| Sözleşme müzakeresi başladı | şimdi |
| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | şimdi |
| Sözleşme müzakeresi başladı | şimdi |
| Sözleşme müzakeresi başladı | şimdi |
| Sözleşme müzakeresi başladı | şimdi |
| Bir oyuncu değerlendirdi | şimdi |
| Sözleşme müzakeresi başladı | 7gün önce |
| Bir oyuncu değerlendirdi | 7gün önce |
| Oyuncu | Kulüp | Durum | Yetenek | Güven | İzlendi | Son Gözlem | Son Oy |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ibrahim Cissoko | Zwolle | Görüşülüyor | 107 / 112 | 72% | 1 | 01.01.2027 | - |
| Zico Buurmeester | Leganés | Aktif | 121 / 121 | 80% | 4 | 31.12.2026 | - |
| Godfried Frimpong | Kasimpasa | Aktif | 119 / 107 | 67% | 2 | 31.12.2026 | - |
| Javi Vázquez | Torreense | Aktif | 114 / 116 | 40% | 1 | 31.12.2026 | - |
| Robert-Jan Vanwesemael | Sint-Truiden | Aktif | 119 / 120 | 75% | 3 | 27.12.2026 | - |
| Ki-Jana Hoever | Sparta Prague | Aktif | 130 / 128 | 75% | 3 | 27.12.2026 | - |
| Thamsanqa Billiat | SuperSport United | Aktif | 138 / 132 | 40% | 1 | 27.12.2026 | - |
| Tom van de Looi | Famalicao | Aktif | 118 / 120 | 75% | 3 | 25.12.2026 | - |
| Hugo Siquet | Club Brugge | Aktif | 117 / 126 | 80% | 4 | 25.12.2026 | - |
| Lars Kramer | Rapid Bucharest | Aktif | 121 / 122 | 40% | 1 | 25.12.2026 | - |
| Mike Eerdhuijzen | KV Mechelen | Aktif | 130 / 127 | 75% | 3 | 24.12.2026 | - |
| Louis Patris | Union SG | Aktif | 123 / 123 | 67% | 2 | 24.12.2026 | - |
| Ismaël Baouf | Cambuur | Aktif | 111 / 123 | 40% | 1 | 24.12.2026 | - |
| Brian Plat | Beerschot | Aktif | 114 / 115 | 80% | 4 | 18.12.2026 | - |
| Noah Naujoks | Excelsior | Aktif | 124 / 121 | 67% | 2 | 18.12.2026 | - |
| Mees Hilgers | Twente | Aktif | 133 / 130 | 67% | 2 | 16.12.2026 | - |
| Nunzio Engwanda | Anderlecht | Aktif | 111 / 115 | 40% | 1 | 16.12.2026 | - |
| Jesse Bosch | GKS Katowice | Aktif | 120 / 114 | 75% | 3 | 15.12.2026 | - |
| Sieben Dewaele | Waasland-Beveren | Aktif | 108 / 103 | 40% | 1 | 15.12.2026 | - |
| Espen van Ee | Arouca | Aktif | 117 / 117 | 40% | 1 | 14.12.2026 | - |
| Alexander De Ridder | Anderlecht | Aktif | 104 / 128 | 40% | 1 | 14.12.2026 | - |
| Kees de Boer | Salernitana | Aktif | 116 / 115 | 75% | 3 | 13.12.2026 | - |
| Kian Fitz-Jim | Torino | Aktif | 131 / 133 | 67% | 2 | 13.12.2026 | - |
| Abubakr Barry | Red Bull Salzburg | Aktif | 128 / 129 | 40% | 1 | 13.12.2026 | - |
| Wout Verlinden | Club Brugge | Aktif | 103 / 101 | 40% | 1 | 09.12.2026 | - |
| Ryan Giles | Hull City | Aktif | 129 / 125 | 40% | 1 | 09.12.2026 | - |
| Liberato Cacace | Wrexham | Aktif | 134 / 129 | 75% | 3 | 08.12.2026 | - |
| Thierry Lutonda | RAAL La Louviere | Aktif | 117 / 106 | 40% | 1 | 05.12.2026 | - |
| Illaijh de Ruijter | ADO Den Haag | Aktif | 103 / 123 | 40% | 1 | 04.12.2026 | - |
| Kamiel Van De Perre | Union SG | Aktif | 120 / 124 | 67% | 2 | 02.12.2026 | - |
| Zinho Vanheusden | Zurich | Aktif | 127 / 118 | 67% | 2 | 02.12.2026 | - |
| Devyne Rensch | AS Roma | Aktif | 129 / 137 | 67% | 2 | 02.12.2026 | - |
| Rodrigo Huescas | FC Copenhagen | Aktif | 121 / 120 | 40% | 1 | 26.11.2026 | - |
| Bjorn Meijer | Sampdoria | Aktif | 124 / 128 | 67% | 2 | 25.11.2026 | - |
| Basile Vroninks | Anderlecht | Aktif | 104 / 111 | 67% | 2 | 25.11.2026 | - |
| Gilles De Meyer | KAA Gent | Aktif | 89 / 95 | 40% | 1 | 25.11.2026 | - |
| Naïm Amengai | Club Brugge | Aktif | 91 / 111 | 40% | 1 | 23.11.2026 | - |
| Mats Rots | TSG Hoffenheim | Aktif | 121 / 121 | 40% | 1 | 23.11.2026 | - |
| Ezechiel Banzuzi | RB Leipzig | Aktif | 135 / 137 | 40% | 1 | 20.11.2026 | - |
| Rick van Drongelen | Samsunspor | Aktif | 125 / 127 | 67% | 2 | 17.11.2026 | - |
| Vasilis Zagaritis | Heerenveen | Aktif | 126 / 116 | 40% | 1 | 17.11.2026 | - |
| Anton Tanghe | Zulte Waregem | Aktif | 113 / 113 | 40% | 1 | 14.11.2026 | - |
| Gary Magnée | Cercle Brugge | Aktif | 121 / 113 | 67% | 2 | 13.11.2026 | - |
| Evert Linthorst | Go Ahead Eagles | Aktif | 122 / 122 | 40% | 1 | 10.11.2026 | - |
| Djomar Giersthove | Alcorcón | Aktif | 99 / 106 | 40% | 1 | 07.11.2026 | - |
| Michiel Cauwel | KAA Gent | Aktif | 93 / 104 | 40% | 1 | 07.11.2026 | - |
| Nick Verschuren | Sparta Prague | Aktif | 93 / 115 | 40% | 1 | 04.11.2026 | - |
| Xavier Mbuyamba | LASK | Aktif | 124 / 125 | 40% | 1 | 04.11.2026 | - |
| Mandela Keita | Parma | Aktif | 123 / 136 | 40% | 1 | 04.11.2026 | - |
| Rodrigo Saravia | Ponte Preta | Aktif | 130 / 115 | 40% | 1 | 03.11.2026 | - |