| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | şimdi |
| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | şimdi |
| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | şimdi |
| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | şimdi |
| Bir transfer hedefi önerdi | şimdi |
| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | şimdi |
| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | şimdi |
| Bir oyuncu değerlendirdi | 7gün önce |
| Oyuncu | Kulüp | Durum | Yetenek | Güven | İzlendi | Son Gözlem | Son Oy |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Giovanni Haag | Waasland-Beveren | Rapor Hazır | 119 / 126 | 80% | 4 | 25.04.2027 | - |
| Odilon Kossounou | Atalanta | Rapor Hazır | 152 / 152 | 86% | 6 | 25.04.2027 | - |
| Arthur Avom Ebong | FC Lorient | Rapor Hazır | 144 / 135 | 67% | 2 | 25.04.2027 | - |
| Maxime Bastian | Francs Borains | Rapor Hazır | 104 / 108 | 90% | 9 | 24.04.2027 | - |
| Léo Leroy | Preston | Rapor Hazır | 130 / 132 | 88% | 7 | 24.04.2027 | - |
| Álex Lebarbier | Real Sociedad | Rapor Hazır | 106 / 115 | 80% | 4 | 24.04.2027 | - |
| Matthew Smith | Colchester United | Rapor Hazır | 105 / 100 | 67% | 2 | 23.04.2027 | - |
| Tristan Crama | Millwall | Rapor Hazır | 117 / 115 | 67% | 2 | 23.04.2027 | - |
| Iván Fresneda | Sporting CP | Aktif | 138 / 158 | 40% | 1 | 23.04.2027 | - |
| Lewis Bate | Stockport County | Rapor Hazır | 128 / 129 | 80% | 4 | 22.04.2027 | - |
| Tariq Lamptey | Queens Park Rangers | Rapor Hazır | 124 / 134 | 67% | 2 | 22.04.2027 | - |
| Jean-Marc Tiboué | Beerschot | Rapor Hazır | 118 / 116 | 88% | 7 | 21.04.2027 | - |
| Mody Boune | Panetolikos | Rapor Hazır | 121 / 117 | 75% | 3 | 20.04.2027 | - |
| Luca Connell | Barnsley | Rapor Hazır | 114 / 118 | 75% | 3 | 20.04.2027 | - |
| Zeno Debast | Sporting CP | Rapor Hazır | 142 / 149 | 75% | 3 | 20.04.2027 | - |
| Yacouba Barry | RWDM | Rapor Hazır | 115 / 109 | 67% | 2 | 19.04.2027 | - |
| Nobel Mendy | Hull City | Rapor Hazır | 136 / 146 | 67% | 2 | 19.04.2027 | - |
| Jay McGrath | Doncaster Rovers | Aktif | 107 / 106 | 40% | 1 | 17.04.2027 | - |
| Valentin Gendrey | TSG Hoffenheim | Rapor Hazır | 141 / 136 | 88% | 7 | 15.04.2027 | - |
| Jack MacKenzie | Plymouth Argyle | Rapor Hazır | 114 / 110 | 67% | 2 | 15.04.2027 | - |
| Ryan Alebiosu | Blackburn Rovers | Aktif | 126 / 128 | 40% | 1 | 15.04.2027 | - |
| Djibril Lamego | RAAL La Louviere | Rapor Hazır | 117 / 128 | 75% | 3 | 14.04.2027 | - |
| Javi Guerra | Valencia | Aktif | 152 / 135 | 40% | 1 | 14.04.2027 | - |
| Sikou Niakaté | Nacional | Rapor Hazır | 141 / 140 | 83% | 5 | 08.04.2027 | - |
| Caolan Boyd-Munce | Wycombe Wanderers | Aktif | 131 / 121 | 40% | 1 | 08.04.2027 | - |
| Jacques Ekomié | Wrexham | Rapor Hazır | 132 / 137 | 83% | 5 | 07.04.2027 | - |
| Nicolas Madsen | Queens Park Rangers | Rapor Hazır | 133 / 132 | 75% | 3 | 07.04.2027 | - |
| Michaël Cuisance | Hertha BSC | Rapor Hazır | 136 / 136 | 90% | 9 | 04.04.2027 | - |
