| Mesleki gelişime katılıyor | şimdi |
| Bir oyuncu değerlendirdi | şimdi |
| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | şimdi |
| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | şimdi |
| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | şimdi |
| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | şimdi |
| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | şimdi |
| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | şimdi |
| Oyuncu | Kulüp | Durum | Yetenek | Güven | İzlendi | Son Gözlem | Son Oy |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fabrício Daniel | São Bernardo | Rapor Hazır | 112 / 109 | 89% | 8 | 18.01.2027 | - |
| Lucas Silva | Boavista | Rapor Hazır | 105 / 108 | 67% | 2 | 18.01.2027 | - |
| Ángel Rodado | Wisla Krakow | Rapor Hazır | 113 / 107 | 67% | 2 | 18.01.2027 | - |
| Alexandre Jesus | Orenburg | Rapor Hazır | 111 / 112 | 89% | 8 | 17.01.2027 | - |
| Vavá Guerreiro | UCSA | Rapor Hazır | 96 / 87 | 90% | 9 | 17.01.2027 | - |
| Edison Negueba | Maringá | Rapor Hazır | 115 / 103 | 80% | 4 | 16.01.2027 | - |
| Nicolás Schiappacasse | Inter de Limeira | Rapor Hazır | 113 / 104 | 80% | 4 | 16.01.2027 | - |
| Zé Eduardo | Inter de Limeira | Rapor Hazır | 97 / 102 | 75% | 3 | 15.01.2027 | - |
| Diogo Almeida | Imishli | Aktif | 97 / 92 | 40% | 1 | 15.01.2027 | - |
| Federico Viñas | Toluca | Aktif | 124 / 125 | 40% | 1 | 15.01.2027 | - |
| Randy Nteka | Rayo Vallecano | Aktif | 140 / 123 | 40% | 1 | 14.01.2027 | - |
| Giovani Albuquerque | Imishli | Rapor Hazır | 101 / 107 | 75% | 3 | 13.01.2027 | - |
| Mathías León | Tuna Luso | Aktif | 96 / 83 | 40% | 1 | 13.01.2027 | - |
| Jajá | Pafos | Rapor Hazır | 107 / 106 | 88% | 7 | 10.01.2027 | - |
| Léo Fenga | Jabrayil | Aktif | 86 / 113 | 40% | 1 | 10.01.2027 | - |
| Mirandinha | Guarani | Rapor Hazır | 102 / 108 | 67% | 2 | 09.01.2027 | - |
| Pablo Ruan | Nacional | Aktif | 94 / 120 | 40% | 1 | 09.01.2027 | - |
| Gilson Benchimol | Akron | Rapor Hazır | 106 / 110 | 75% | 3 | 06.01.2027 | - |
| Gabriel Taliari | Juventude | Rapor Hazır | 122 / 132 | 67% | 2 | 06.01.2027 | - |
| Alexandr Sobolev | Zenit | Aktif | 131 / 137 | 40% | 1 | 05.01.2027 | - |
| Kahiser Lenis | Atlético Goianiense | Rapor Hazır | 116 / 122 | 80% | 4 | 04.01.2027 | - |
| Keyan Varela | Thun | Aktif | 118 / 125 | 40% | 1 | 04.01.2027 | - |
| Marcelo Flores | Tigres | Aktif | 126 / 104 | 40% | 1 | 04.01.2027 | - |
| Breno Lopes | Coritiba | Rapor Hazır | 125 / 130 | 88% | 7 | 21.12.2026 | - |
| Caio Alexandre | Bahia | Aktif | 140 / 119 | 40% | 1 | 21.12.2026 | - |
