| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | şimdi |
| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | 7gün önce |
| Bir transfer hedefi önerdi | 7gün önce |
| Bir maç izledi | 7gün önce |
| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | 14gün önce |
| Bir transfer hedefi önerdi | 14gün önce |
| Bir maç izledi | 14gün önce |
| Bir oyuncu değerlendirdi | 21gün önce |
| Oyuncu | Kulüp | Durum | Yetenek | Güven | İzlendi | Son Gözlem | Son Oy |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Khéphren Thuram | Juventus | Rapor Hazır | 164 / 160 | 67% | 2 | 06.02.2027 | - |
| Oribe Ramirez | Manchester City | Aktif | 162 / 161 | 40% | 1 | 06.02.2027 | - |
| Jan Paul van Hecke | Tottenham | Aktif | 161 / 159 | 40% | 1 | 06.02.2027 | - |
| Micky van de Ven | Tottenham | Aktif | 166 / 165 | 40% | 1 | 04.02.2027 | - |
| Boubacar Kamara | Aston Villa | Aktif | 160 / 160 | 40% | 1 | 04.02.2027 | - |
| Conor Bradley | Liverpool | Aktif | 158 / 160 | 40% | 1 | 02.02.2027 | - |
| Riccardo Calafiori | Arsenal | Aktif | 162 / 163 | 40% | 1 | 02.02.2027 | - |
| Nico González | Newcastle United | Aktif | 159 / 157 | 40% | 1 | 02.02.2027 | - |
| Moisés Caicedo | Chelsea | Aktif | 171 / 170 | 40% | 1 | 01.02.2027 | - |
| Dominik Szoboszlai | Liverpool | Aktif | 168 / 164 | 40% | 1 | 01.02.2027 | - |
| Hugo Álvarez | Celta | Rapor Hazır | 144 / 146 | 93% | 1 | 11.01.2027 | Onayla |
| Georges Mikautadze | Villarreal | Rapor Hazır | 150 / 149 | 93% | 1 | 01.01.2027 | - |
| Manex Lozano | Racing Santander | Aktif | 126 / 137 | 30% | 1 / 1m | 09.12.2026 | - |
| Marcelo Ribeiro | Antequera | Aktif | 91 / 91 | 30% | 1 / 1m | 18.11.2026 | - |
| Pablo Barredo | Mérida | Aktif | 99 / 102 | 42% | 1 / 1m | 03.11.2026 | - |
| Arnau Rafús | Arenas Club | Aktif | 107 / 110 | 30% | 1 / 1m | 03.11.2026 | - |
| Luis Rivas | Tarazona | Aktif | 95 / 98 | 30% | 1 / 1m | 03.11.2026 | - |
| Christian | Juventud Torremolinos | Aktif | 92 / 92 | 30% | 1 / 1m | 16.09.2026 | - |