| Bir oyuncu değerlendirdi | şimdi |
| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | şimdi |
| Bir oyuncu değerlendirdi | 7gün önce |
| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | 7gün önce |
| Bir oyuncu değerlendirdi | 7gün önce |
| Bir oyuncu değerlendirdi | 7gün önce |
| Bir oyuncu değerlendirdi | 7gün önce |
| Bir oyuncu değerlendirdi | 7gün önce |
| Oyuncu | Kulüp | Durum | Yetenek | Güven | İzlendi | Son Gözlem | Son Oy |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grégoire Coudert | Wycombe Wanderers | Rapor Hazır | 128 / 126 | 83% | 5 | 24.05.2030 | - |
| Josh Griffiths | Ipswich Town | Rapor Hazır | 141 / 140 | 80% | 4 | 24.05.2030 | - |
| Jakub Stolarczyk | West Bromwich Albion | Rapor Hazır | 136 / 139 | 67% | 2 | 24.05.2030 | - |
| Lucas Chevalier | Stade Rennais | Rapor Hazır | 166 / 161 | 75% | 3 | 21.05.2030 | - |
| Joan García | Real Sociedad | Rapor Hazır | 172 / 169 | 75% | 3 | 21.05.2030 | - |
| Alberto Flores | Sevilla | Rapor Hazır | 135 / 134 | 67% | 2 | 21.05.2030 | - |
| Christos Mandas | Lazio | Rapor Hazır | 151 / 145 | 83% | 5 | 20.05.2030 | - |
| Đorđe Petrović | Tottenham | Rapor Hazır | 155 / 147 | 75% | 3 | 20.05.2030 | - |
| Federico Ravaglia | Parma | Aktif | 135 / 131 | 40% | 1 | 20.05.2030 | - |
| Matvey Safonov | Olympique Lyonnais | Rapor Hazır | 159 / 156 | 80% | 4 | 19.05.2030 | - |
| Julen Agirrezabala | Racing Santander | Rapor Hazır | 146 / 150 | 88% | 7 | 19.05.2030 | - |
| Iñaki Peña | Villarreal | Rapor Hazır | 151 / 149 | 75% | 3 | 18.05.2030 | - |
| James Trafford | Wolverhampton | Rapor Hazır | 152 / 150 | 86% | 6 | 16.05.2030 | - |
| Andriy Lunin | Betis | Rapor Hazır | 162 / 160 | 83% | 5 | 16.05.2030 | - |
| Simon Ngapandouetnbu | Montpellier HSC | Aktif | 136 / 131 | 40% | 1 | 16.05.2030 | - |
| Ivor Pandur | Brighton | Rapor Hazır | 134 / 133 | 67% | 2 | 15.05.2030 | - |
| Matěj Kovář | PSV | Rapor Hazır | 134 / 139 | 80% | 4 | 15.05.2030 | - |
| Mateusz Kochalski | Sheffield United | Rapor Hazır | 139 / 140 | 80% | 4 | 13.05.2030 | - |
| Carl Rushworth | Sevilla | Rapor Hazır | 148 / 147 | 86% | 6 | 13.05.2030 | - |
| Manuel Roffo | Guarani | Rapor Hazır | 131 / 131 | 67% | 2 | 13.05.2030 | - |
| Kamil Grabara | VfL Wolfsburg | Aktif | 156 / 153 | 40% | 1 | 09.05.2030 | - |
| Yehvann Diouf | Angers SCO | Rapor Hazır | 146 / 143 | 80% | 4 | 07.05.2030 | - |
| Gaizka Ayesa | Alcorcón | Rapor Hazır | 134 / 135 | 86% | 6 | 04.05.2030 | - |
| Berke Özer | Monaco | Aktif | 136 / 131 | 40% | 1 | 04.05.2030 | - |
| Álex Padilla | Athletic Bilbao | Rapor Hazır | 132 / 134 | 83% | 5 | 02.05.2030 | - |
| Josep Martínez | Empoli | Rapor Hazır | 146 / 145 | 90% | 9 | 01.05.2030 | - |
| Unai Marrero | Oviedo | Rapor Hazır | 132 / 129 | 75% | 3 | 30.04.2030 | - |
| Zion Suzuki | Burnley | Aktif | 148 / 143 | 40% | 1 | 30.04.2030 | - |
| Sam Tickle | Aston Villa | Rapor Hazır | 145 / 139 | 67% | 2 | 29.04.2030 | - |
| Anatolii Trubin | Hull City | Rapor Hazır | 156 / 154 | 75% | 3 | 23.04.2030 | - |
| Jacob Widell Zetterström | Sunderland | Aktif | 132 / 138 | 40% | 1 | 20.04.2030 | - |
| Jonmi Magunagoitia | Eibar | Rapor Hazır | 138 / 132 | 80% | 4 | 19.04.2030 | - |
| Luiz Júnior | Fulham | Rapor Hazır | 153 / 147 | 75% | 3 | 12.04.2030 | - |
| Franco Israel | Spezia | Rapor Hazır | 144 / 137 | 75% | 3 | 12.04.2030 | - |
| Mile Svilar | Bayern Munich | Rapor Hazır | 166 / 162 | 67% | 2 | 09.04.2030 | - |
| Dani Martín | Tenerife | Rapor Hazır | 132 / 129 | 83% | 5 | 08.04.2030 | - |
| Raúl Rangel | Everton | Rapor Hazır | 134 / 144 | 67% | 2 | 06.04.2030 | - |
| Filip Stanković | Fortaleza | Rapor Hazır | 139 / 143 | 67% | 2 | 05.04.2030 | - |
| Carlos Miguel | Atlético Mineiro | Aktif | 133 / 134 | 40% | 1 | 26.03.2030 | - |
| Thiago Couto | Náutico | Aktif | 136 / 125 | 40% | 1 | 25.03.2030 | - |
| Javier Belman | PAOK | Aktif | 124 / 131 | 40% | 1 | 24.03.2030 | - |
| Arnau Tenas | Deportivo La Coruña | Rapor Hazır | 152 / 154 | 67% | 2 | 20.03.2030 | - |
| Henry Mosquera | Fortaleza | Rapor Hazır | 137 / 141 | 67% | 2 | 31.12.2029 | - |
| Juan Cruz Esquivel | Tigre | Rapor Hazır | 122 / 125 | 76% | 1 | 31.12.2029 | - |
| Leonel Pérez | Grêmio | Kaybedildi | 136 / 145 | 40% | 1 | 31.12.2029 | - |
| Matías Abaldo | São Paulo | Aktif | 135 / 139 | 40% | 1 | 31.12.2029 | - |
| Agustín Hermoso | Acassuso | Kaybedildi | 107 / 108 | 76% | 1 | 07.12.2029 | - |
| Sebastián Meza | Argentinos Juniors | Aktif | 133 / 124 | 40% | 1 | 02.12.2029 | - |
| Iván Gorosito | Fénix | Kaybedildi | 105 / 113 | 76% | 1 | 01.12.2029 | - |
| Valentín Gómez | Girona | Aktif | 148 / 149 | 40% | 1 | 30.11.2029 | - |
| Juan Sforza | Santos | Aktif | 150 / 143 | 40% | 1 | 30.11.2029 | - |
| Gianluca Prestianni | Farense | Aktif | 145 / 146 | 40% | 1 | 31.05.2029 | - |
| Exequiel Zeballos | Cádiz | Aktif | 140 / 134 | 40% | 1 | 31.05.2029 | - |
| Luka Romero | Cruz Azul | Aktif | 143 / 142 | 40% | 1 | 30.11.2028 | - |