| Bir oyuncu değerlendirdi | şimdi |
| Oyuncu izleme toplantısına katıldı | 7gün önce |
| Bir oyuncu değerlendirdi | 7gün önce |
| Bir oyuncu değerlendirdi | 7gün önce |
| Bir oyuncu değerlendirdi | 7gün önce |
| Bir oyuncu değerlendirdi | 7gün önce |
| Bir oyuncu değerlendirdi | 7gün önce |
| Bir oyuncu değerlendirdi | 7gün önce |
| Oyuncu | Kulüp | Durum | Yetenek | Güven | İzlendi | Son Gözlem | Son Oy |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Claus Niyukuri | Sarpsborg 08 | Aktif | 128 / 106 | 40% | 1 | 16.11.2026 | - |
| Ki-Jana Hoever | Sparta Prague | Aktif | 118 / 120 | 40% | 1 | 16.11.2026 | - |
| Mohamed Berte | Cotonsport Garoua | Rapor Hazır | 94 / 105 | 67% | 2 | 15.11.2026 | - |
| Norman Bassette | Coventry City | Aktif | 121 / 126 | 40% | 1 | 15.11.2026 | - |
| Eli Junior Kroupi | Bournemouth | Rapor Hazır | 139 / 140 | 67% | 2 | 14.11.2026 | - |
| Shandre Campbell | KV Kortrijk | Aktif | 97 / 115 | 40% | 1 | 14.11.2026 | - |
| Walid Bouabdeli | AS Nancy | Aktif | 111 / 120 | 40% | 1 | 13.11.2026 | - |
| Ilyas Chouaref | Sion | Rapor Hazır | 122 / 118 | 67% | 2 | 12.11.2026 | - |
| Bryan Limbombe | Maritimo | Aktif | 105 / 108 | 40% | 1 | 12.11.2026 | - |
| Malo Gusto | Chelsea | Aktif | 133 / 151 | 40% | 1 | 12.11.2026 | - |
| Willian Pacho | Paris Saint-Germain | Aktif | 156 / 165 | 40% | 1 | 12.11.2026 | - |
| Pape Guèye | Villarreal | Aktif | 145 / 139 | 40% | 1 | 10.11.2026 | - |
| Marvin Elimbi | Gil Vicente | Aktif | 131 / 126 | 40% | 1 | 10.11.2026 | - |
| Kelvin John | Aalborg | Aktif | 127 / 109 | 67% | 2 | 08.11.2026 | İzle |
| Kelly N'Mai | Salford City | Aktif | 112 / 103 | 40% | 1 | 08.11.2026 | - |
| Isaac Matondo | Koper | Aktif | 104 / 108 | 40% | 1 | 07.11.2026 | - |
| Assane Diao | Como | Aktif | 132 / 140 | 40% | 1 | 07.11.2026 | - |
| Antoine Baroan | Rapid Bucharest | Aktif | 92 / 110 | 40% | 1 | 06.11.2026 | - |
| Sory Diarra | Haugesund | Aktif | 95 / 124 | 40% | 1 | 06.11.2026 | - |
| Sinaly Diomandé | AJ Auxerre | Aktif | 129 / 124 | 40% | 1 | 06.11.2026 | - |
| Lucas Da Cunha | Como | Aktif | 138 / 128 | 40% | 1 | 06.11.2026 | - |
| Mory Gbané | Stade de Reims | Rapor Hazır | 131 / 131 | 67% | 2 | 04.11.2026 | - |
| Bamba Dieng | Crvena Zvezda | Rapor Hazır | 143 / 137 | 67% | 2 | 04.11.2026 | - |
| Ivann Botella | Unirea Slobozia | Rapor Hazır | 100 / 95 | 67% | 2 | 04.11.2026 | - |
| Lucas Esquivel | Athletico Paranaense | Aktif | 145 / 122 | 40% | 1 | 04.11.2026 | - |
| Promise David | Union SG | Aktif | 120 / 138 | 40% | 1 | 02.11.2026 | - |
| Djé Béni | Mafra | Aktif | 106 / 97 | 40% | 1 | 02.11.2026 | - |
| Oumar Camara | Estrela da Amadora | Aktif | 119 / 132 | 40% | 1 | 02.11.2026 | - |
| Philippe Keny | Zurich | Rapor Hazır | 122 / 115 | 75% | 3 | 31.10.2026 | - |
| Bienvenue Kanakimana | Zbrojovka Brno | Rapor Hazır | 120 / 101 | 67% | 2 | 31.10.2026 | - |
| Pepijn Doesburg | AS Trencin | Rapor Hazır | 115 / 98 | 67% | 2 | 30.10.2026 | - |
| Tommy St. Jago | KV Mechelen | Aktif | 124 / 112 | 40% | 1 | 30.10.2026 | - |
| Riku Yamane | Yokohama F. Marinos | Aktif | 130 / 137 | 40% | 1 | 30.10.2026 | - |
| Isaac Solet | CSKA Sofia | Aktif | 122 / 112 | 40% | 1 | 29.10.2026 | - |
