| Bir oyuncu değerlendirdi | 7gün önce |
| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | 7gün önce |
| Bir oyuncu değerlendirdi | 7gün önce |
| Bir oyuncu değerlendirdi | 7gün önce |
| Bir oyuncu değerlendirdi | 7gün önce |
| Bir oyuncu değerlendirdi | 7gün önce |
| Bir oyuncu değerlendirdi | 7gün önce |
| Bir oyuncu değerlendirdi | 7gün önce |
| Oyuncu | Kulüp | Durum | Yetenek | Güven | İzlendi | Son Gözlem | Son Oy |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Thabang Matuludi | Polokwane City | Rapor Hazır | 125 / 116 | 67% | 2 | 21.12.2026 | - |
| Sean Roughan | Huddersfield Town | Aktif | 108 / 126 | 40% | 1 | 21.12.2026 | - |
| Edoardo Bove | Watford | Rapor Hazır | 136 / 134 | 67% | 2 | 20.12.2026 | - |
| George Bello | LASK | Rapor Hazır | 128 / 126 | 67% | 2 | 20.12.2026 | - |
| Tanner Tessmann | Olympique Lyonnais | Rapor Hazır | 132 / 138 | 67% | 2 | 19.12.2026 | - |
| Nicolas Madsen | Queens Park Rangers | Rapor Hazır | 128 / 124 | 67% | 2 | 19.12.2026 | - |
| Archie Brown | Fenerbahce | Aktif | 134 / 126 | 40% | 1 | 18.12.2026 | - |
| Thulani Zwane | Black Aces | Aktif | 105 / 97 | 40% | 1 | 18.12.2026 | - |
| Caolan Boyd-Munce | Wycombe Wanderers | Aktif | 122 / 128 | 40% | 1 | 17.12.2026 | - |
| Rahim Ibrahim | Slovan Bratislava | Rapor Hazır | 129 / 116 | 75% | 3 | 16.12.2026 | - |
| Lewis Bate | Stockport County | Aktif | 127 / 136 | 40% | 1 | 16.12.2026 | - |
| Tariq Lamptey | Queens Park Rangers | Rapor Hazır | 131 / 124 | 67% | 2 | 15.12.2026 | - |
| Jomaine Consbruch | Fleetwood Town | Aktif | 110 / 122 | 40% | 1 | 15.12.2026 | - |
| Aaron Morley | Wycombe Wanderers | Aktif | 127 / 119 | 40% | 1 | 14.12.2026 | - |
| Rodrigo Saravia | Ponte Preta | Rapor Hazır | 120 / 120 | 67% | 2 | 13.12.2026 | - |
| Oliver Skipp | Leicester City | Rapor Hazır | 132 / 131 | 67% | 2 | 13.12.2026 | - |
| Ethan Pye | Stockport County | Aktif | 120 / 133 | 40% | 1 | 12.12.2026 | - |
| Josh Tymon | Swansea City | Rapor Hazır | 123 / 130 | 67% | 2 | 11.12.2026 | - |
| Flynn Downes | Southampton | Aktif | 144 / 122 | 40% | 1 | 11.12.2026 | - |
| Malibongwe Khoza | Mamelodi Sundowns | Aktif | 117 / 105 | 40% | 1 | 10.12.2026 | - |
| Kayne Ramsay | Charlton Athletic | Aktif | 125 / 123 | 40% | 1 | 10.12.2026 | - |
| Alhassan Yusuf | Norwich City | Aktif | 137 / 118 | 40% | 1 | 09.12.2026 | - |
| Liberato Cacace | Wrexham | Rapor Hazır | 134 / 134 | 67% | 2 | 07.12.2026 | - |
| Ryan Alebiosu | Blackburn Rovers | Rapor Hazır | 126 / 124 | 67% | 2 | 04.12.2026 | - |
| Archie Collins | Shrewsbury Town | Aktif | 108 / 112 | 40% | 1 | 04.12.2026 | - |
| Terry Yegbe | Lech | Aktif | 128 / 142 | 40% | 1 | 01.12.2026 | - |
| Bradley Hlatshwayo | Free State Stars | Rapor Hazır | 132 / 138 | 67% | 2 | 30.11.2026 | - |
| Léo Leroy | Preston | Aktif | 130 / 124 | 40% | 1 | 29.11.2026 | - |
| Georgie Gent | Barnsley | Aktif | 105 / 116 | 40% | 1 | 28.11.2026 | - |
| Djed Spence | Inter | Aktif | 136 / 128 | 40% | 1 | 28.11.2026 | - |
| Thalente Mbatha | Orlando Pirates | Aktif | 115 / 110 | 40% | 1 | 25.11.2026 | - |
| Brendan Wiredu | Plymouth Argyle | Aktif | 119 / 103 | 40% | 1 | 25.11.2026 | - |
| Di'Shon Bernard | Sheffield Wednesday | Aktif | 125 / 115 | 40% | 1 | 23.11.2026 | - |
| Max Bird | Birmingham | Aktif | 119 / 115 | 40% | 1 | 22.11.2026 | - |
| Joel Bagan | Cardiff City | Aktif | 115 / 112 | 40% | 1 | 20.11.2026 | - |
| Khama Tau | Ajax Cape Town | Aktif | 136 / 123 | 40% | 1 | 16.11.2026 | - |
| Samukele Kabini | Molde | Aktif | 105 / 120 | 40% | 1 | 16.11.2026 | - |
| Osaze Urhoghide | FC Dallas | Aktif | 108 / 114 | 40% | 1 | 11.11.2026 | - |
| Leard Sadriu | FC Argeș | Aktif | 105 / 140 | 40% | 1 | 11.11.2026 | - |
| Sabit Abdulai | Alverca | Aktif | 118 / 101 | 40% | 1 | 09.11.2026 | - |
| Joe Rankin-Costello | Charlton Athletic | Aktif | 127 / 109 | 40% | 1 | 09.11.2026 | - |
| Dara O'Shea | Ipswich Town | Rapor Hazır | 134 / 126 | 67% | 2 | 07.11.2026 | - |
| Lebogang Jali | Black Aces | Aktif | 121 / 105 | 40% | 1 | 07.11.2026 | - |
| Victor Kristiansen | Leicester City | Aktif | 128 / 126 | 40% | 1 | 06.11.2026 | - |
| Luca Connell | Barnsley | Aktif | 110 / 112 | 40% | 1 | 03.11.2026 | - |
| Jacob Greaves | Ipswich Town | Aktif | 132 / 135 | 40% | 1 | 02.11.2026 | - |