| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | şimdi |
| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | 7gün önce |
| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | 7gün önce |
| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | 7gün önce |
| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | 14gün önce |
| Bir transfer hedefine karşı oy verdi | 14gün önce |
| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | 14gün önce |
| Doğum Günü | 14gün önce |
| Oyuncu | Kulüp | Durum | Yetenek | Güven | İzlendi | Son Gözlem | Son Oy |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gustavo Martini Rissi | Sport Huancayo | Aktif | 74 / 74 | 40% | 1 | 18.08.2026 | - |
| Lucas Ramos | Odra Opole | Aktif | 84 / 88 | 40% | 1 | 17.08.2026 | - |
| Renan | Famalicao | Aktif | 88 / 117 | 40% | 1 | 17.08.2026 | - |
| JP Iseppe | Birkirkara | Aktif | 94 / 83 | 40% | 1 | 17.08.2026 | - |
| Ktatau | Chaves | Aktif | 90 / 110 | 40% | 1 | 15.08.2026 | - |
| Rômulo | Tigres | Aktif | 101 / 117 | 40% | 1 | 15.08.2026 | - |
| Tomás Conechny | Racing Club | Aktif | 130 / 120 | 40% | 1 | 15.08.2026 | - |
| Mascote | Botev Plovdiv | Aktif | 85 / 113 | 40% | 1 | 15.08.2026 | Daha Fazla Bilgi |
| Bruno Gomes | Valletta | Aktif | 98 / 97 | 40% | 1 | 14.08.2026 | - |
| Caio Oliveira | Goianésia | Aktif | 128 / 108 | 40% | 1 | 14.08.2026 | Daha Fazla Bilgi |
| Jonathan Júnior | Stal Rzeszów | Reddedildi | 106 / 108 | 67% | 2 | 12.08.2026 | Reddet |
| Pablo Ruan | Nacional | Aktif | 90 / 104 | 40% | 1 | 12.08.2026 | - |
| Célio Pompeu | St. Louis CITY SC | Aktif | 103 / 83 | 40% | 1 | 11.08.2026 | - |
| Arthur | Malženice | Aktif | 76 / 96 | 40% | 1 | 11.08.2026 | - |
| Marcelo | Sliema Wanderers | Aktif | 80 / 72 | 40% | 1 | 11.08.2026 | - |
| Allyson | Rudes | Aktif | 94 / 84 | 40% | 1 | 09.08.2026 | - |
| Vavá Guerreiro | UCSA | Aktif | 84 / 98 | 40% | 1 | 08.08.2026 | - |
| Vinícius Peixoto | Caldas | Aktif | 104 / 93 | 40% | 1 | 08.08.2026 | - |
| Talisson Almeida | Rapid Bucharest | Aktif | 92 / 110 | 40% | 1 | 08.08.2026 | - |
| Yuri | Sportist Svoge | Aktif | 86 / 88 | 40% | 1 | 08.08.2026 | - |
| Elias Manoel | Tijuana | Aktif | 121 / 109 | 40% | 1 | 06.08.2026 | - |
| Lucas Dantas | First Vienna | Aktif | 98 / 81 | 40% | 1 | 06.08.2026 | - |
| Douglas Borel | Santa Clara | Aktif | 90 / 94 | 40% | 1 | 06.08.2026 | - |
| Renan Guedes | NK Osijek | Aktif | 125 / 121 | 40% | 1 | 04.08.2026 | - |
| Pedro Igor | Botev Plovdiv | Aktif | 106 / 87 | 40% | 1 | 03.08.2026 | - |
| Rafael Pontelo | Radnik Surdulica | Aktif | 85 / 112 | 40% | 1 | 02.08.2026 | - |
| Cássio | Odra Opole | Aktif | 77 / 107 | 40% | 1 | 01.08.2026 | - |
| Lulo | Sevilla | Aktif | 100 / 93 | 40% | 1 | 01.08.2026 | - |