| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | şimdi |
| Bir transfer hedefi önerdi | şimdi |
| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | 7gün önce |
| Bir transfer hedefi önerdi | 7gün önce |
| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | 7gün önce |
| Bir maç izledi | 7gün önce |
| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | 14gün önce |
| Bir maç izledi | 14gün önce |
| Oyuncu | Kulüp | Durum | Yetenek | Güven | İzlendi | Son Gözlem | Son Oy |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lucas Høgsberg | RC Strasbourg | Görüşülüyor | 131 / 126 | 40% | 1 | 25.01.2027 | - |
| Samuel Gomez van Hoogen | Club Brugge | Aktif | 102 / 98 | 40% | 1 | 25.01.2027 | - |
| Briek Morel | KAA Gent | Aktif | 92 / 107 | 40% | 1 | 19.01.2027 | - |
| Modou Kéba Cissé | LASK | Aktif | 121 / 119 | 40% | 1 | 19.01.2027 | - |
| Pau Navarro | Villarreal | Aktif | 131 / 142 | 40% | 1 | 11.01.2027 | - |
| Renzo Tytens | Lyngby | Aktif | 89 / 119 | 40% | 1 | 11.01.2027 | - |
| Keito Nakamura | Alavés | Rapor Hazır | 139 / 142 | 71% | 1 | 01.01.2027 | - |
| Pedrinho | Granada | Rapor Hazır | 133 / 133 | 62% | 1 | 01.01.2027 | - |
| Abdoulaye Sissako | Sint-Truiden | Aktif | 124 / 114 | 80% | 4 | 30.12.2026 | - |
| Fodé Sylla | Sion | Aktif | 116 / 136 | 40% | 1 | 30.12.2026 | - |
| Arthur Atta | Fiorentina | Aktif | 134 / 143 | 40% | 1 | 29.12.2026 | - |
| Brandon Soppy | Lausanne-Sport | Aktif | 122 / 121 | 75% | 3 | 25.12.2026 | - |
| Julien Ponceau | Valladolid | Aktif | 137 / 133 | 67% | 2 | 25.12.2026 | - |
| Makan Aïko | Tondela | Aktif | 114 / 118 | 67% | 2 | 22.12.2026 | - |
| Chris Lokesa | Waasland-Beveren | Aktif | 112 / 120 | 40% | 1 | 22.12.2026 | - |
| Giovanni Haag | Waasland-Beveren | Aktif | 125 / 114 | 75% | 3 | 20.12.2026 | - |
| Amadou Onana | Aston Villa | Aktif | 159 / 148 | 67% | 2 | 20.12.2026 | - |
| Rocco Ascone | Halmstad | Aktif | 126 / 116 | 75% | 3 | 19.12.2026 | - |
| Jean-Marc Tiboué | Beerschot | Aktif | 127 / 117 | 40% | 1 | 19.12.2026 | - |
| Michaël Cuisance | Hertha BSC | Aktif | 133 / 137 | 75% | 3 | 18.12.2026 | - |
| Baptiste Santamaria | PAOK | Aktif | 135 / 125 | 80% | 4 | 16.12.2026 | - |
| Hicham Mahou | Francs Borains | Aktif | 110 / 117 | 83% | 5 | 16.12.2026 | - |
| Jacques Ekomié | Wrexham | Aktif | 124 / 121 | 40% | 1 | 15.12.2026 | - |
| Timothé Cognat | Servette | Aktif | 116 / 113 | 67% | 2 | 14.12.2026 | - |
| Tom Lacoux | HNK Gorica | Aktif | 125 / 117 | 67% | 2 | 14.12.2026 | - |
| Quentin Boisgard | Piast | Aktif | 128 / 125 | 86% | 6 | 13.12.2026 | - |
| Noé Sow | Servette | Aktif | 122 / 114 | 75% | 3 | 12.12.2026 | - |
| Léo Leroy | Preston | Aktif | 124 / 123 | 83% | 5 | 11.12.2026 | - |
| Lamine Fomba | Servette | Aktif | 118 / 121 | 83% | 5 | 09.12.2026 | - |
| Lamine Cissé | Tranmere Rovers | Aktif | 120 / 119 | 86% | 6 | 09.12.2026 | - |
| Jérémy Livolant | Casa Pia | Aktif | 127 / 119 | 83% | 5 | 06.12.2026 | - |
| Theo | Córdoba | Aktif | 111 / 114 | 40% | 1 | 06.12.2026 | - |
| Thierry Ambrose | KV Kortrijk | Aktif | 115 / 134 | 40% | 1 | 05.12.2026 | - |
| Isaac Mbenza | Charleroi | Aktif | 130 / 115 | 40% | 1 | 05.12.2026 | - |
| Loum Tchaouna | Coventry City | Aktif | 146 / 141 | 67% | 2 | 04.12.2026 | - |
| Yanis Cimignani | Lugano | Aktif | 118 / 115 | 75% | 3 | 03.12.2026 | - |
| Enock Kwateng | Beerschot | Aktif | 126 / 132 | 75% | 3 | 30.11.2026 | - |
| Alan Virginius | Young Boys | Aktif | 121 / 118 | 80% | 4 | 29.11.2026 | - |
