| TV Geliri | $251K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $12K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $777K |
| Personel Maaşları | $53K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $771K |
| Tesis Bakımı | $355K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Feb 2027 | $263K | $2.0M | $-1.7M | $19.1M |
| Jan 2027 | $470K | $1.2M | $-718K | $20.8M |
| Dec 2026 | $300K | $1.2M | $-886K | $21.5M |
| Nov 2026 | $359K | $1.2M | $-807K | $22.4M |
| Oct 2026 | $124K | $1.2M | $-1.1M | $23.2M |
| Sep 2026 | $22.5M | $753K | $21.7M | $24.2M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $2.5M |