| TV Geliri | $3.8M |
| Sıralama TV Bonusu | $756K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $168K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $1.1M |
| Personel Maaşları | $50K |
| Transfer Amortismanı | $2K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $839K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Aug 2028 | $5.5M | $2.0M | $3.5M | $67.4M |
| Jul 2028 | $5.4M | $1.8M | $3.6M | $63.9M |
| Jun 2028 | $18.2M | $2.2M | $16.0M | $60.2M |
| May 2028 | $5.3M | $3.4M | $1.8M | $44.2M |
| Apr 2028 | $5.2M | $3.7M | $1.5M | $42.4M |
| Mar 2028 | $5.3M | $2.0M | $3.3M | $40.8M |
| Feb 2028 | $4.5M | $1.9M | $2.6M | $37.6M |
| Jan 2028 | $4.7M | $1.9M | $2.8M | $35.0M |
| Dec 2027 | $4.3M | $1.9M | $2.4M | $32.2M |
| Nov 2027 | $4.0M | $1.8M | $2.1M | $29.8M |
| Oct 2027 | $3.5M | $1.8M | $1.7M | $27.7M |
| Sep 2027 | $3.3M | $1.6M | $1.7M | $26.0M |