Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $127K |
| Maç Günü Geliri | $188K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $20K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $343K |
| Personel Maaşları | $74K |
| Tesis Bakımı | $165K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Mar 2028 |
$335K |
$583K |
$-247K |
$7.5M |
| Feb 2028 |
$406K |
$724K |
$-318K |
$7.7M |
| Jan 2028 |
$493K |
$583K |
$-90K |
$8.0M |
| Dec 2027 |
$334K |
$583K |
$-249K |
$8.1M |
| Nov 2027 |
$336K |
$583K |
$-247K |
$8.4M |
| Oct 2027 |
$464K |
$597K |
$-133K |
$8.6M |
| Sep 2027 |
$431K |
$596K |
$-165K |
$8.7M |
| Aug 2027 |
$356K |
$613K |
$-257K |
$8.9M |
| Jul 2027 |
$7.0M |
$740K |
$6.3M |
$9.2M |
| Jun 2027 |
$336K |
$922K |
$-586K |
$2.9M |
| May 2027 |
$338K |
$922K |
$-584K |
$3.5M |
| Apr 2027 |
$339K |
$923K |
$-584K |
$4.1M |