| TV Geliri | $1.4M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $45K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $155K |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $321K |
| Personel Maaşları | $21K |
| Transfer Amortismanı | $7K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $65K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jul 2027 | $1.6M | $414K | $1.2M | $995K |
| Jun 2027 | $1.0M | $439K | $586K | $-168K |
| May 2027 | $1.0M | $442K | $595K | $-760K |
| Apr 2027 | $1.0M | $488K | $556K | $-1.4M |
| Mar 2027 | $306K | $505K | $-199K | $-1.9M |
| Feb 2027 | $308K | $535K | $-227K | $-1.7M |
| Jan 2027 | $65K | $574K | $-509K | $-1.5M |
| Dec 2026 | $68K | $510K | $-443K | $-1.0M |
| Nov 2026 | $71K | $494K | $-423K | $-573K |
| Oct 2026 | $95K | $571K | $-476K | $-156K |
| Sep 2026 | $66K | $449K | $-383K | $313K |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $1.0M |