| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | şimdi |
| Bir oyuncu değerlendirdi | şimdi |
| Bir oyuncu değerlendirdi | 7gün önce |
| Bir oyuncu değerlendirdi | 7gün önce |
| Bir oyuncu değerlendirdi | 7gün önce |
| Bir oyuncu değerlendirdi | 7gün önce |
| Bir oyuncu değerlendirdi | 7gün önce |
| Bir maç izledi | 7gün önce |
| Oyuncu | Kulüp | Durum | Yetenek | Güven | İzlendi | Son Gözlem | Son Oy |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ammar Ramadan | OFI | Görüşülüyor | 116 / 117 | 66% | 1 | 01.01.2027 | - |
| Andy Irving | Arouca | Rapor Hazır | 130 / 130 | 66% | 1 | 01.01.2027 | - |
| Pedrinho | Estoril Praia | Rapor Hazır | 133 / 133 | 62% | 1 | 01.01.2027 | - |
| Maxim Glushenkov | Zenit | Rapor Hazır | 140 / 140 | 66% | 1 | 01.01.2027 | - |
| Aguibou Camara | Septemvri | Rapor Hazır | 114 / 115 | 66% | 1 | 01.01.2027 | - |
| Tobias Christensen | ABC | Rapor Hazır | 122 / 122 | 63% | 1 | 01.01.2027 | - |
| Xian Emmers | FC Argeș | Aktif | 111 / 110 | 80% | 4 | 30.12.2026 | - |
| Naïs Djouahra | Arouca | Aktif | 117 / 124 | 40% | 1 | 30.12.2026 | - |
| Roméo Lavia | Chelsea | Aktif | 149 / 151 | 91% | 10 | 29.12.2026 | - |
| Amadou Onana | Aston Villa | Aktif | 153 / 154 | 86% | 6 | 25.12.2026 | - |
| Jesús Rodríguez | Como | Aktif | 137 / 149 | 40% | 1 | 25.12.2026 | - |
| Loum Tchaouna | Coventry City | Aktif | 145 / 138 | 67% | 2 | 24.12.2026 | - |
| Carlos Vicente | Birmingham | Aktif | 152 / 140 | 67% | 2 | 24.12.2026 | - |
| Justin Kluivert | Bournemouth | Aktif | 153 / 145 | 83% | 5 | 23.12.2026 | - |
| Maxime Busi | Stade de Reims | Aktif | 111 / 107 | 75% | 3 | 23.12.2026 | - |
| Wesley Fofana | Chelsea | Aktif | 155 / 162 | 67% | 2 | 22.12.2026 | - |
| Serge-Philippe Raux-Yao | Rapid Wien | Aktif | 136 / 136 | 40% | 1 | 22.12.2026 | - |
| Maxime Soulas | SonderjyskE | Aktif | 125 / 124 | 67% | 2 | 20.12.2026 | - |
| Michel Ndary Adopo | Cagliari | Aktif | 131 / 131 | 40% | 1 | 20.12.2026 | - |
| Denzel De Roeve | Brann | Aktif | 128 / 119 | 75% | 3 | 18.12.2026 | - |
| Tanguy Coulibaly | Samsunspor | Aktif | 129 / 122 | 75% | 3 | 17.12.2026 | - |
| Michaël Cuisance | Hertha BSC | Aktif | 129 / 133 | 75% | 3 | 17.12.2026 | - |
| Evangelos Patoulidis | Sandefjord | Aktif | 105 / 113 | 67% | 2 | 17.12.2026 | - |
| Koni De Winter | AC Milan | Aktif | 130 / 136 | 40% | 1 | 17.12.2026 | - |
| Jack Clarke | Ipswich Town | Aktif | 136 / 124 | 40% | 1 | 16.12.2026 | - |
| Yari Verschaeren | Sampdoria | Aktif | 117 / 125 | 40% | 1 | 16.12.2026 | - |
| Lucas Da Cunha | Como | Aktif | 132 / 136 | 67% | 2 | 14.12.2026 | - |
| Brian De Keersmaecker | Oxford United | Aktif | 127 / 120 | 40% | 1 | 14.12.2026 | - |
| Maxence Caqueret | Como | Aktif | 139 / 142 | 40% | 1 | 14.12.2026 | - |
| Assane Diao | Como | Aktif | 142 / 149 | 80% | 4 | 11.12.2026 | - |
| Diego Moreira | AC Milan | Aktif | 145 / 147 | 40% | 1 | 11.12.2026 | - |
| Ismaël Boura | ESTAC Troyes | Aktif | 121 / 120 | 67% | 2 | 10.12.2026 | - |
| Jordan van der Gaag | Leiria | Aktif | 104 / 111 | 40% | 1 | 09.12.2026 | - |
| Bienvenue Kanakimana | Zbrojovka Brno | Aktif | 128 / 123 | 40% | 1 | 08.12.2026 | - |
| Oucasse Mendy | Universitatea Cluj | Aktif | 119 / 112 | 86% | 6 | 03.12.2026 | - |
| Lenny Joseph | Ferencvaros | Aktif | 98 / 113 | 40% | 1 | 03.12.2026 | - |
| Anan Khalaili | Union SG | Aktif | 129 / 132 | 67% | 2 | 30.11.2026 | - |
| Luca Oyen | Heerenveen | Aktif | 106 / 121 | 40% | 1 | 30.11.2026 | - |
