Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $188K |
| Maç Günü Geliri | $446K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $34K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $485K |
| Personel Maaşları | $52K |
| Tesis Bakımı | $155K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Mar 2031 |
$679K |
$693K |
$-14K |
$123.7M |
| Feb 2031 |
$19.8M |
$2.8M |
$17.0M |
$123.7M |
| Jan 2031 |
$2.8M |
$663K |
$2.1M |
$106.7M |
| Dec 2030 |
$670K |
$663K |
$7K |
$104.6M |
| Nov 2030 |
$670K |
$663K |
$7K |
$104.6M |
| Oct 2030 |
$672K |
$755K |
$-84K |
$104.6M |
| Sep 2030 |
$881K |
$771K |
$110K |
$104.7M |
| Aug 2030 |
$1.2M |
$11.1M |
$-9.9M |
$104.6M |
| Jul 2030 |
$1.6M |
$4.6M |
$-3.0M |
$114.5M |
| Jun 2030 |
$6.6M |
$537K |
$6.1M |
$117.5M |
| May 2030 |
$671K |
$537K |
$135K |
$111.4M |
| Apr 2030 |
$668K |
$536K |
$131K |
$111.2M |