| Joel Bagan | Cardiff City | Rapor Hazır | 127 / 114 | 67% | 2 | 04.04.2027 | - |
| Kristoffer Lund | Birmingham | Aktif | 132 / 140 | 40% | 1 | 04.04.2027 | - |
| Oliver Skipp | Leicester City | Rapor Hazır | 134 / 131 | 80% | 4 | 03.04.2027 | - |
| Moussa Baradji | Blackburn Rovers | Rapor Hazır | 124 / 125 | 83% | 5 | 30.03.2027 | - |
| Victor Daguin | RFC Liege | Rapor Hazır | 114 / 116 | 67% | 2 | 30.03.2027 | - |
| Christ Makosso | Luton Town | Rapor Hazır | 119 / 120 | 80% | 4 | 28.03.2027 | - |
| Youte | Lommel | Rapor Hazır | 128 / 125 | 80% | 4 | 26.03.2027 | - |
| Lucas Da Cunha | Como | Rapor Hazır | 141 / 138 | 80% | 4 | 25.03.2027 | - |
| Taylor Harwood-Bellis | Southampton | Rapor Hazır | 130 / 140 | 67% | 2 | 25.03.2027 | - |
| Isaac Solet | Hércules | Aktif | 136 / 134 | 40% | 1 | 23.03.2027 | - |
| Junior Tchamadeu | Stoke City | Rapor Hazır | 129 / 133 | 75% | 3 | 22.03.2027 | - |
| James Morris | Leyton Orient | Aktif | 118 / 119 | 40% | 1 | 22.03.2027 | - |
| Zinédine Ould Khaled | Sabah | Rapor Hazır | 119 / 125 | 75% | 3 | 18.03.2027 | - |
| Hianga'a Mbock | Fehervar | Rapor Hazır | 111 / 122 | 80% | 4 | 18.03.2027 | - |
| Archie Collins | Shrewsbury Town | Aktif | 117 / 116 | 40% | 1 | 16.03.2027 | - |
| Arthur Atta | Fiorentina | Rapor Hazır | 146 / 142 | 67% | 2 | 13.03.2027 | - |
| Harry Clarke | Preston | Aktif | 133 / 138 | 40% | 1 | 10.03.2027 | - |
| Ethan Pye | Stockport County | Aktif | 120 / 128 | 40% | 1 | 10.03.2027 | - |
| Amadou Mbengue | Queens Park Rangers | Rapor Hazır | 127 / 125 | 80% | 4 | 09.03.2027 | - |
| Dennis Cirkin | Queens Park Rangers | Aktif | 141 / 133 | 40% | 1 | 09.03.2027 | - |
| Harvey White | Cambridge United | Rapor Hazır | 115 / 109 | 67% | 2 | 07.03.2027 | - |
| Michael Baidoo | Plymouth Argyle | Aktif | 136 / 115 | 40% | 1 | 07.03.2027 | - |
| Georgie Gent | Barnsley | Aktif | 119 / 125 | 40% | 1 | 06.03.2027 | - |
| Lilian Njoh | Servette | Rapor Hazır | 117 / 120 | 88% | 7 | 27.02.2027 | Güçlü Onay |
| Robert-Jan Vanwesemael | Sint-Truiden | Aktif | 115 / 114 | 40% | 1 | 27.02.2027 | - |
| Samuel Loric | Mansfield Town | Reddedildi | 111 / 118 | 83% | 5 | 20.02.2027 | Reddet |
| Brandon Soppy | Lausanne-Sport | Rapor Hazır | 116 / 123 | 67% | 2 | 20.02.2027 | - |
| Johaneko Louis-Jean | Athletic Bilbao | Aktif | 103 / 99 | 40% | 1 | 19.02.2027 | - |
| Amadou Danté | Zbrojovka Brno | Aktif | 120 / 134 | 40% | 1 | 16.02.2027 | - |
| Hugo Vandermersch | St. Gallen | Rapor Hazır | 127 / 121 | 83% | 5 | 13.02.2027 | - |
| Dylan Ourega | Westerlo | Rapor Hazır | 109 / 120 | 75% | 3 | 13.02.2027 | - |
| Callum Doyle | Wrexham | Aktif | 136 / 123 | 40% | 1 | 13.02.2027 | - |
| Boubacari Doucouré | Javor-Matis | Rapor Hazır | 101 / 108 | 75% | 3 | 12.02.2027 | - |
| Drissa Camara | Gaziantep | Aktif | 121 / 105 | 40% | 1 | 10.02.2027 | - |
| Thomas Carrique | Andorra | Rapor Hazır | 115 / 118 | 75% | 3 | 09.02.2027 | Güçlü Onay |
| Yllan Okou | RAAL La Louviere | Reddedildi | 110 / 107 | 75% | 3 | 08.02.2027 | Reddet |