| Kady Borges | Qarabag | Aktif | 129 / 136 | 40% | 1 | 21.12.2026 | - |
| Henrique Barbosa | Goiânia | Kaybedildi | 105 / 84 | 69% | 1 | 07.12.2026 | - |
| Perotti | Chapecoense | Aktif | 110 / 108 | 89% | 8 | 30.11.2026 | - |
| Matheus Alves | CSKA Moscow | Aktif | 128 / 139 | 83% | 5 | 30.11.2026 | - |
| Guilherme Pira | Maringá | Aktif | 97 / 104 | 40% | 1 | 30.11.2026 | - |
| Flamarion | Pakhtakor | Aktif | 114 / 107 | 90% | 9 | 29.11.2026 | - |
| Guilherme | Houston Dynamo | Aktif | 123 / 125 | 89% | 8 | 29.11.2026 | - |
| Yuri Tanque | Criciúma | Aktif | 120 / 120 | 92% | 12 | 29.11.2026 | - |
| Bruno Lopes | Ponte Preta | Aktif | 97 / 88 | 40% | 1 | 28.11.2026 | - |
| Léo Natel | Ordabasy | Aktif | 115 / 119 | 91% | 10 | 26.11.2026 | - |
| Ygor Catatau | Volta Redonda | Aktif | 102 / 115 | 67% | 2 | 26.11.2026 | - |
| Matheus Cadorini | Portuguesa | Aktif | 105 / 101 | 75% | 3 | 25.11.2026 | - |
| Patrick Luan | Arda | Aktif | 100 / 106 | 80% | 4 | 23.11.2026 | İzle |
| Walterson | Brusque | Aktif | 91 / 93 | 67% | 2 | 23.11.2026 | - |
| Jeh | Goztepe | Aktif | 107 / 116 | 67% | 2 | 22.11.2026 | - |
| Vinícius Tanque | Sabail | Aktif | 90 / 96 | 83% | 5 | 17.11.2026 | - |
| Pedro Lucas | Olimpija Ljubljana | Aktif | 110 / 109 | 83% | 5 | 17.11.2026 | - |
| André Clovis | Académico de Viseu | Aktif | 119 / 116 | 83% | 5 | 13.11.2026 | - |
| Berna | CSKA 1948 | Aktif | 106 / 116 | 67% | 2 | 13.11.2026 | - |
| Rafael Pereira | Horizonte | Aktif | 88 / 102 | 40% | 1 | 10.11.2026 | - |
| Ricardo Matos | FC Argeș | Aktif | 119 / 108 | 80% | 4 | 09.11.2026 | - |
| Everton Moraes | Ordabasy | Aktif | 104 / 114 | 80% | 4 | 07.11.2026 | - |
| Matheus Aiás | Noah | Aktif | 116 / 122 | 88% | 7 | 06.11.2026 | - |
| Bruno Leite | ABC | Aktif | 95 / 107 | 40% | 1 | 06.11.2026 | - |
| Edmilson | Kairat | Aktif | 109 / 105 | 88% | 7 | 04.11.2026 | İzle |
| Negueba | Mirassol | Aktif | 118 / 105 | 40% | 1 | 03.11.2026 | - |
| Sérgio Amaral | Brasil de Pelotas | Aktif | 125 / 121 | 83% | 5 | 01.11.2026 | - |
| Felipe Augusto | Zenit | Aktif | 134 / 130 | 75% | 3 | 31.10.2026 | - |
| Isaque | Guarani | Aktif | 117 / 102 | 40% | 1 | 29.10.2026 | - |
| Everton Bala | Levski | Aktif | 127 / 130 | 89% | 8 | 28.10.2026 | - |
| Vinícius Paiva | Novorizontino | Aktif | 113 / 105 | 67% | 2 | 26.10.2026 | - |
| Clayson | São Paulo | Aktif | 107 / 128 | 40% | 1 | 26.10.2026 | - |
| Andrey | Samgurali Tskaltubo | Aktif | 104 / 96 | 83% | 5 | 22.10.2026 | İzle |
| Jô | Turan Tovuz | Aktif | 101 / 93 | 89% | 8 | 22.10.2026 | İzle |
| Wellissol | Samgurali Tskaltubo | Aktif | 88 / 83 | 67% | 2 | 19.10.2026 | - |
