| Bir oyuncu değerlendirdi | şimdi |
| Bir oyuncu değerlendirdi | şimdi |
| Sözleşme müzakeresi başladı | şimdi |
| Bir oyuncu değerlendirdi | şimdi |
| Sözleşme müzakeresi başladı | şimdi |
| Bir oyuncu değerlendirdi | şimdi |
| Sözleşme müzakeresi başladı | şimdi |
| Bir maç izledi | şimdi |
| Oyuncu | Kulüp | Durum | Yetenek | Güven | İzlendi | Son Gözlem | Son Oy |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Álex Valle | Como | Rapor Hazır | 140 / 144 | 88% | 7 | 13.02.2027 | - |
| Exequiel Palacios | Ipswich Town | Rapor Hazır | 160 / 156 | 90% | 9 | 13.02.2027 | - |
| Unai Gómez | Udinese | Rapor Hazır | 138 / 143 | 86% | 6 | 12.02.2027 | Güçlü Onay |
| Juan Miranda | Bologna | Rapor Hazır | 142 / 138 | 88% | 7 | 12.02.2027 | - |
| Ricard Sánchez | Estoril Praia | Rapor Hazır | 120 / 121 | 83% | 5 | 12.02.2027 | - |
| Pedro Porro | Tottenham | Rapor Hazır | 151 / 151 | 88% | 7 | 11.02.2027 | - |
| Xeber Alkain | Karpaty | Rapor Hazır | 125 / 115 | 75% | 3 | 11.02.2027 | - |
| Fer López | Wolverhampton | Aktif | 143 / 142 | 40% | 1 | 11.02.2027 | - |
| Julio Enciso | Ipswich Town | Rapor Hazır | 148 / 147 | 75% | 3 | 10.02.2027 | - |
| Ez Abde | Betis | Aktif | 148 / 149 | 40% | 1 | 10.02.2027 | - |
| Dávid Strelec | Middlesbrough | Aktif | 131 / 142 | 40% | 1 | 10.02.2027 | - |
| Luis Palma | Cracovia | Aktif | 121 / 111 | 40% | 1 | 10.02.2027 | - |
| Santi García | Gil Vicente | Rapor Hazır | 131 / 129 | 90% | 9 | 09.02.2027 | - |
| Sergio Lozano | Jagiellonia | Rapor Hazır | 122 / 119 | 90% | 9 | 08.02.2027 | - |
| Brahim Díaz | Real Madrid | Aktif | 153 / 141 | 40% | 1 | 08.02.2027 | - |
| Gabri Martínez | Braga | Rapor Hazır | 136 / 132 | 83% | 5 | 06.02.2027 | - |
| Ousmane Camara | Castellón | Aktif | 128 / 117 | 40% | 1 | 06.02.2027 | - |
| Mateo Pellegrino | Fiorentina | Aktif | 142 / 134 | 40% | 1 | 06.02.2027 | - |
| Abel Ruiz | Girona | Aktif | 138 / 146 | 40% | 1 | 06.02.2027 | - |
| Diego García | Zaglebie | Aktif | 111 / 117 | 40% | 1 | 05.02.2027 | - |
| Fer Niño | Elche | Aktif | 131 / 133 | 40% | 1 | 05.02.2027 | - |
| Andrés Martín | Racing Santander | Aktif | 137 / 130 | 40% | 1 | 05.02.2027 | - |
| Liam Delap | Nottingham Forest | Aktif | 152 / 155 | 40% | 1 | 04.02.2027 | - |
| Brayan León | Mamelodi Sundowns | Aktif | 125 / 103 | 40% | 1 | 04.02.2027 | - |
| Facundo Colidio | Vasco da Gama | Aktif | 134 / 139 | 40% | 1 | 04.02.2027 | - |
| Roberto Fernández | Braga | Aktif | 143 / 140 | 80% | 4 | 01.02.2027 | İzle |
| Rodrigo Garro | Corinthians | Kaybedildi | 146 / 143 | 86% | 6 | 25.01.2027 | - |
| Iván Tapia | Barracas Central | Kaybedildi | 126 / 119 | 83% | 5 | 25.01.2027 | - |
| Cristian Medina | Botafogo | Rapor Hazır | 135 / 137 | 89% | 8 | 19.01.2027 | - |
| Antony | Espanyol | Aktif | 168 / 149 | 40% | 1 | 19.01.2027 | - |
| Pau Víctor | Braga | Rapor Hazır | 135 / 134 | 89% | 8 | 13.01.2027 | - |
| Valery | Académico de Viseu | Rapor Hazır | 116 / 121 | 67% | 2 | 13.01.2027 | - |
