| Bir oyuncu değerlendirdi | şimdi |
| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | şimdi |
| Bir transfer hedefi önerdi | şimdi |
| Bir oyuncu değerlendirdi | şimdi |
| Bir oyuncu değerlendirdi | şimdi |
| Bir oyuncu değerlendirdi | 7gün önce |
| Bir oyuncu değerlendirdi | 7gün önce |
| Bir oyuncu değerlendirdi | 7gün önce |
| Oyuncu | Kulüp | Durum | Yetenek | Güven | İzlendi | Son Gözlem | Son Oy |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bright Arrey-Mbi | Braga | Rapor Hazır | 141 / 135 | 75% | 3 | 30.10.2026 | - |
| Leon Goretzka | Aston Villa | Aktif | 150 / 149 | 40% | 1 | 30.10.2026 | - |
| Jordan Beyer | Burnley | Rapor Hazır | 131 / 126 | 75% | 3 | 29.10.2026 | - |
| Sven Köhler | AEK | Aktif | 134 / 123 | 40% | 1 | 29.10.2026 | - |
| Jeremy Toljan | Levante | Rapor Hazır | 135 / 128 | 67% | 2 | 28.10.2026 | - |
| Denis Zakaria | VfL Bochum | Aktif | 158 / 149 | 40% | 1 | 28.10.2026 | - |
| Frans Krätzig | Red Bull Salzburg | Rapor Hazır | 122 / 129 | 75% | 3 | 27.10.2026 | - |
| Benedikt Gimber | Granada | Aktif | 122 / 132 | 40% | 1 | 27.10.2026 | - |
| Carlo Boukhalfa | St. Gallen | Rapor Hazır | 130 / 120 | 75% | 3 | 26.10.2026 | - |
| Tim Oberdorf | Servette | Rapor Hazır | 117 / 121 | 67% | 2 | 24.10.2026 | - |
| Samson Baidoo | RC Lens | Rapor Hazır | 141 / 141 | 67% | 2 | 24.10.2026 | - |
| Valentino Müller | WSG Tirol | Aktif | 124 / 120 | 40% | 1 | 23.10.2026 | - |
| Karim Coulibaly | RC Strasbourg | Rapor Hazır | 127 / 134 | 80% | 4 | 22.10.2026 | - |
| Anto Grgic | Lugano | Rapor Hazır | 126 / 131 | 67% | 2 | 22.10.2026 | - |
| Enzo Leopold | Derby County | Rapor Hazır | 124 / 128 | 75% | 3 | 21.10.2026 | - |
| Clemens Riedel | Espanyol | Aktif | 134 / 130 | 40% | 1 | 21.10.2026 | - |
| Xaver Schlager | Nottingham Forest | Rapor Hazır | 147 / 147 | 67% | 2 | 20.10.2026 | - |
| Lukas Mai | Lugano | Rapor Hazır | 126 / 123 | 67% | 2 | 18.10.2026 | - |
| Marcel Hartel | St. Louis CITY SC | Rapor Hazır | 123 / 135 | 75% | 3 | 16.10.2026 | - |
| Suat Serdar | Hellas Verona | Rapor Hazır | 142 / 135 | 67% | 2 | 14.10.2026 | - |
| Bećir Omeragić | Basel | Aktif | 125 / 135 | 40% | 1 | 14.10.2026 | - |
| Gernot Fuchs | Stripfing | Rapor Hazır | 138 / 137 | 80% | 4 | 09.10.2026 | - |
| Tim Drexler | Red Bull Salzburg | Aktif | 134 / 131 | 40% | 1 | 08.10.2026 | - |
| Florian Grillitsch | Frosinone | Aktif | 144 / 131 | 40% | 1 | 06.10.2026 | - |
| Djibril Sow | Genoa | Aktif | 141 / 135 | 40% | 1 | 05.10.2026 | - |
| Luca Netz | Nottingham Forest | Rapor Hazır | 122 / 128 | 67% | 2 | 04.10.2026 | - |
| Antonios Papadopoulos | Lugano | Rapor Hazır | 124 / 121 | 67% | 2 | 02.10.2026 | - |
| Sebastian Schonlau | Vancouver Whitecaps | Rapor Hazır | 125 / 122 | 67% | 2 | 01.10.2026 | - |
| Vitaly Janelt | Brentford | Rapor Hazır | 143 / 145 | 67% | 2 | 23.09.2026 | - |
| Eduard Löwen | San Jose Earthquakes | Aktif | 129 / 121 | 40% | 1 | 23.09.2026 | - |
| Grischa Prömel | CSKA Moscow | Rapor Hazır | 155 / 144 | 67% | 2 | 22.09.2026 | - |
| Levent Mercan | Fenerbahce | Aktif | 117 / 122 | 40% | 1 | 22.09.2026 | - |
| Arne Maier | Ujpest | Aktif | 113 / 126 | 40% | 1 | 20.09.2026 | - |
| Yann Aurel Bisseck | Inter | Aktif | 146 / 148 | 40% | 1 | 16.09.2026 | - |
| Jannes Horn | Rapid Wien | Aktif | 115 / 121 | 40% | 1 | 15.09.2026 | - |
| Phil Neumann | Austria Wien | Aktif | 112 / 127 | 40% | 1 | 15.09.2026 | - |
| Anton Stach | Leeds United | Aktif | 143 / 145 | 40% | 1 | 14.09.2026 | - |
| Dennis Geiger | NEC | Aktif | 133 / 120 | 40% | 1 | 08.09.2026 | - |
| Gonzalo Plata | Dinamo Moscow | Rapor Hazır | 138 / 138 | 71% | 1 | 17.08.2026 | Onayla |
| Timothy Chandler | Eintracht Frankfurt | Aktif | 111 / 103 | 51% | 1 | 10.08.2026 | - |
| Kai Havertz | Arsenal | Aktif | 154 / 148 | 40% | 1 | 03.08.2026 | - |
| Noah Okafor | Leeds United | Aktif | 133 / 132 | 40% | 1 | 01.08.2026 | - |
| Timo Werner | San Jose Earthquakes | Aktif | 116 / 131 | 40% | 1 | 01.08.2026 | - |