| Matheus Guimarães | Kapaz | Aktif | 86 / 79 | 40% | 1 | 19.10.2026 | - |
| Bruno Gomes | Valletta | Aktif | 110 / 112 | 67% | 2 | 18.10.2026 | - |
| Mustapha Isah | Kristiansund | Aktif | 121 / 112 | 40% | 1 | 12.10.2026 | - |
| Modesto | Spaeri | Aktif | 100 / 94 | 67% | 2 | 09.10.2026 | - |
| Felipe Vizeu | Sporting Cristal | Aktif | 117 / 126 | 75% | 3 | 04.10.2026 | - |
| Lincoln | Spartak Subotica | Aktif | 114 / 116 | 83% | 5 | 28.09.2026 | - |
| Matheus Nascimento | Chicago Fire | Aktif | 114 / 124 | 86% | 6 | 27.09.2026 | - |
| Rafael Navarro | St. Louis CITY SC | Aktif | 137 / 107 | 40% | 1 | 27.09.2026 | - |
| Jonathan Júnior | Stal Rzeszów | Aktif | 98 / 105 | 67% | 2 | 25.09.2026 | - |
| Pachu | Kapaz | Aktif | 97 / 89 | 75% | 3 | 22.09.2026 | - |
| Bruno Xavier | Esenler Erokspor | Aktif | 111 / 108 | 80% | 4 | 20.09.2026 | - |
| Matheus Souza | Keciorengucu | Aktif | 97 / 100 | 67% | 2 | 20.09.2026 | - |
| Gabriel Lima | Kayserispor | Aktif | 101 / 86 | 67% | 2 | 18.09.2026 | - |
| Caio Cruz | Varteks | Aktif | 105 / 101 | 67% | 2 | 18.09.2026 | - |
| Allef | Van | Aktif | 93 / 109 | 40% | 1 | 18.09.2026 | - |
| Ricardinho | Asteras | Aktif | 105 / 121 | 80% | 4 | 13.09.2026 | İzle |
| Alef Manga | Sivasspor | Aktif | 110 / 114 | 80% | 4 | 13.09.2026 | - |
| Hítalo | Kapaz | Aktif | 82 / 99 | 40% | 1 | 13.09.2026 | - |
| Gustavo Nescau | Adana Demirspor | Aktif | 102 / 93 | 67% | 2 | 12.09.2026 | - |
| Gabriel Silva | Hatayspor | Aktif | 102 / 96 | 40% | 1 | 12.09.2026 | - |
| Reinaldo | Lokomotiv Plovdiv | Aktif | 101 / 121 | 67% | 2 | 09.09.2026 | - |
| Lucas Rangel | Imishli | Aktif | 84 / 88 | 40% | 1 | 07.09.2026 | - |
| Pedro Rocha | Goiás | Aktif | 122 / 122 | 40% | 1 | 05.09.2026 | - |
| Gustavo Ramos | Gagra | Aktif | 92 / 109 | 40% | 1 | 04.09.2026 | - |
| Mascote | Botev Plovdiv | Aktif | 88 / 95 | 40% | 1 | 02.09.2026 | - |
| Caíque | Fatih Karagumruk | Aktif | 87 / 90 | 40% | 1 | 02.09.2026 | - |
| França | Ararat-Armenia | Aktif | 88 / 85 | 40% | 1 | 01.09.2026 | - |
| Kiko | Spaeri | Aktif | 76 / 104 | 40% | 1 | 29.08.2026 | - |
| Elias Manoel | Tijuana | Aktif | 110 / 110 | 75% | 3 | 27.08.2026 | İzle |
| Fellipe Vieira Cardoso | Karpaty | Aktif | 88 / 103 | 40% | 1 | 26.08.2026 | - |
| Alisson Farias | Iberia 1999 | Aktif | 112 / 126 | 40% | 1 | 25.08.2026 | - |
| André Anderson | Vizela | Aktif | 118 / 105 | 40% | 1 | 24.08.2026 | - |
| Jair Silva | Leiria | Aktif | 97 / 112 | 40% | 1 | 20.08.2026 | - |
| Kevyn Vinícius | Nacional | Aktif | 94 / 114 | 75% | 3 | 19.08.2026 | - |
| Kauan Kelvin | Braga | Aktif | 84 / 81 | 40% | 1 | 19.08.2026 | - |
