| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | şimdi |
| Bir transfer hedefi önerdi | şimdi |
| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | 7gün önce |
| Bir transfer hedefi önerdi | 7gün önce |
| Bir transfer hedefi önerdi | 7gün önce |
| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | 7gün önce |
| Bir maç izledi | 7gün önce |
| Bir maç izledi | 7gün önce |
| Oyuncu | Kulüp | Durum | Yetenek | Güven | İzlendi | Son Gözlem | Son Oy |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Alexis de Sart | RFC Liege | Kaybedildi | 116 / 110 | 69% | 1 | 01.06.2027 | - |
| Yussif Saidu | Zaragoza | Aktif | 127 / 132 | 67% | 2 | 31.05.2027 | - |
| Tim Geypens | Emmen | Aktif | 95 / 103 | 67% | 2 | 31.05.2027 | - |
| Nico Guillén | Sevilla | Aktif | 99 / 112 | 40% | 1 | 31.05.2027 | - |
| Kiani Inge | AZ | Aktif | 106 / 116 | 83% | 5 | 30.05.2027 | - |
| Yumeki Yoshinaga | Racing Genk | Aktif | 98 / 107 | 40% | 1 | 30.05.2027 | - |
| Pablo Gavián | Celta | Aktif | 107 / 111 | 67% | 2 | 28.05.2027 | - |
| Louis Leroux | FC Nantes | Aktif | 132 / 137 | 80% | 4 | 24.05.2027 | - |
| Ismael Barea | Betis | Aktif | 110 / 110 | 40% | 1 | 24.05.2027 | - |
| Ismaël Baouf | Cambuur | Aktif | 116 / 132 | 40% | 1 | 17.05.2027 | - |
| Caleb Yirenkyi | Coventry City | Aktif | 145 / 145 | 75% | 3 | 16.05.2027 | - |
| Alexander De Ridder | Anderlecht | Aktif | 107 / 122 | 40% | 1 | 16.05.2027 | - |
| Andrés Antañón | Celta | Aktif | 116 / 112 | 40% | 1 | 16.05.2027 | - |
| Renzo Tytens | Lyngby | Aktif | 109 / 112 | 75% | 3 | 14.05.2027 | - |
| Andrija Bulatović | SC Aubagne Air Bel | Aktif | 132 / 135 | 67% | 2 | 13.05.2027 | - |
| Viggo Plantinga | Utrecht | Aktif | 104 / 112 | 40% | 1 | 13.05.2027 | - |
| Jesús Fortea | Real Madrid | Aktif | 114 / 118 | 75% | 3 | 11.05.2027 | - |
| João Teixeira | Porto | Aktif | 129 / 133 | 40% | 1 | 11.05.2027 | - |
| Òscar Masqué | Betis | Aktif | 102 / 109 | 40% | 1 | 10.05.2027 | - |
| Bram van Driel | AZ | Aktif | 96 / 100 | 40% | 1 | 10.05.2027 | - |
| Diego Aguado | Real Madrid | Aktif | 109 / 111 | 40% | 1 | 03.05.2027 | - |
| Oleksandr Soroka | KAA Gent | Aktif | 105 / 113 | 40% | 1 | 29.04.2027 | - |
| Jake Batty | Swindon Town | Aktif | 103 / 110 | 67% | 2 | 26.04.2027 | - |
| Fran Gil | Villarreal | Aktif | 107 / 109 | 40% | 1 | 26.04.2027 | - |
| Ryan Battrum | Oldham Athletic | Aktif | 86 / 102 | 40% | 1 | 18.04.2027 | - |
| Cristian David | Real Madrid | Aktif | 115 / 120 | 40% | 1 | 18.04.2027 | - |
| Enzo Tacafred | AS Nancy | Aktif | 107 / 114 | 67% | 2 | 17.04.2027 | - |
| Rion Ichihara | AZ | Aktif | 110 / 113 | 40% | 1 | 17.04.2027 | - |
| Maeson King | Ibiza | Aktif | 115 / 117 | 67% | 2 | 16.04.2027 | - |
| Josué Kongolo | Lommel | Aktif | 121 / 123 | 67% | 2 | 09.04.2027 | - |
| Pau Navarro | Villarreal | Aktif | 146 / 148 | 67% | 2 | 09.04.2027 | - |
| Vladimir Mendes | Marek | Aktif | 92 / 104 | 40% | 1 | 09.04.2027 | - |
| Fodé Sylla | Sion | Aktif | 117 / 129 | 75% | 3 | 08.04.2027 | - |
| Brad Manguelle | Racing Genk | Aktif | 98 / 120 | 40% | 1 | 05.04.2027 | - |
| Michel Mboula | FC Metz | Aktif | 121 / 132 | 40% | 1 | 31.12.2026 | - |