| Demba Seck | Partizan | Aktif | 110 / 125 | 67% | 2 | 29.11.2026 | - |
| Julien Anziani | Pau FC | Aktif | 102 / 106 | 40% | 1 | 29.11.2026 | - |
| Daylam Meddah | Pau FC | Aktif | 112 / 116 | 67% | 2 | 26.11.2026 | - |
| Ruben van Bommel | PSV | Aktif | 145 / 140 | 67% | 2 | 26.11.2026 | - |
| Mika Godts | Paris Saint-Germain | Aktif | 140 / 135 | 40% | 1 | 26.11.2026 | - |
| Mandela Keita | Parma | Aktif | 118 / 132 | 40% | 1 | 23.11.2026 | - |
| Kélian Nsona | Casa Pia | Aktif | 106 / 114 | 40% | 1 | 22.11.2026 | - |
| Sambou Soumano | FC Lorient | Aktif | 135 / 118 | 40% | 1 | 22.11.2026 | - |
| Clément Vidal | Grenoble Foot 38 | Aktif | 116 / 118 | 40% | 1 | 21.11.2026 | - |
| Thibaut Vargas | Stade Lavallois | Aktif | 103 / 106 | 40% | 1 | 20.11.2026 | - |
| Ilias Sebaoui | Sint-Truiden | Aktif | 119 / 129 | 75% | 3 | 16.11.2026 | - |
| Timothée Pembélé | Le Havre AC | Aktif | 125 / 125 | 40% | 2 | 16.11.2026 | - |
| Isaac Solet | Lokomotiv Plovdiv | Aktif | 127 / 123 | 75% | 3 | 13.11.2026 | - |
| Matisse Samoise | KAA Gent | Aktif | 118 / 118 | 40% | 1 | 13.11.2026 | - |
| Ismahila Ouédraogo | OB | Aktif | 130 / 119 | 40% | 1 | 11.11.2026 | - |
| Abdul Fatawu | Leicester City | Aktif | 141 / 147 | 67% | 2 | 10.11.2026 | - |
| Yorbe Vertessen | Red Bull Salzburg | Aktif | 129 / 126 | 67% | 2 | 09.11.2026 | - |
| Alex Robertson | Cardiff City | Aktif | 133 / 132 | 40% | 1 | 08.11.2026 | - |
| Haissem Hassan | Bloemfontein Celtic | Aktif | 127 / 134 | 40% | 1 | 07.11.2026 | - |
| Jeppe Erenbjerg | Racing Genk | Aktif | 127 / 126 | 67% | 2 | 05.11.2026 | - |
| Joseph Nonge | Kocaelispor | Aktif | 121 / 126 | 67% | 2 | 04.11.2026 | - |
| Jonathan Varane | Queens Park Rangers | Aktif | 136 / 122 | 40% | 1 | 02.11.2026 | - |
| Steve Mvoué | IK Start | Aktif | 133 / 107 | 40% | 1 | 31.10.2026 | - |
| Bamba Dieng | Crvena Zvezda | Aktif | 115 / 126 | 40% | 1 | 30.10.2026 | - |
| Pape Guèye | Villarreal | Aktif | 135 / 144 | 40% | 2 | 27.10.2026 | - |
| Mory Gbané | Stade de Reims | Aktif | 137 / 130 | 40% | 1 | 27.10.2026 | - |
| Rocco Ascone | Halmstad | Aktif | 125 / 110 | 67% | 2 | 25.10.2026 | - |
| Francis Amuzu | Grêmio | Aktif | 118 / 117 | 40% | 1 | 22.10.2026 | - |
| Brandon Baiye | Erzurumspor | Aktif | 128 / 102 | 40% | 1 | 22.10.2026 | - |
| James Eto'o | CSKA Sofia | Aktif | 105 / 122 | 40% | 1 | 20.10.2026 | - |
| Wilitty Younoussa | Rodez AF | Aktif | 112 / 118 | 40% | 1 | 20.10.2026 | - |
| Godfried Frimpong | Kasimpasa | Aktif | 103 / 107 | 40% | 1 | 18.10.2026 | - |
| Elies Mahmoud | Randers | Aktif | 99 / 107 | 40% | 1 | 16.10.2026 | - |
| Danley Jean-Jacques | Philadelphia Union | Aktif | 134 / 130 | 40% | 1 | 14.10.2026 | - |
| Raphaël Lipinski | Rodez AF | Aktif | 104 / 117 | 40% | 1 | 12.10.2026 | - |
| Bilal Brahimi | Viborg | Aktif | 115 / 117 | 40% | 1 | 11.10.2026 | - |
| Yanis Cimignani | Lugano | Aktif | 115 / 122 | 40% | 1 | 10.10.2026 | - |
| Lucas Esquivel | Athletico Paranaense | Aktif | 124 / 116 | 40% | 1 | 07.10.2026 | - |
| Jesse Bosch | GKS Katowice | Aktif | 123 / 124 | 40% | 1 | 07.10.2026 | - |
| Noah Saviolo | Trabzonspor | Aktif | 110 / 113 | 40% | 1 | 07.10.2026 | - |
| Hugo Vandermersch | St. Gallen | Aktif | 121 / 124 | 40% | 1 | 06.10.2026 | - |
| Alexandre Stanić | Lierse | Aktif | 114 / 111 | 55% | 1 | 31.08.2026 | - |
| Michy Batshuayi | Eintracht Frankfurt | Aktif | 109 / 117 | 40% | 1 | 01.08.2026 | - |