| Marcelo Dal Soler | Caldas | Aktif | 85 / 108 | 40% | 1 | 18.08.2026 | - |
| Vitor Hugo | Lusitânia Lourosa | Aktif | 80 / 86 | 40% | 1 | 18.08.2026 | - |
| Gabriel Átila | Vizela | Aktif | 93 / 100 | 40% | 1 | 17.08.2026 | - |
| Ewerton | Dinamo Batumi | Aktif | 94 / 106 | 40% | 1 | 17.08.2026 | - |
| Luccas Paraízo | Leixões | Aktif | 94 / 110 | 40% | 1 | 15.08.2026 | - |
| Lucas Duarte | Felgueiras | Aktif | 96 / 91 | 40% | 1 | 14.08.2026 | - |
| Juninho | Zorya | Aktif | 124 / 115 | 40% | 1 | 14.08.2026 | - |
| Léo Pereira | CSKA Sofia | Aktif | 123 / 126 | 40% | 1 | 14.08.2026 | - |
| Guilherme Biro | Austin FC | Aktif | 104 / 120 | 40% | 1 | 14.08.2026 | - |
| Filipe | Kolkheti-1913 Poti | Aktif | 83 / 90 | 40% | 1 | 12.08.2026 | - |
| Luis Ingolotti | Atlético Tucumán | Aktif | 119 / 116 | 40% | 1 | 12.08.2026 | - |
| Joelson | Spaeri | Aktif | 83 / 101 | 40% | 1 | 11.08.2026 | - |
| Bruno Marques | Chaves | Aktif | 108 / 74 | 40% | 1 | 11.08.2026 | - |
| Xande | Spartak 1918 | Aktif | 111 / 109 | 40% | 1 | 11.08.2026 | - |
| Brenner | Santa Clara | Aktif | 97 / 129 | 40% | 1 | 11.08.2026 | - |
| Igor Jesus | Los Angeles Football Club | Aktif | 122 / 116 | 40% | 1 | 11.08.2026 | - |
| Keiller | Benfica | Aktif | 116 / 111 | 40% | 1 | 11.08.2026 | - |
| Marcelo Miño | Ferro Carril Oeste | Aktif | 117 / 127 | 40% | 1 | 11.08.2026 | - |
| Benassi | Esenler Erokspor | Aktif | 103 / 112 | 40% | 1 | 11.08.2026 | - |
| Gustavo Marins | Farul Constanța | Aktif | 100 / 106 | 40% | 1 | 09.08.2026 | - |
| Raul Gustavo | New York City | Aktif | 118 / 104 | 40% | 1 | 09.08.2026 | - |
| Sergio Santos | Atlanta United FC | Aktif | 119 / 112 | 67% | 2 | 06.08.2026 | İzle |
| Talisson Almeida | Rapid Bucharest | Aktif | 117 / 134 | 40% | 1 | 06.08.2026 | - |
| Otávio | Eintracht Frankfurt | Aktif | 101 / 113 | 40% | 1 | 06.08.2026 | - |
| Felipe Jacaré | Gareji Sagarejo | Aktif | 102 / 79 | 40% | 1 | 06.08.2026 | - |
| Welton Júnior | Dinamo Tbilisi | Aktif | 106 / 116 | 40% | 1 | 06.08.2026 | - |
| Getúlio | Fafe | Aktif | 105 / 106 | 40% | 1 | 06.08.2026 | - |
| Rayan Lucas | Alverca | Aktif | 95 / 116 | 40% | 1 | 04.08.2026 | - |
| Léo Borges | Pogon | Aktif | 119 / 99 | 40% | 1 | 04.08.2026 | - |
| Jarleysom | Portimonense | Aktif | 94 / 116 | 40% | 1 | 04.08.2026 | - |
| David Sousa | Casa Pia | Aktif | 112 / 97 | 40% | 1 | 03.08.2026 | - |
| Renan Guedes | NK Osijek | Aktif | 96 / 86 | 40% | 1 | 03.08.2026 | - |
| Marquinho | Académico de Viseu | Aktif | 97 / 79 | 40% | 1 | 02.08.2026 | - |
| Vinícius Lopes | Santa Clara | Aktif | 114 / 132 | 40% | 1 | 01.08.2026 | - |