| TV Geliri | $1.2M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $88K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $316K |
| Personel Maaşları | $20K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $155K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $105K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Apr 2029 | $1.3M | $597K | $726K | $-10.5M |
| Mar 2029 | $1.4M | $665K | $724K | $-11.2M |
| Feb 2029 | $1.4M | $692K | $720K | $-12.0M |
| Jan 2029 | $620K | $1.3M | $-704K | $-12.7M |
| Dec 2028 | $590K | $743K | $-153K | $-12.0M |
| Nov 2028 | $223K | $686K | $-463K | $-11.8M |
| Oct 2028 | $231K | $797K | $-566K | $-11.4M |
| Sep 2028 | $165K | $624K | $-459K | $-10.8M |
| Aug 2028 | $144K | $603K | $-460K | $-10.3M |
| Jul 2028 | $141K | $550K | $-408K | $-9.9M |
| Jun 2028 | $457K | $514K | $-57K | $-9.5M |
| May 2028 | $142K | $660K | $-519K | $-9.4M |