| Batista Mendy | Trabzonspor | Aktif | 152 / 143 | 40% | 1 | 22.11.2026 | - |
| Allan Saint-Maximin | Charlotte Football Club | Aktif | 140 / 147 | 40% | 1 | 21.11.2026 | - |
| Jean-Luc Dompé | Konyaspor | Aktif | 136 / 130 | 67% | 2 | 20.11.2026 | - |
| Oucasse Mendy | Universitatea Cluj | Aktif | 122 / 101 | 67% | 2 | 17.11.2026 | - |
| Hugo Vandermersch | St. Gallen | Aktif | 124 / 123 | 75% | 3 | 16.11.2026 | - |
| Mazire Soula | Levski | Aktif | 111 / 127 | 67% | 2 | 15.11.2026 | - |
| Wilson Odobert | Preston | Aktif | 138 / 136 | 67% | 2 | 15.11.2026 | - |
| Mamoudou Karamoko | Dinamo Bucharest | Aktif | 115 / 120 | 83% | 5 | 13.11.2026 | - |
| Bilal Brahimi | Viborg | Aktif | 103 / 109 | 40% | 1 | 09.11.2026 | - |
| Alexis Alégué | Zbrojovka Brno | Aktif | 111 / 136 | 40% | 1 | 08.11.2026 | - |
| Dylan Chambost | Columbus Crew | Aktif | 109 / 116 | 67% | 2 | 06.11.2026 | - |
| Imad Faraj | Neftchi | Aktif | 109 / 121 | 67% | 2 | 04.11.2026 | İzle |
| Philippe Keny | Zurich | Aktif | 129 / 122 | 40% | 1 | 29.10.2026 | - |
| Maxence Caqueret | AC Milan | Aktif | 135 / 142 | 40% | 1 | 25.10.2026 | - |
| Thierno Barry | Everton | Aktif | 147 / 144 | 40% | 1 | 24.10.2026 | - |
| Yohann Magnin | CSKA 1948 | Aktif | 108 / 128 | 67% | 2 | 20.10.2026 | - |
| Antoine Bernede | Hellas Verona | Aktif | 123 / 131 | 40% | 1 | 15.10.2026 | - |
| Amadou Mbengue | Queens Park Rangers | Aktif | 129 / 131 | 67% | 2 | 10.10.2026 | - |
| Tristan Crama | Millwall | Aktif | 124 / 119 | 40% | 1 | 09.10.2026 | - |
| Djibril Diani | Charlotte Football Club | Aktif | 104 / 136 | 40% | 1 | 07.10.2026 | - |
| Armand Laurienté | Sassuolo | Aktif | 136 / 143 | 67% | 2 | 06.10.2026 | - |
| Maxime Sivis | Orenburg | Aktif | 126 / 137 | 40% | 1 | 06.10.2026 | - |
| Claudio Gomes | Palermo | Aktif | 120 / 122 | 40% | 1 | 02.10.2026 | - |
| Mathieu Maertens | Cambuur | Aktif | 136 / 137 | 40% | 1 | 01.10.2026 | - |
| Nicolas Cozza | VfL Wolfsburg | Aktif | 122 / 123 | 75% | 3 | 29.09.2026 | - |
| Ilay Camara | Anderlecht | Aktif | 130 / 139 | 40% | 1 | 28.09.2026 | - |
| Jérémy Le Douaron | Palermo | Aktif | 109 / 103 | 40% | 1 | 26.09.2026 | - |
| Tristan Muyumba | Atlanta United FC | Aktif | 129 / 101 | 40% | 1 | 26.09.2026 | - |
| Moussa Baradji | Blackburn Rovers | Aktif | 127 / 126 | 40% | 1 | 19.09.2026 | - |
| Jeff Reine-Adélaïde | Heracles | Aktif | 115 / 103 | 40% | 1 | 19.09.2026 | - |
| Kélian Nsona | Casa Pia | Aktif | 119 / 114 | 40% | 1 | 18.09.2026 | - |
| Yvann Maçon | AEL Larisa | Aktif | 116 / 106 | 40% | 1 | 18.09.2026 | - |
| Wilson Isidor | Sunderland | Aktif | 118 / 133 | 40% | 1 | 12.09.2026 | - |
| Elies Mahmoud | Randers | Aktif | 103 / 99 | 40% | 1 | 09.09.2026 | - |
| Tanguy Coulibaly | Samsunspor | Aktif | 104 / 100 | 40% | 1 | 07.09.2026 | - |
| Leonardo Campana | Benfica | Görüşülüyor | 131 / 131 | 69% | 1 | 31.08.2026 | - |
| Andy Irving | Charlton Athletic | Görüşülüyor | 130 / 130 | 66% | 1 | 31.08.2026 | - |
| Maks Ebong | Botev Plovdiv | Görüşülüyor | 123 / 123 | 65% | 1 | 31.08.2026 | - |
| Konstantin Tyukavin | Zenit | Aktif | 132 / 134 | 68% | 1 | 17.08.2026 | Onayla |
| Richard Koné | Queens Park Rangers | Aktif | 124 / 113 | 40% | 1 | 04.08.2026 | - |
| Dodi Lukébakio | Benfica | Aktif | 150 / 131 | 40% | 1 | 04.08.2026 | - |
| Lassine Sinayoko | Paris FC | Aktif | 129 / 114 | 40% | 1 | 01.08.2026 | - |
| Georginio Rutter | Brighton | Aktif | 141 / 147 | 40% | 1 | 01.08.2026 | - |