| Rafiu Durosinmi | Arsenal | Rapor Hazır | 133 / 135 | 67% | 1 | 11.01.2027 | Onayla |
| Gastón Valles | Tenerife | Kaybedildi | 116 / 122 | 72% | 1 | 11.01.2027 | - |
| Jesús Rodríguez | Como | Rapor Hazır | 144 / 149 | 88% | 7 | 01.01.2027 | - |
| Sergio Guerrero | Bruk-Bet Termalica | Kaybedildi | 115 / 103 | 67% | 2 | 01.01.2027 | - |
| Josh Sargent | Liverpool | Rapor Hazır | 132 / 132 | 70% | 1 | 01.01.2027 | - |
| Konstantin Tyukavin | Zenit | Rapor Hazır | 132 / 134 | 68% | 1 | 01.01.2027 | - |
| Leonardo Campana | Benfica | Rapor Hazır | 131 / 131 | 69% | 1 | 01.01.2027 | - |
| Jalen Blesa | Rio Ave | Aktif | 121 / 121 | 40% | 1 | 31.12.2026 | - |
| Tiago Palacios | Estudiantes | Aktif | 133 / 132 | 80% | 4 | 28.12.2026 | - |
| Adrián Bernabé | Parma | Aktif | 144 / 144 | 75% | 3 | 28.12.2026 | - |
| Óscar Clemente | Grasshopper | Aktif | 120 / 119 | 88% | 7 | 27.12.2026 | - |
| Martín Tejón | Maritimo | Aktif | 110 / 122 | 67% | 2 | 26.12.2026 | - |
| Iker Pozo | Rodina | Aktif | 121 / 115 | 75% | 3 | 25.12.2026 | - |
| Manu Pozo | Torreense | Aktif | 124 / 126 | 91% | 10 | 24.12.2026 | - |
| Fabio Blanco | Vitoria Guimaraes | Aktif | 121 / 128 | 67% | 2 | 24.12.2026 | İzle |
| Marcelo Allende | Mamelodi Sundowns | Aktif | 121 / 118 | 40% | 1 | 23.12.2026 | - |
| Leonel Picco | Remo | Aktif | 131 / 128 | 67% | 2 | 22.12.2026 | - |
| Álex Centelles | Levski | Kaybedildi | 131 / 135 | 86% | 6 | 19.12.2026 | - |
| Ramiro Sordo | Santos Laguna | Aktif | 128 / 125 | 67% | 2 | 19.12.2026 | - |
| Lucas Esquivel | Athletico Paranaense | Aktif | 122 / 124 | 40% | 1 | 17.12.2026 | - |
| Esequiel Barco | Spartak Moscow | Aktif | 137 / 133 | 83% | 5 | 16.12.2026 | - |
| Bernat Guiu | Virtus Entella | Aktif | 120 / 113 | 40% | 1 | 16.12.2026 | - |
| Juanlu | Bournemouth | Aktif | 142 / 139 | 83% | 5 | 14.12.2026 | Güçlü Onay |
| Pablo Rodríguez | Lokomotiva Zagreb | Aktif | 130 / 119 | 75% | 3 | 14.12.2026 | - |
| Jan Virgili | Club Brugge | Aktif | 135 / 143 | 80% | 4 | 12.12.2026 | - |
| Víctor Gómez | Braga | Aktif | 140 / 140 | 90% | 9 | 11.12.2026 | - |
| Pablo Solari | Spartak Moscow | Aktif | 133 / 139 | 67% | 2 | 11.12.2026 | - |
| Gaizka Larrazabal | Bolton Wanderers | Aktif | 128 / 132 | 86% | 6 | 09.12.2026 | - |
| Fran Villalba | Santos Laguna | Aktif | 121 / 123 | 75% | 3 | 05.12.2026 | - |
| Benjamín Rollheiser | Santos | Aktif | 137 / 132 | 80% | 4 | 28.11.2026 | - |
| Jime | Wisła Płock | Aktif | 103 / 122 | 40% | 1 | 24.11.2026 | - |
| Manu García | Aris Thessaloniki | Aktif | 135 / 127 | 80% | 4 | 17.11.2026 | - |
| Matías Zaracho | Racing Club | Aktif | 136 / 128 | 40% | 1 | 12.11.2026 | - |
| Eliezer Mayenda | Stade Rennais | Aktif | 133 / 136 | 86% | 6 | 11.11.2026 | - |
| Carlos Álvarez | Club America | Aktif | 142 / 140 | 94% | 15 | 07.11.2026 | - |
| Álvaro Barreal | Santos | Aktif | 128 / 135 | 40% | 1 | 07.11.2026 | Daha Fazla Bilgi |
| Sergio Akieme | Stade de Reims | Aktif | 132 / 128 | 83% | 5 | 05.11.2026 | - |