| Hirokazu Ishihara | FC Tokyo | Aktif | 125 / 134 | 40% | 1 | 29.10.2026 | - |
| Madyen El Jaouhari | Yverdon | Aktif | 100 / 95 | 40% | 1 | 27.10.2026 | - |
| Camil Mmaee | Sarpsborg 08 | Rapor Hazır | 99 / 110 | 75% | 3 | 26.10.2026 | - |
| Yorbe Vertessen | Red Bull Salzburg | Aktif | 125 / 114 | 40% | 1 | 26.10.2026 | - |
| Simon Elisor | Universitatea Craiova | Rapor Hazır | 110 / 112 | 80% | 4 | 25.10.2026 | - |
| Ibrahim Diabaté | GAIS | Aktif | 119 / 116 | 40% | 1 | 25.10.2026 | - |
| Rafiu Durosinmi | Racing Genk | Aktif | 139 / 141 | 40% | 1 | 24.10.2026 | - |
| Asahi Uenaka | Gamba Osaka | Aktif | 123 / 131 | 40% | 1 | 21.10.2026 | - |
| Max Dean | Lokeren-Temse | Aktif | 111 / 107 | 40% | 1 | 20.10.2026 | - |
| Kevin Viveros | Athletico Paranaense | Aktif | 114 / 120 | 40% | 1 | 19.10.2026 | - |
| Robbie Ure | IK Sirius | Aktif | 97 / 105 | 40% | 1 | 18.10.2026 | - |
| Oumar Sidibé | AS Nancy | Aktif | 98 / 105 | 40% | 1 | 17.10.2026 | - |
| Isidro Pitta | Bragantino | Aktif | 145 / 115 | 40% | 1 | 17.10.2026 | - |
| Adam Akimey | Helsingborg | Rapor Hazır | 97 / 111 | 67% | 2 | 16.10.2026 | - |
| Chukwubuikem Ikwuemesi | OH Leuven | Aktif | 115 / 117 | 40% | 1 | 15.10.2026 | - |
| Salim Ben Seghir | Rapperswil-Jona | Aktif | 111 / 103 | 40% | 1 | 15.10.2026 | - |
| Denzel De Roeve | Brann | Aktif | 102 / 122 | 40% | 1 | 15.10.2026 | - |
| Braian Ojeda | Orlando City | Aktif | 112 / 133 | 40% | 1 | 15.10.2026 | - |
| Bénie Traoré | New York City | Aktif | 118 / 137 | 40% | 1 | 13.10.2026 | - |
| Dorian Hanza | Viborg | Rapor Hazır | 112 / 102 | 67% | 2 | 12.10.2026 | - |
| Jérémy Blasco | Legia | Aktif | 128 / 128 | 40% | 1 | 12.10.2026 | - |
| Lars Kramer | Rapid Bucharest | Aktif | 129 / 101 | 40% | 1 | 12.10.2026 | - |
| Abdoulie Manneh | Mjällby | Aktif | 118 / 116 | 40% | 1 | 12.10.2026 | - |
| Luciano Gondou | CSKA Moscow | Aktif | 119 / 138 | 40% | 1 | 11.10.2026 | - |
| Charles Abi | Valenciennes | Aktif | 92 / 100 | 40% | 1 | 11.10.2026 | - |
| Jorrel Hato | Chelsea | Aktif | 136 / 142 | 40% | 1 | 10.10.2026 | - |
| Wisler Lazarre | Sturm Graz | Aktif | 77 / 92 | 40% | 1 | 10.10.2026 | - |
| Trévis Dago | Stade Lavallois | Aktif | 111 / 107 | 40% | 1 | 08.10.2026 | - |
| Rick van Drongelen | Samsunspor | Aktif | 119 / 134 | 40% | 1 | 08.10.2026 | - |
| Myron van Brederode | KV Mechelen | Aktif | 128 / 113 | 40% | 1 | 06.10.2026 | - |
| Modou Kéba Cissé | LASK | Aktif | 123 / 109 | 40% | 1 | 09.09.2026 | - |
| Fodé Sylla | Sion | Aktif | 107 / 114 | 40% | 1 | 09.09.2026 | - |
| Rachide Gnanou | IF Gnistan | Aktif | 104 / 102 | 40% | 1 | 08.09.2026 | - |
| Wout Gielen | Juventus | Aktif | 87 / 97 | 40% | 1 | 08.09.2026 | - |
| Raf van de Riet | PSV | Aktif | 102 / 105 | 40% | 1 | 07.09.2026 | - |
| Jorne Spileers | Club Brugge | Aktif | 105 / 123 | 40% | 1 | 07.09.2026 | - |
| Luca Dalla Costa | Lecce | Aktif | 91 / 97 | 40% | 1 | 01.09.2026 | - |
| Gady Beyuku | Blackburn Rovers | Aktif | 109 / 126 | 40% | 1 | 01.09.2026 | - |
| Relebohile Mofokeng | Lecce | Görüşülüyor | 122 / 126 | 89% | 1 | 24.08.2026 | Onayla |
| Olivier Dumont | RWDM | Aktif | 117 / 111 | 48% | 1 | 03.08.2026 | - |
| Ichem Ferrah | Pisa | Görüşülüyor | 105 / 110 | 40% | 1 | 01.08.2026 | - |