| Fahem Benaïssa | Mantova | Rapor Hazır | 115 / 119 | 75% | 3 | 06.02.2027 | - |
| Dara O'Shea | Ipswich Town | Aktif | 124 / 127 | 40% | 1 | 04.02.2027 | - |
| João Ferreira | AS Saint-Etienne | Aktif | 129 / 118 | 40% | 1 | 02.02.2027 | - |
| Bilal Brahimi | Viborg | Aktif | 109 / 111 | 67% | 2 | 25.01.2027 | İzle |
| Edwin Quarshie | Le Mans FC | Görüşülüyor | 107 / 90 | 65% | 1 | 11.01.2027 | - |
| Ivan Bašić | Sydney FC | Görüşülüyor | 111 / 113 | 64% | 1 | 01.01.2027 | - |
| Ammar Ramadan | Randers | Görüşülüyor | 116 / 117 | 66% | 1 | 01.01.2027 | - |
| Pedrinho | Granada | Rapor Hazır | 133 / 133 | 62% | 1 | 01.01.2027 | - |
| Joe Bell | Valerenga | Görüşülüyor | 121 / 121 | 64% | 1 | 01.01.2027 | - |
| Maks Ebong | Botev Plovdiv | Görüşülüyor | 123 / 123 | 65% | 1 | 01.01.2027 | - |
| Keito Nakamura | Alavés | Rapor Hazır | 135 / 135 | 70% | 1 | 01.01.2027 | - |
| Isaac Matondo | Koper | Aktif | 109 / 110 | 83% | 5 | 31.12.2026 | İzle |
| Mamoudou Karamoko | Dinamo Bucharest | Görüşülüyor | 123 / 111 | 75% | 3 | 30.12.2026 | - |
| Julien Ponceau | Valladolid | Aktif | 127 / 137 | 75% | 3 | 30.12.2026 | - |
| Théo Bouchlarhem | Étoile Carouge | Aktif | 107 / 104 | 67% | 2 | 30.12.2026 | - |
| Naïs Djouahra | Arouca | Aktif | 129 / 123 | 80% | 4 | 29.12.2026 | - |
| Ramiz Harakaté | Grazer AK | Aktif | 109 / 116 | 75% | 3 | 28.12.2026 | İzle |
| Malamine Efekele | St. Gallen | Aktif | 117 / 125 | 75% | 3 | 28.12.2026 | İzle |
| Lamine Cissé | Tranmere Rovers | Aktif | 122 / 118 | 75% | 3 | 26.12.2026 | - |
| Hussayn Touati | Oleksandriya | Aktif | 98 / 108 | 67% | 2 | 25.12.2026 | - |
| Adil Taoui | Lokomotiv Sofia | Aktif | 113 / 107 | 40% | 1 | 25.12.2026 | - |
| Jean-Paul N'Djoli | Wil | Aktif | 100 / 103 | 67% | 2 | 21.12.2026 | İzle |
| Philippe Keny | Zurich | Aktif | 125 / 117 | 40% | 1 | 14.12.2026 | - |
| Makan Aïko | Tondela | Aktif | 126 / 129 | 67% | 2 | 02.12.2026 | İzle |
| Sofyan Chader | Lommel | Aktif | 115 / 99 | 40% | 1 | 02.12.2026 | - |
| Hicham Mahou | Francs Borains | Aktif | 108 / 109 | 40% | 1 | 02.12.2026 | - |
| Oucasse Mendy | Universitatea Cluj | Aktif | 124 / 107 | 40% | 1 | 01.12.2026 | - |
| Tom Lacoux | HNK Gorica | Aktif | 116 / 128 | 40% | 1 | 01.12.2026 | - |
| Maxence Caqueret | AC Milan | Aktif | 136 / 125 | 40% | 1 | 29.11.2026 | - |
| Imad Faraj | Neftchi | Aktif | 124 / 119 | 67% | 2 | 27.11.2026 | - |
| Idrissa Dioh | Politehnica Iași | Aktif | 96 / 89 | 40% | 1 | 25.11.2026 | - |
| Julien Lamy | Lokomotiv Plovdiv | Aktif | 98 / 117 | 40% | 1 | 19.11.2026 | - |
| Logan Delaurier-Chaubet | Eupen | Aktif | 115 / 108 | 40% | 1 | 18.11.2026 | - |
| Elies Mahmoud | Randers | Aktif | 108 / 118 | 40% | 1 | 04.11.2026 | - |
| Noah Diliberto | Francs Borains | Aktif | 108 / 109 | 40% | 1 | 03.11.2026 | - |
| Yoann Cathline | Utrecht | Aktif | 117 / 118 | 40% | 1 | 01.08.2026 | - |
| Owen Maës | RAAL La Louviere | Aktif | 102 / 121 | 40% | 1 | 01.08.2026 | - |