| Óscar Aranda | AS Saint-Etienne | Aktif | 133 / 133 | 75% | 3 | 03.11.2026 | - |
| Victor Parada | Spartak Moscow | Aktif | 116 / 126 | 67% | 2 | 01.11.2026 | İzle |
| Lucas Rebecchi | Deportivo Laferrere | Aktif | 106 / 115 | 40% | 1 | 01.11.2026 | - |
| Riqui Puig | LA Galaxy | Aktif | 130 / 123 | 86% | 6 | 29.10.2026 | - |
| Iker Benito | Queretaro | Aktif | 118 / 117 | 75% | 3 | 25.10.2026 | - |
| Martín Ojeda | Orlando City | Aktif | 135 / 127 | 75% | 3 | 23.10.2026 | - |
| Pedro de la Vega | Seattle Sounders | Aktif | 126 / 132 | 75% | 3 | 21.10.2026 | - |
| Lisandro Piñero | Banfield | Aktif | 117 / 139 | 40% | 1 | 21.10.2026 | - |
| José Luis Acosta | Emmen | Aktif | 132 / 136 | 40% | 1 | 13.10.2026 | - |
| José Paradela | Cruz Azul | Aktif | 133 / 128 | 40% | 1 | 13.10.2026 | - |
| Gastón Lodico | Racing Club | Aktif | 124 / 127 | 40% | 1 | 10.10.2026 | - |
| Leonardo Lorenzo | Cortulua | Aktif | 141 / 150 | 40% | 1 | 08.10.2026 | - |
| Roberto Alvarado | Guadalajara | Aktif | 130 / 125 | 40% | 1 | 07.10.2026 | - |
| Iker Luque | Atlético Madrid | Aktif | 87 / 89 | 83% | 1 / 1m | 03.10.2026 | - |
| Rafa Llorente | Atlético Madrid | Aktif | 93 / 99 | 83% | 1 / 1m | 03.10.2026 | - |
| Jorge Rajado | Atlético Madrid | Aktif | 93 / 97 | 83% | 1 / 1m | 03.10.2026 | - |
| Rayane Belaid | Atlético Madrid | Aktif | 109 / 114 | 83% | 1 / 1m | 03.10.2026 | - |
| Arnau Ortiz | Atlético Madrid | Aktif | 109 / 117 | 83% | 1 / 1m | 03.10.2026 | - |
| Koke | Atlético Madrid | Aktif | 83 / 86 | 83% | 1 / 1m | 03.10.2026 | - |
| Jano Monserrate | Atlético Madrid | Aktif | 92 / 104 | 83% | 1 / 1m | 03.10.2026 | - |
| Jorge Castillo | Atlético Madrid | Aktif | 92 / 99 | 83% | 1 / 1m | 03.10.2026 | - |
| Marcos Parriego | Atlético Madrid | Aktif | 85 / 91 | 83% | 1 / 1m | 03.10.2026 | - |
| Alejandro Mestanza | Atlético Madrid | Aktif | 97 / 106 | 83% | 1 / 1m | 03.10.2026 | - |
| Iván Fresneda | Sporting CP | Aktif | 139 / 136 | 40% | 1 | 01.10.2026 | - |
| Pep Chavarría | Chelsea | Aktif | 138 / 132 | 40% | 1 | 28.09.2026 | - |
| Santiago Longo | Belgrano | Aktif | 133 / 123 | 40% | 1 | 25.09.2026 | - |
| Santiago Montiel | Independiente | Aktif | 128 / 135 | 40% | 1 | 25.09.2026 | - |
| Álvaro Montoro | Botafogo | Aktif | 120 / 137 | 40% | 1 | 19.09.2026 | - |
| Óscar Gil | Club Brugge | Aktif | 122 / 136 | 40% | 1 | 08.09.2026 | - |
| Antonio Aranda | Hércules | Aktif | 107 / 109 | 72% | 1 | 31.08.2026 | Onayla |
| Karim Konaté | Admira Wacker | Aktif | 128 / 132 | 67% | 1 | 17.08.2026 | Onayla |
| Nicolás Bolcato | Independiente Rivadavia | Aktif | 99 / 114 | 40% | 1 | 17.08.2026 | - |
| Alan Forneris | Racing Club | Aktif | 105 / 124 | 40% | 1 | 11.08.2026 | - |
| Jaime Santos | Central | Aktif | 76 / 87 | 40% | 1 | 11.08.2026 | - |
| Martín Zubimendi | Arsenal | Aktif | 165 / 160 | 40% | 1 | 01.08.2026 | - |
| Emiliano Buendía | Aston Villa | Aktif | 144 / 155 | 40% | 1 | 01.08.2026 | - |
| Nico González | Newcastle United | Aktif | 148 / 143 | 40% | 1 | 01.08.2026 | - |