| TV Geliri | $1.9M |
| Sıralama TV Bonusu | $194K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $254K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $52K |
| Oyuncu Maaşları | $898K |
| Personel Maaşları | $40K |
| Transfer Amortismanı | $1K |
| Borç Faizi | $14K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $105K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Oct 2027 | $2.6M | $1.1M | $1.6M | $-2.4M |
| Sep 2027 | $1.1M | $992K | $134K | $-3.9M |
| Aug 2027 | $1.1M | $1.0M | $102K | $-4.1M |
| Jul 2027 | $275K | $974K | $-699K | $-4.2M |
| Jun 2027 | $240K | $913K | $-672K | $-3.5M |
| May 2027 | $74K | $958K | $-884K | $-2.8M |
| Apr 2027 | $48K | $910K | $-862K | $-1.9M |
| Mar 2027 | $47K | $843K | $-795K | $-1.1M |
| Feb 2027 | $87K | $794K | $-706K | $-263K |
| Jan 2027 | $3.3M | $831K | $2.4M | $442K |
| Dec 2026 | $46K | $824K | $-778K | $-2.0M |
| Nov 2026 | $47K | $785K | $-738K | $-1.2M |