Filippo Missori | Sassuolo | Rapor Hazır | 134 / 133 | 67% | 2 | 14.05.2030 | - |
| Jonathan Bland | Barnsley | Rapor Hazır | 109 / 108 | 67% | 2 | 13.05.2030 | - |
| Nico Guillén | Sevilla | Rapor Hazır | 124 / 124 | 75% | 3 | 13.05.2030 | - |
| Ayrton Portillo | Pau FC | Rapor Hazır | 123 / 120 | 80% | 4 | 12.05.2030 | - |
| Joe Snowdon | Swindon Town | Rapor Hazır | 108 / 103 | 80% | 4 | 12.05.2030 | - |
| Christian Pastina | Padova | Aktif | 113 / 116 | 40% | 1 | 12.05.2030 | - |
| Alex Murphy | Stevenage | Aktif | 112 / 115 | 40% | 1 | 11.05.2030 | - |
| Ivan Smolčić | Como | Aktif | 133 / 135 | 40% | 1 | 11.05.2030 | - |
| Davide Gentile | Eupen | Aktif | 110 / 109 | 40% | 1 | 10.05.2030 | - |
| Leandro Ávalos | Tranmere Rovers | Rapor Hazır | 111 / 110 | 75% | 3 | 08.05.2030 | - |
| Izan Merino | Málaga | Rapor Hazır | 140 / 139 | 75% | 3 | 07.05.2030 | - |
| Marco Pompetti | Padova | Aktif | 135 / 133 | 40% | 1 | 07.05.2030 | - |
| Lorenzo Podda | Tarazona | Rapor Hazır | 111 / 107 | 67% | 2 | 06.05.2030 | - |
| Paul Joly | AJ Auxerre | Rapor Hazır | 134 / 134 | 67% | 2 | 06.05.2030 | - |
| Tomás Pérez | Porto | Aktif | 130 / 130 | 40% | 1 | 03.05.2030 | - |
| José Gragera | Espanyol | Rapor Hazır | 133 / 129 | 75% | 3 | 02.05.2030 | - |
| Antonio Troise | Spartak Pleven | Rapor Hazır | 100 / 100 | 83% | 5 | 02.05.2030 | - |
| Pablo Busto | Betis | Aktif | 118 / 119 | 40% | 1 | 01.05.2030 | - |
| Oliver Casey | Blackpool | Rapor Hazır | 124 / 118 | 67% | 2 | 30.04.2030 | - |
| Sam Parker | Walsall | Rapor Hazır | 116 / 119 | 67% | 2 | 29.04.2030 | - |
| Hamish Douglas | Rotherham United | Rapor Hazır | 124 / 123 | 67% | 2 | 29.04.2030 | - |
| Terry Devlin | Portsmouth | Rapor Hazır | 125 / 126 | 67% | 2 | 28.04.2030 | - |
| Mattia Novella | Barnet | Aktif | 115 / 112 | 40% | 1 | 28.04.2030 | - |
| Enzo Aguirre | Milton Keynes Dons | Rapor Hazır | 121 / 119 | 75% | 3 | 27.04.2030 | - |
| Femi Seriki | Sheffield United | Aktif | 130 / 130 | 40% | 1 | 25.04.2030 | - |
| Ismael Barea | Betis | Aktif | 120 / 118 | 40% | 1 | 21.04.2030 | - |
| Andrés Antañón | Celta | Aktif | 114 / 119 | 40% | 1 | 21.04.2030 | - |
| Haydon Roberts | Reading | Rapor Hazır | 131 / 131 | 67% | 2 | 19.04.2030 | - |
| Unai Hernández | Lech | Rapor Hazır | 139 / 134 | 75% | 3 | 19.04.2030 | - |
| Pasquale Ruiz | Bruk-Bet Termalica | Aktif | 92 / 95 | 40% | 1 | 15.04.2030 | - |
| Andre Garcia | Club Brugge | Aktif | 136 / 128 | 40% | 1 | 15.04.2030 | - |
| Saviola Simons | AZ | Aktif | 126 / 129 | 40% | 1 | 14.04.2030 | - |
| Gonçalo Franco | Fulham | Rapor Hazır | 133 / 134 | 67% | 2 | 13.04.2030 | - |
