| TV Geliri | $2.2M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $83K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $928K |
| Personel Maaşları | $37K |
| Transfer Amortismanı | $1K |
| Borç Faizi | $58K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $155K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jan 2028 | $2.2M | $1.7M | $579K | $-10.2M |
| Dec 2027 | $3.1M | $1.9M | $1.2M | $-10.8M |
| Nov 2027 | $2.2M | $1.6M | $668K | $-12.1M |
| Oct 2027 | $2.0M | $2.2M | $-185K | $-12.7M |
| Sep 2027 | $823K | $2.3M | $-1.5M | $-12.6M |
| Aug 2027 | $856K | $1.6M | $-748K | $-11.1M |
| Jul 2027 | $275K | $1.4M | $-1.2M | $-10.3M |
| Jun 2027 | $288K | $1.5M | $-1.2M | $-9.2M |
| May 2027 | $256K | $1.9M | $-1.6M | $-8.0M |
| Apr 2027 | $220K | $1.3M | $-1.1M | $-6.4M |
| Mar 2027 | $222K | $1.3M | $-1.1M | $-5.3M |
| Feb 2027 | $220K | $1.3M | $-1.1M | $-4.2M |