Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $30K |
| Maç Günü Geliri | $3K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $4K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $151K |
| Personel Maaşları | $53K |
| Tesis Bakımı | $115K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Mar 2031 |
$937K |
$319K |
$618K |
$107.8M |
| Feb 2031 |
$977K |
$322K |
$655K |
$107.2M |
| Jan 2031 |
$4.5M |
$361K |
$4.1M |
$106.5M |
| Dec 2030 |
$36K |
$361K |
$-325K |
$102.4M |
| Nov 2030 |
$37K |
$361K |
$-324K |
$102.8M |
| Oct 2030 |
$36K |
$361K |
$-324K |
$103.1M |
| Sep 2030 |
$36K |
$3.9M |
$-3.9M |
$103.4M |
| Aug 2030 |
$42K |
$1.1M |
$-1.0M |
$107.3M |
| Jul 2030 |
$199K |
$397K |
$-199K |
$108.3M |
| Jun 2030 |
$36K |
$327K |
$-291K |
$108.5M |
| May 2030 |
$36K |
$327K |
$-291K |
$108.8M |
| Apr 2030 |
$3.2M |
$316K |
$2.9M |
$109.1M |