| Damián Bobadilla | Londrina | Rapor Hazır | 140 / 145 | 67% | 2 | 13.04.2030 | - |
| Horacio Igarzábal | Ituano | Aktif | 124 / 109 | 40% | 1 | 08.04.2030 | - |
| Fin Back | Birmingham | Aktif | 117 / 126 | 40% | 1 | 06.04.2030 | - |
| Charlie McCann | Barrow AFC | Aktif | 120 / 115 | 40% | 1 | 06.04.2030 | - |
| Jhan Pool Torres | Operário Ferroviário | Rapor Hazır | 125 / 124 | 67% | 2 | 02.04.2030 | - |
| Marco Piccoli | Shrewsbury Town | Aktif | 107 / 108 | 40% | 1 | 02.04.2030 | - |
| Cristóbal Castillo | Santa Cruz | Aktif | 120 / 106 | 40% | 1 | 02.04.2030 | - |
| Arkell Jude-Boyd | Notts County | Aktif | 103 / 103 | 40% | 1 | 29.03.2030 | - |
| Mahmudu Bajo | Crvena Zvezda | Aktif | 132 / 136 | 40% | 1 | 26.03.2030 | - |
| Robert Mejía | Orenburg | Aktif | 128 / 121 | 40% | 1 | 23.03.2030 | - |
| Christian Garofalo | Chindia Târgoviște | Rapor Hazır | 91 / 92 | 67% | 2 | 22.03.2030 | - |
| Gabriele Piccinini | Amiens SC | Rapor Hazır | 139 / 132 | 67% | 2 | 22.03.2030 | - |
| Tristan Crama | Shrewsbury Town | Aktif | 130 / 130 | 40% | 1 | 21.03.2030 | - |
| Giaco Garombo | Inter de Limeira | Aktif | 115 / 110 | 40% | 1 | 21.03.2030 | - |
| Ivan Ilić | Torino | Aktif | 145 / 142 | 40% | 1 | 20.03.2030 | - |
| Filippo Tosi | Slavia Kroměříž | Aktif | 95 / 94 | 40% | 1 | 20.03.2030 | - |
| Ludovico D'Orazio | Como | Rapor Hazır | 108 / 109 | 76% | 1 | 28.01.2030 | - |
| Giuseppe Saccomanni | Pescara | Rapor Hazır | 90 / 101 | 76% | 1 | 21.01.2030 | - |
| Walter Núñez | Montevideo City Torque | Aktif | 124 / 128 | 40% | 1 | 31.12.2029 | - |
| Matías Salerno | San Telmo | Aktif | 111 / 118 | 40% | 1 | 31.12.2029 | - |
| Máximo Guzmán | Sportivo Italiano | Aktif | 115 / 111 | 40% | 1 | 03.12.2029 | - |
| Francisco Bonfiglio | Boston River | Aktif | 112 / 124 | 40% | 1 | 03.12.2029 | Daha Fazla Bilgi |
| Brian Acosta | Liniers | Aktif | 109 / 95 | 40% | 1 | 23.11.2029 | - |
| Tomás Ferreyra | Defensores Unidos | Aktif | 122 / 112 | 40% | 1 | 23.11.2029 | - |
| Facundo Díaz | Villa Dálmine | Aktif | 115 / 116 | 40% | 1 | 23.11.2029 | - |
| Nahuel Ríos | UAI Urquiza | Aktif | 122 / 117 | 40% | 1 | 20.11.2029 | - |
| Stefano Moreyra | Independiente Rivadavia | Aktif | 125 / 125 | 40% | 1 | 20.11.2029 | - |
| Federico Ulayar | Talleres | Aktif | 112 / 104 | 40% | 1 | 17.11.2029 | - |
| Bassey John | Rangers International | Aktif | 110 / 112 | 40% | 1 | 09.11.2029 | - |
| Alejo Navarro | Villa San Carlos | Aktif | 108 / 100 | 40% | 1 | 09.11.2029 | - |
| Alexander Díaz | Deportivo Riestra | Aktif | 122 / 128 | 40% | 1 | 06.11.2029 | - |
| Giuseppe Fella | Cavese | Aktif | 104 / 91 | 69% | 1 | 05.07.2027 | Onayla |