| TV Geliri | $6.1M |
| Sıralama TV Bonusu | $611K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $426K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $13.2M |
| Personel Maaşları | $98K |
| Transfer Amortismanı | $183K |
| Borç Faizi | $68K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $85K |
| Tesis Bakımı | $225K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Mar 2028 | $7.8M | $13.8M | $-6.1M | $-13.7M |
| Feb 2028 | $6.7M | $13.7M | $-7.0M | $-7.8M |
| Jan 2028 | $6.7M | $14.4M | $-7.7M | $-1.0M |
| Dec 2027 | $6.6M | $13.0M | $-6.4M | $6.5M |
| Nov 2027 | $6.5M | $15.9M | $-9.4M | $12.7M |
| Oct 2027 | $6.4M | $15.0M | $-8.6M | $21.9M |
| Sep 2027 | $6.7M | $17.0M | $-10.3M | $30.3M |
| Aug 2027 | $6.5M | $13.3M | $-6.8M | $40.4M |
| Jul 2027 | $19.8M | $10.9M | $8.9M | $47.0M |
| Jun 2027 | $34.2M | $12.2M | $21.9M | $38.0M |
| May 2027 | $6.4M | $12.1M | $-5.7M | $15.8M |
| Apr 2027 | $6.4M | $16.1M | $-9.7M | $21.4M |