| Alejandro Pozo | Bristol Rovers | Aktif | 114 / 124 | 40% | 1 | 31.12.2026 | - |
| Malick Fofana | Sunderland | Aktif | 135 / 144 | 75% | 3 | 30.12.2026 | - |
| Rayan Buifrahi | Club Brugge | Aktif | 110 / 107 | 80% | 4 | 28.12.2026 | - |
| Tristan Degreef | Anderlecht | Aktif | 126 / 134 | 40% | 1 | 26.12.2026 | - |
| Famara Camara | Ranheim | Aktif | 101 / 119 | 40% | 1 | 23.12.2026 | - |
| Alejandro Granados | Club Brugge | Aktif | 103 / 104 | 75% | 3 | 20.12.2026 | İzle |
| Jesús Rodríguez | Como | Aktif | 144 / 141 | 40% | 1 | 18.12.2026 | - |
| David Amegnaglo | Westerlo | Aktif | 118 / 117 | 67% | 2 | 16.12.2026 | - |
| Prince Amoako | FC Nordsjaelland | Aktif | 133 / 141 | 67% | 2 | 16.12.2026 | Onayla |
| Tommy St. Jago | KV Mechelen | Aktif | 129 / 128 | 40% | 1 | 15.12.2026 | - |
| Dânio Djassi | Portimonense | Aktif | 108 / 117 | 75% | 3 | 11.12.2026 | - |
| Fallou Faye | Bravo | Aktif | 115 / 115 | 40% | 1 | 10.12.2026 | - |
| Brandon Baiye | Erzurumspor | Aktif | 119 / 111 | 67% | 2 | 09.12.2026 | - |
| Rick van Drongelen | Samsunspor | Aktif | 111 / 135 | 40% | 1 | 07.12.2026 | - |
| Denzel De Roeve | Brann | Aktif | 115 / 125 | 80% | 4 | 06.12.2026 | - |
| Ibrahim Kanaté | Anderlecht | Aktif | 102 / 113 | 40% | 1 | 03.12.2026 | - |
| Ali Camara | Racing Genk | Aktif | 97 / 104 | 67% | 1 | 28.11.2026 | - |
| Luca Maiorano | Torpedo Moscow | Aktif | 90 / 102 | 40% | 1 | 27.11.2026 | - |
| Wilson Odobert | Huddersfield Town | Aktif | 150 / 151 | 40% | 1 | 18.11.2026 | - |
| Ousseynou Seck | Randers | Aktif | 118 / 130 | 40% | 1 | 18.11.2026 | - |
| Serge-Philippe Raux-Yao | Rapid Wien | Aktif | 130 / 126 | 75% | 3 | 13.11.2026 | - |
| Hugo Vandermersch | St. Gallen | Aktif | 115 / 117 | 40% | 1 | 13.11.2026 | - |
| Kauã Elias | Anderlecht | Aktif | 140 / 142 | 40% | 1 | 01.11.2026 | - |
| Loïc Alvarez Fernandez | Racing Genk | Aktif | 92 / 114 | 67% | 1 | 01.11.2026 | - |
| Jan Virgili | Club Brugge | Aktif | 140 / 137 | 40% | 1 | 30.10.2026 | - |
| Enzo Sternal | Anderlecht | Aktif | 101 / 114 | 40% | 1 | 29.10.2026 | - |
| Matisse Samoise | KAA Gent | Aktif | 113 / 124 | 40% | 1 | 29.10.2026 | - |
| Freddie Potts | Club Brugge | Aktif | 136 / 123 | 40% | 1 | 26.10.2026 | - |
| Rémy Vita | Tondela | Aktif | 112 / 118 | 40% | 1 | 22.10.2026 | - |
| Abdoulaye Djiré | Jarun Zagreb | Aktif | 97 / 99 | 40% | 1 | 20.10.2026 | - |
| Amadou Onana | Aston Villa | Aktif | 153 / 147 | 75% | 3 | 17.10.2026 | Güçlü Onay |
| Ibrahima Dabo | Metalurh Zaporizhzhia | Aktif | 90 / 113 | 40% | 1 | 16.10.2026 | - |
| Mauricio Amaro | Atlanta United FC | Aktif | 132 / 130 | 40% | 1 | 09.10.2026 | - |
| Godfried Frimpong | Kasimpasa | Aktif | 124 / 111 | 40% | 1 | 02.10.2026 | - |
| Maksim Paskotši | KAA Gent | Aktif | 107 / 118 | 40% | 1 | 26.09.2026 | - |
| Maxime Soulas | SonderjyskE | Aktif | 107 / 107 | 40% | 1 | 21.09.2026 | - |
| Lilian Njoh | Servette | Aktif | 105 / 120 | 40% | 1 | 19.09.2026 | - |
| Wilitty Younoussa | Rodez AF | Aktif | 113 / 117 | 40% | 1 | 11.09.2026 | - |
| Pierre Kalulu | Juventus | Aktif | 155 / 154 | 40% | 1 | 08.09.2026 | - |
| Djaoui Cissé | Stade Rennais | Aktif | 134 / 128 | 40% | 1 | 08.09.2026 | - |